Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
asn15

GA oryginalny czy nie?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

 Witam. Kupilam zegarek załączony poniżej.Jednak już na pierwszy rzut oka pasek różni się elementem zaznaczonym na zdjęciu. Dodam, że moja wiedza jest zerową w tej kwestii, dlatego chciałbym potwierdzić lub rozwiać swoje wątpliwości i dowiedzieć się czym jest to spowodowane.

20230307_171626.jpg

Screenshot_20230301_013234_Chrome.jpg

20230307_171605.jpg

Edytowane przez asn15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tzw. marka modowa. Oryginał czy podróbka, podobna jakość, za o wiele zbyt duże pieniądze jak na to co oferuje i z jakich elementów się składa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, AnonimowyAlkoholik napisał(-a):

To jest tzw. marka modowa. Oryginał czy podróbka, podobna jakość, za o wiele zbyt duże pieniądze jak na to co oferuje i z jakich elementów się składa. 

Zauważyłam, że zbyt dobrą opinią ta marka nie cieszy się, jednak wizualnie bardzo mi się podoba. Mimo to nie chciałbym mieć podróbki, ani wspierać sklep, który takie sprzedaje. Stąd moje pytanie o oryginalność tego zegarka i czym może być spowodowana ta różnica. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, asn15 napisał(-a):

Zauważyłam, że zbyt dobrą opinią ta marka nie cieszy się, jednak wizualnie bardzo mi się podoba. Mimo to nie chciałbym mieć podróbki, ani wspierać sklep, który takie sprzedaje. Stąd moje pytanie o oryginalność tego zegarka i czym może być spowodowana ta różnica. :)

Przyczyna mogła być prozaiczna, uszkodził się pasek podczas przymiarki i dali inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wyglada ze to oryginal z innym paskiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, asn15 napisał(-a):

Stąd moje pytanie o oryginalność tego zegarka i czym może być spowodowana ta różnica. :)

raczej wątpię, żeby ktokolwiek z tego forum miał choćby zielone pojęcie o zegarkach z logiem tej firmy, dlatego raczej pomocy tu nie uzyskasz. nie ze złośliwości, tylko po prostu nikt tu takich nie kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się Pan. Kupują jeszcze gorsze (subforum najtańszy wyrób zegarkopodobny). Myślę, że ten ze startera pasowałby tam idealnie.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, souls_hunter napisał(-a):

Mylisz się Pan. Kupują jeszcze gorsze (subforum najtańszy wyrób zegarkopodobny). Myślę, że ten ze startera pasowałby tam idealnie.

owszem, natomiast modowych tam nie wrzucamy (są za drogie)


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile go kupiłeś? Za drogo. W tandetnych podrobkach subtarcze byłyby imitacją. Dobra podróbka a oryginal? Tak jak pisali poprzednicy - jakościowo nie będzie różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
14 godzin temu, souls_hunter napisał(-a):

Mylisz się Pan. Kupują jeszcze gorsze (subforum najtańszy wyrób zegarkopodobny). Myślę, że ten ze startera pasowałby tam idealnie.

 

Tam są TANIE zegarki, a nie po 500 zł jak ten w temacie

Edytowane przez AnonimowyAlkoholik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie. Jeżeli nie wiecie nic na temat oryginalności tego zegarka, to po co pisać, że to nic nie warta markan, że podróba będzie taka samo jakościowo jak oryginał? Ja osobiście autorce posta mogę tylko doradzić, że jak podobają się zegarki modowe, to warto je kupować od sprawdzonych sprzedawców czy sklepów. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć czy to oryginalny zegarek. W jakim sklepie był kupiony? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.