Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

hiob

Bezel z drugą strefą czasową dla Omegi Seamaster

Recommended Posts

Nie jestem pewien, czy ten post powinien się znaleźć akurat w tym dziale, ale moje pytanie dotyczy szwajcarskiego zegarka, więc tu zamieszczam. Zawsze można to potem gdzieś przenieść. Chodzi mi o to mianowicie, czy w Omedze Seamaster Professional ze stoperem i bezelem wyskalowanym dla płetwonurków można ten bezel wymienić? Konkretnie chodzi mi o zamianę skali minutowej na oznaczenie 12 godzin, jak w zegarkach pokazujących drugą strefę czasową.

 

Może ktoś potrafi to sam zrobić? Może jest jakiś zakład zegarmistrzowski w Polsce, który zajmuje się takimi przeróbkami? Bardzo byłbym wdzięczny za każdą informację.

 

Ja nie jestem płetwonurkiem, ale jestem kimś, kto cały czas zmienia strefę czasową swego pobytu. Nie tylko przez mój zawód, ale także przez uzależnienie od netu. Jeżdżę po calych stanach, więc co parę dni muszę zmieniać ustawienia zegarka, a do tego wirtualnie siedzę w Polsce cały czas, więc taki bezel wyskalowany jak druga strefa czasowa byłby dużo bardziej przydatny dla mnie. Poniżej zdjęcie zegarka o którym mowa:

 

25b97a26642d818am.jpg

 

Z góry dziękuję za każdą pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.