Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
stanek71

Jak wyjąć mechanizm z tego zegarka Pierre Ricaud?

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę przykleić po "50" płytkę, ale nie mogę wyjąć mechanizmu.

Nie wiem, jak wyjąć koronkę z wałkiem?

Jak dostać się do tarczy.

PXL_20230217_090914014 (Duże).jpg

PXL_20230217_091030199 (Duże).jpg

PXL_20230217_114219070 (Duże).jpg

Edytowane przez stanek71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu należy nacisnąć i odciągnąć koronkę. Mechanizm powinien wyjść z tarczą. Przy montażu być może też trzeba będzie wcisnąć ten dynks, żeby wałek wszedł

851923788_PXL_20230217_090914014(Due).jpg.312fc8951a22ba29d7a657242ac7fab5.jpg


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie wygrawerujesz "50" na deklu zegarka, za jakiś czas znudzi Ci się i powrotu nie będzie czytaj tarcza będzie zniszczona w tym miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o znacznik minuty "50", lub 10 godzina,

image.png.bf20fdbaed8f90acf2462a7c555d0b08.png


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, mkl1 napisał(-a):

Tu chodzi o znacznik minuty "50", lub 10 godzina,

image.png.bf20fdbaed8f90acf2462a7c555d0b08.png

Sorry nie zauważyłem 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez SzukajacyPorady
      Zgłaszam potrzebę natychmiastowej pomocy, nie radzę sobie i słabo znam się w temacie zegarków, łatwo również ulegam sloganom marketingowym. Szukam aktualnie budżetowego zegarka automatycznego, a ogólnie mam poważny problem z zakupem czasomierza, z którego byłbym w pełni zadowolony. W przeciągu ostatnich 2 miesięcy nabyłem dwa nowe zegarki kwarcowe, pierwszy, Festina Chrono Bike, zostałem zwiedziony rzekomym "Dziedzictwem sławnego wyścigu Tour de France". Udało mi się go zwrócić. Drugi zegarek, Grovana, ładny, zwiedziony szafirowym szkiełkiem, ale brak efektu wow. Udało mi się go odsprzedać, ze stratą. Postanowiłem że jednak zaryzykuję automat, raz kozie śmierć 🫣, obojętnie z jakim lub czyim dziedzictwem. Cena max. 1000 zł, z przeszklonym deklem ma być. W oko wpadły mi LORUS RL419BX9 oraz Pierre Ricaud Sapphire Automatic P60029.5115A. oba w cenie około 700 złotych. Który jest lepszym wyborem? Lorus ma mineralne szkiełko, a Pierre Ricaud szafirowe, PR jest 50 metrów WR a Lorus 100 metrów WR. Gdzieś czytałem że Pierre Ricaud to chinol opakowany marketingiem, marka niezbyt pewna. Ale może nie jest tak źle? Najgorsze że nigdzie tego Ricauda nie da się przymierzyć. Proszę osobę rozeznaną lepiej niż ja o jakąś sugestię, lub polecenie zupełnie innego modelu w tym przedziale cenowym w stylu raczej podobnym do tych dwóch modeli które podałem- stal nierdzewna, bransoleta, tarcza niebieska. Zastanawiam się również czy szkiełko szafirowe to absolutny must have czy mineralne dla zwykłego śmiertelnika też wystarczy. Mam 31 lat, zwykła polska łysawa chłopaczyna, hetero, karnacja jasna,bez zacięcia biznesowego, styl sportowo-casualowy, niezamożny, singiel bez nałogów. Pozdrawiam. 

    • Przez Kromeczka
      Bo potrzebny mi był zegarek do nowej sukienki
       
      Mechanizm kwarcowy Citizen Miyota. Kolor żółtego złota i białe cyrkonie.
    • Przez brasi
      Witam
      Planuje zakupić zegarek na lato. Chcę aby był analogowy i miał kauczukowy pasek.Cena jaką mogę wydać to ok.500zł. Po oglądnięciu sporej ilości zegarków wybrałem 3 modele, które najbardziej odpowiadają mojemu gustowi. Nie wiem jednak na który się zdecydować i tu proszę o pomoc. Plusy i minusy danych modeli, który z nich będzie najlepszym wyborem
      Timex T2N720 ( 500zł ,3 lata gwaracji )
      Timex T49865 ( 500 zł, 2 lata gwarancji)
      Pierre Ricaud P97002.5254 ( 400zł , 2 lata gwarancji)
       
      Proszę o pomoc.
      Pozdrawiam
    • Przez brasi
      Witam
      Planuje zakupić zegarek na lato. Chcę aby był analogowy i miał kauczukowy pasek.Cena jaką mogę wydać to ok.500zł. Po oglądnięciu sporej ilości zegarków wybrałem 3 modele, które najbardziej odpowiadają mojemu gustowi. Nie wiem jednak na który się zdecydować i tu proszę o pomoc. Plusy i minusy danych modeli, który z nich będzie najlepszym wyborem
      Timex T2N720 ( 500zł ,3 lata gwaracji )
      Timex T49865 ( 500 zł, 2 lata gwarancji)
      Pierre Ricaud P97002.5254 ( 400zł , 2 lata gwarancji)
       
      Proszę o pomoc.
      Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.