Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny Luty "Katastrofa czyli nieszczęście..." - GŁOSOWANIE

Katastrofa czyli nieszczęście...  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Carrot  @Masu - Bardzo dziękuję za Wasze zaangażowanie w te konkursy a @Eugeniusz Szwed za ich wsparcie. Wciągnąłem się w nie ostatnio. To był bardzo fajny pomysł i cała masa bardzo ciekawych zdjęć się przez nie przewinęła. Mam nadzieję, że nabierzecie sił i że jeszcze do konkursów fotograficznych wrócimy. Szczerze i mocno Wam dziękuję. 👍🏆🏅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że to koniec. Od jakiegoś czasu konkursy były jedynym miejscem w które zaglądałam na forum :) Jeśli w przyszłości coś podobnego wystartuje, z chęcią przyłącze się ponownie. Organizacja była wzorowa, ciekawe tematy, bardzo fajne podejście. Niesamowicie doceniam, że się wam przez te 40 edycji chciało :) Dziękuję wam za super zabawę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowanie dla @Carrot i @Masu za ich dotychczasowe zaangażowanie! Prowadziliście te konkursy świetnie, pomysły na tematy były często zaskakujące i wymagające, do dodawało im uroku. Bardzo mi się też zawsze podobała subtelność z jaką namawialiście forumowiczów do udziału w głosowaniach - wielka klasa!

 

PS. Po cichu liczę, że to jednak nie jest koniec ;) choć decyzję rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mi niezmiernie miło czytając te ciepłe słowa w naszym kierunku - ciężko mi się przy tym nie wzruszyć.

Przejmując niejako prowadzenie konkursów po poprzedniej ekipie, nie wiedzieliśmy jak to się potoczy i czy w ogóle potrafimy to robić. Razem z wami świetnie się bawiliśmy dostając regularnie na skrzynkę prace, często z pomysłowymi realizacjami, niesamowitymi zegarkami i zabawnymi tytułami. Wymyślanie tematów i tworzenie grafik sprawiało mi ogromną przyjemność i tym bardziej cieszę się, że doceniacie to :) 

Konkursy były przede wszystkim zabawą, ale razem z Ewą podchodziliśmy do tego bardzo poważnie i staraliśmy się być w tym profesjonalni. Czasem ogłaszaliśmy tematy późnym wieczorem, kiedy wracaliśmy z pracy, byle tylko zachować konsekwencję terminów, zdarzało się tworzyć grafiki na urlopie i rozliczać edycje pomiędzy świątecznymi daniami, a sylwestrowymi drinkami. Z promocją konkursów staraliśmy się być nienachalni, jednocześnie zależało nam na tym aby przebić w końcu 100 oddanych głosów w jednej edycji - w końcu ciągle jest nas na tym forum sporo. 

 

Jeszcze raz bardzo wam dziękujemy za udział w konkursach, głosowanie, komentowanie i ogólne zainteresowanie - tak naprawdę gdyby nie to ostatnie to byśmy tego nie ciągnęli prawie 4 lata bez przerwy. Mam nadzieję, że nie tylko mi kolejne edycje konkursów pozwalały na chwilę zapomnieć o tym co na co dzień, skupić się na chwilę na czymś przyjemnym i pozytywnym, bez stresów i nerwów. Nie wykluczam, że kiedyś zatęsknię (a może zatęsknimy?) za całym tym zamieszaniem i wrócimy w jakiejś formule, ale nie jest to coś co mogę obiecać. 

W tym miejscu chciałem podziękować też Eugeniuszowi, który zapałem i energią do działania potrafił zarazić nawet takiego lenia jak ja. Mało kto wie, że gdyby nie dobre znajomości Eugeniusza nie mielibyśmy w dwóch pierwszych sezonach tak mocnego sponsora głównej  nagrody jak Balticus. O późniejszych upominkach, które urosły do rangi niemal tradycji, nie wspomnę. Ogromnie za to dziękujemy :) 

 

Na koniec wrzucę klasyfikację generalną ostatniego 4 sezonu. Wielkie brawa dla wszystkich, którzy brali udział, a dla osób z punktami jeszcze większe gratulacje :) 


image.png.efaf584ad17ebfbd81125e4802036a7c.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było przez te kilka lat, co miesiąc coś wrzucić na konkurs, najpierw kombinować jakiś pomysł na oddanie tematu, najlepiej z zupełnie innej strony niż autor miał na myśli, a potem z lepszym lub gorszym (to drugie przeważnie) skutkiem próbować zrealizować plan i zrobić fajną fotkę.  Co ja teraz będę robił??? 

Ciągnijcie to dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć 🙂

Jak tylko czas pozwalal byłem z Wami  - ostatnio prawie wcale ale tak jak sami wiecie  - czas to jest najważniejsza  sprawa na tym forum. 

Dziękuję za możliwość świetnej zabawy czy to wystawiając swoje wypociny czy raczej oglądając i podziwiając prace Forumowiczów. 

 

Byłem z Wami od początku więc i na koniec coś tam jeszcze namieszam Wam w głowach ale to już na pw 🙂

Dzięki za miłą zabawę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Organizatorom za świetnie przygotowaną i prowadzoną zabawę! A uczestnikom za fajną rywalizację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.