Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dobrus701

Automat/manual na bransolecie do circa 5k pln

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

 

Jak w temacie szukam, tym razem dla kolegi jakiegoś zegarka. Wymagania to porządny mechanizm automatyczny bądź 'ręczny', bransoleta. Przeszklony dekiel i/lub niebieska tarcza będą atutem. Stylistyka dowolna, różne typy czasomierzy mu się podobają. Może być nowy lub używany (tylko w bdb stanie, najlepiej full set). Kwota nie jest sztywna, może być nieco droższy lub tańszy :) Czy jest w tym przedziale coś szczególnie wartego uwagi lub może ktoś nosi się z zamiarem sprzedaży czegoś ciekawego? Pozdrawiam

Edytowane przez dobrus701

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś fizycznie dostępnego w PL? Najlepiej jakby można było pomacać w okolicach Wa-wy. Jakie sklepy z większym wyborem zegarków polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj może jeszcze jaki duży ma być ten zegar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35 - 44 mm bez koronki, coś w tym przedziale mniej więcej.

Edytowane przez dobrus701

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być używany to celowałbym z takim budżetem w takie marki jak Epos, Ball, Longines, Oris.

Ciężko coś konkretnego doradzić przy tak szerokich parametrach brzegowych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może nieco zawęźmy poszukiwania do zegarków szwajcarskich. Epos i Ball też uważam, że byłyby w porządku. Jako, że wiadomo fotki to nie to samo co real ponawiam jeszcze pytanie, gdzie w Wawie można pooglądać jakąś większą ilość zegarków? :)

Edytowane przez dobrus701

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale, dlaczego właściwie chcesz zawęzić wybór do zegarków szwajcarskich? Chodzi o wyimaginowany prestiż? O Swiss Made? Niestety, ale z góry ograniczasz sobie możliwość szerszego wyboru. Bo poza tanimi szwajcarami ( tak niestety trzeba powiedzieć o takich do  5 tyś.), są jeszcze ciekawe zegarki niemieckie, japońskie ... i inne. Warszawa? Np. Galeria Mokotów.

Edytowane przez Misiu7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Misiu7 jesteśmy otwarci na wszystko, po prostu próbowałem jakkolwiek zawęzić krąg poszukiwań. Zapodaj jakieś ciekawe, Twoim zdaniem Japończyki tudzież inne narodowościowo :) zegarki spełniające/zbliżone do kryteriów. Nie muszą być nowe, mogą być używki z chrono24 np czy innych portali w bdb stanie.

Edytowane przez dobrus701

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#dobrus701 Masz PW ode mnie.

Edytowane przez seb71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Przeglądnij modele Laco. Przykład: niebieska tarcza, w środku prosta Miyota, na bransolecie. https://fabrykazegarkow.pl/zegarek-meski-laco-augsburg-42-blaue-stunde-automatic-la-862100-mb-automatyczny. Inne możliwości - Stowa, Zeppelin. Z japończyków Seiko i Orient Star. Z polskich np. Xicorr, Balticus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie, chyba generalnie nie pozostaje nic innego jak wycieczka po sklepach w galerii i pomacanie różnych sprzętów, bo wybór jest ogromny. Jak coś się szczególnie spodoba - zanim kupimy użyję szukajki lub zapytam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oris divers sixty five bico na bransolecie. Mam, mogę się "podzielić". W razie czego pisz na PW.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam poszukać używanego Longines Hydroconquest, niedawno taki sobie sprawiłem bo szukałem podobnie, polecę też Orisa aquis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.