Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
jarekvolvo

Witam Szanownych

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Jarek, lat mam 55 i od razu zaznaczę, że nie jestem zegarmistrzem 😁😁 - ALE jestem całkowicie zwariowany na punkcie zabytkowej mechaniki, radiotechniki, militariów i wszystkiego, co stare na kołach - samochody, motocykle, parowozy etc., . Do tego chyba zacznę dołączać także zegary, które dotąd raczej omijałem ze względu na delikatność mechanizmów - a łatwiej mi pogłaskać lokomotywę niż włos ;) . Mieszkam w Milanówku, w kolekcji mam kilkadziesiąt odbiorników radiowych, kilka aparatów medycznych Radiostat i sporo aparatów fotograficznych, głównie zabytkowych aparatów cyfrowych, m.in. prawie cały profil modeli Sony Mavica na dyskietki 3,5" i płyty miniCD. Ale jest też miejsce dla Ami, Drucha czy Feniksa..  Zawodowo kręcę kierownicą i wożę farmaceutyki po całej Europie małą chłodnią..

Wyszedł z tego chwalipost, ale po prostu kocham wszelkie mechanizmy, w których pozostał ślad duszy człowieka, które je stworzył 🙂

Liczę, że także tu odnajdę bratnie dusze i wiedzę, rzadko już spotykaną..

 Kłaniam się nisko !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, jarekvolvo napisał(-a):

Mam na imię Jarek, lat mam 55 i od razu zaznaczę, że nie jestem zegarmistrzem 😁😁 - ALE jestem całkowicie zwariowany na punkcie zabytkowej mechaniki, radiotechniki, militariów i wszystkiego, co stare na kołach - samochody, motocykle, parowozy etc., . Do tego chyba zacznę dołączać także zegary, które dotąd raczej omijałem ze względu na delikatność mechanizmów - a łatwiej mi pogłaskać lokomotywę niż włos ;) . Mieszkam w Milanówku, w kolekcji mam kilkadziesiąt odbiorników radiowych, kilka aparatów medycznych Radiostat i sporo aparatów fotograficznych, głównie zabytkowych aparatów cyfrowych, m.in. prawie cały profil modeli Sony Mavica na dyskietki 3,5" i płyty miniCD. Ale jest też miejsce dla Ami, Drucha czy Feniksa..  Zawodowo kręcę kierownicą i wożę farmaceutyki po całej Europie małą chłodnią..

Wyszedł z tego chwalipost, ale po prostu kocham wszelkie mechanizmy, w których pozostał ślad duszy człowieka, które je stworzył 🙂

Liczę, że także tu odnajdę bratnie dusze i wiedzę, rzadko już spotykaną..

 Kłaniam się nisko !

Witaj na Forum. Kolekcjonerstwo to fajna... choroba. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.