Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mario1971

Najlepszy stalowy Rolex

Stalowy Rolex jako ten jedyny to...  

216 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Perła w koronie jest tylko jedna. Pepsi. 

Co za tym idzie oddałem głos na niego. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, pisar napisał(-a):

 

Bańka pęka to wrócił na swoje miejsce i jak zawsze mało kto go chce ;) 

.

.

.

.

.

.

.nie sądziłem, że mamy tutaj tylu fanów Exa 🏆 oczywiście tego 39mm :) 

Bo ex to dobry zegarek. Ze mną był właśnie na feriach - rano narty, w dzień basen i łażenie po górkach, a wieczorem do koszuli na kolacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyższy wpis zapoczątkował gorącą dyskusję, a wyniki tej ankiety potwierdzają moje słowa w nim zawarte. Na ten moment grupa Submariner przewodzi w stawce, na drugim miejscu plasuje się GMT-Master II. Dziwi odległa pozycja kultowej Daytony. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Powyższy wpis zapoczątkował gorącą dyskusję, a wyniki tej ankiety potwierdzają moje słowa w nim zawarte. Na ten moment grupa Submariner przewodzi w stawce, na drugim miejscu plasuje się GMT-Master II. Dziwi odległa pozycja kultowej Daytony. 

Mnie też dziwi miejsce daytony, tak ciężko ją zdobyć i do tego ma wygodną kopertę, a w głosowaniu w tyle za prostymi modelami.

Widać w prostocie siła, ale to z kolei kłuci się z miejscem gmt 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie dziwi miejsce Daytony. Przecież to brzydki zegarek. Rzumiem, że może się komuś podobać. Jednak ich jest mało. Gdyby leżała w każdym butiku nikt by jej nie kupował. Byłaby klasycznym pułkownikiem. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Mnie nie dziwi miejsce Daytony. Przecież to brzydki zegarek. Rzumiem, że może się komuś podobać. Jednak ich jest mało. Gdyby leżała w każdym butiku nikt by jej nie kupował. Byłaby klasycznym pułkownikiem. 

Chyba żartujesz sobie, że ceramiczna daytona to brzydal 😱

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sanik napisał(-a):

Chyba żartujesz sobie, że ceramiczna daytona to brzydal 😱

Nie. 

Każda jedna. Nigdy nie podobała mi się. Oczywiście ta ostatnia jest najładniejsza ze wszystkich. Ale nadal paskuda. Najbrzydszy Rolex. Cellini nie jest brany pod uwagę bo to inny zegarek. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Nie. 

Każda jedna. Nigdy nie podobała mi się. Oczywiście ta ostatnia jest najładniejsza ze wszystkich. Ale nadal paskuda. Najbrzydszy Rolex. Cellini nie jest brany pod uwagę bo to inny zegarek. 

Michał, Daytona jest mało czytelna, ale rekompensuje te braki ultra wygodą. 

No i jest Daytoną, a dla większości miłośników Rolexa oprócz DD szczytem Himalajów. 😁


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Powyższy wpis zapoczątkował gorącą dyskusję, a wyniki tej ankiety potwierdzają moje słowa w nim zawarte. Na ten moment grupa Submariner przewodzi w stawce, na drugim miejscu plasuje się GMT-Master II. Dziwi odległa pozycja kultowej Daytony. 

 

Daytona to taki celebryta zdecydowanie bardziej popularny wśród zwykłych klientów, niż miłośników mam wrażenie. No i konkurencja wśród chronografów jest bardzo mocna: Moon, El Primero, IWC...wszyscy mają na prawdę fajne modele. Sub czy GMT II mają zdecydowanie wyższą pozycję i jest to kawałek prawdziwej historii. Czarna, stalowa  Daytona to jeden z niewielu ceramicznych zegarków jakie mi się podobają bardziej niż stalowy/aluminiowy poprzednik. Edit: w sumie to jedyny. 

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez dziwi ze nikt nic nie mówi o Ex II ? Wygoda i czytelność na najwyższym poziomie do tego funkcja GMT i data.

Edytowane przez KrysH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 osób się wypowiedziało. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minutes ago, mario1971 said:

9 osób się wypowiedziało. 

9 osób zagłosowało czy się wypowiedziało? Nie widziałem żadnych wypowiedzi na temat Ex II chyba ze coś ominąłem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze kiedy mowa o zegarku tym jedynym w kolekcji jednozegarkowca, to modele bez daty beda zawsze na drugim miejscu, gdyz wbrew pozorom duzo ludzi noszacych wiele lat zegarki zwyczajnie z tej komplikacji korzysta.

 

Co do Daytony, to jest to jeden z miliona chronografow i kazdy znajdzie cos dla siebie - to jest fajne. Jestem w stanie tez zrozumiec, ze moze sie komus nie podobac i nie ma co sie nad tym rozwodzic. Ale nadal nie jestem w stanie skumac jak milosnicy na tym forum znajac historie, "kultowosc" i jakosc wykonczenia tego prostego zegarka pisza, ze "przereklamowany i gdyby lezal w gablocie, to nikt nie zwrocilby na niego uwagi... 😳 I znowu - przeciez mozna tak napisac o kazdym Rolku. Kurcze - przypomne - za ok 70k dostajemy cholernie dokladny i wytrzymaly mechanizm z 3 dniowa rezerwa chodu, 100m wodoszczelnosci, szybka mikroregulacje bransolety, ceramiczny bezel, elementy wykonczone bialym zlotem a do tego bardzo wygodny czego nie mozna powiedziec o 99% chronografowych klockow... wiec moze gusty gustami, ale warto oddac temu modelowi szereg plusow jakie za soba niesie? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KrysH napisał(-a):

9 osób zagłosowało czy się wypowiedziało? Nie widziałem żadnych wypowiedzi na temat Ex II chyba ze coś ominąłem? 

Wyborcy od dawien dawna wypowiadają się oddając głos na swojego kandydata. 

Nie każdy lubi stawać na mównicy i płomienne się wygłaszać. 😉


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 . Daytona Black , White.                 2.   Pepsi                                               

3.  Submariner date

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KrysH napisał(-a):

Tez dziwi ze nikt nic nie mówi o Ex II ? Wygoda i czytelność na najwyższym poziomie do tego funkcja GMT i data.

Obawiam się, że EXII kojarzony jest głównie z wykończeniem wskazówek oraz z rozmiarem koperty, który wielu zaskakuje i to wcale nie pozytywnie.

 

Mnie najbardziej podoba się stary polar z czerwoną wskazówką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, artme napisał(-a):

Co do Daytony, to jest to jeden z miliona chronografow i kazdy znajdzie cos dla siebie - to jest fajne. Jestem w stanie tez zrozumiec, ze moze sie komus nie podobac i nie ma co sie nad tym rozwodzic. Ale nadal nie jestem w stanie skumac jak milosnicy na tym forum znajac historie, "kultowosc" i jakosc wykonczenia tego prostego zegarka pisza, ze "przereklamowany i gdyby lezal w gablocie, to nikt nie zwrocilby na niego uwagi... 😳 I znowu - przeciez mozna tak napisac o kazdym Rolku. Kurcze - przypomne - za ok 70k dostajemy cholernie dokladny i wytrzymaly mechanizm z 3 dniowa rezerwa chodu, 100m wodoszczelnosci, szybka mikroregulacje bransolety, ceramiczny bezel, elementy wykonczone bialym zlotem a do tego bardzo wygodny czego nie mozna powiedziec o 99% chronografowych klockow... wiec moze gusty gustami, ale warto oddac temu modelowi szereg plusow jakie za soba niesie? 🤔

 

Dokładnie. Daytona może się nie podobać, ale kto nie rozumie mocy tego zegarka, jego znaczenia w zegarkowym świecie, ten według mnie po prostu nie zna się na zegarkach. 

7 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Mnie nie dziwi miejsce Daytony. Przecież to brzydki zegarek. Rzumiem, że może się komuś podobać. Jednak ich jest mało. Gdyby leżała w każdym butiku nikt by jej nie kupował. Byłaby klasycznym pułkownikiem. 

Na czym opierasz swoje przeświadczenie, że mało jest osób, którym podoba się Daytona ? Twierdzę,  że jesteś w błędzie.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mylof napisał(-a):

... Na czym opierasz swoje przeświadczenie, że mało jest osób, którym podoba się Daytona ? Twierdzę,  że jesteś w błędzie.

Pytałem swoich znajomych nieznających się na zegarkach. Większości się nie podobała.

Jak przeczytali markę to delikatnie zaczęli zmieniać zdanie. "A bo wiadomo, Rolex to fajny". 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dorian06 napisał(-a):

Pytałem swoich znajomych nieznających się na zegarkach. Większości się nie podobała.

Jak przeczytali markę to delikatnie zaczęli zmieniać zdanie. "A bo wiadomo, Rolex to fajny". 

A co im się podobało?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Pytałem swoich znajomych nieznających się na zegarkach. Większości się nie podobała.

Jak przeczytali markę to delikatnie zaczęli zmieniać zdanie. "A bo wiadomo, Rolex to fajny". 

 

Ktoś kto się nie zna na zegarkach może nawet powiedzieć, że applewatch mu się bardziej podoba od Daytony. Opinia takich osób nie jest dla mnie miarodajna. 

 


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sanik napisał(-a):

A co im się podobało?

 

Marka. 

 

1 minutę temu, mylof napisał(-a):

Ktoś kto się nie zna na zegarkach może nawet powiedzieć, że applewatch mu się bardziej podoba od Daytony. Opinia takich osób nie jest dla mnie miarodajna. 

Tacy sami klienci jak my. Zarówno oni jak i my Daytony kupić nie możemy u AD. Jednakże jakby leżały jak np. Omegi to kupili inny model a nie Daytone. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dorian06 napisał(-a):

Tacy sami klienci jak my. Zarówno oni jak i my Daytony kupić nie możemy u AD. Jednakże jakby leżały jak np. Omegi to kupili inny model a nie Daytone. 

 

Są koledzy z forum, którzy przecież odbierali Daytony z polskich AD. 

Edytowane przez mylof

" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mylof napisał(-a):

Kto nie może, ten nie może...

U AD na stalową Daytonę to chyba tylko naprawdę wybrańcy. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

U AD na stalową Daytonę to chyba tylko naprawdę wybrańcy. 

 

Zapomniałem, że wątek dotyczy tylko stalowych Rolexów. Na stalową Daytonę to chyba rzeczywiście nie ma szans na zapisanie się. 


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minutes ago, mylof said:

 

Zapomniałem, że wątek dotyczy tylko stalowych Rolexów. Na stalową Daytonę to chyba rzeczywiście nie ma szans na zapisanie się. 

Michael Jordan Lol GIF by ESPN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.