Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Watch-er

Sklep zegarownia.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Taka sytuacja. W sobotę kupowałem w ich sklepie w Panoramie Glycine GL0083. Po ustawieniu czasu i pokręceniu w rotomacie okazało się, że zegar strasznie spieszy (po 12 godzinach miał już ponad godzinę do przodu). Cóż, zdarza się. Sprawdziłem na stronie, że wymiana tylko na zamówienie i dopiero 15 maja. Dzisiaj zrobiłem więc zwrot w sklepie. Wracam do domu i co widzę? Zegarek jest już dostępny od ręki ! Zadzwoniłem na infolinię z krótkim pytaniem WTF ?? Dostałem odpowiedź, że sprawdzą. Po paru minutach znów jest dostępny tylko na zamówienie. Kolejny jeleń oszczędzony.

Edytowane przez Watch-er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ściągnęli na półkę i się sprzedał.

2. Ktoś pogrywa w kamyczki.

 

Obstawiam to pierwsze. Zegarownia jest raczej OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A ja raczej drugie. Chociaż do tej pory nie miałem problemów, ale jak widać wszędzie trzeba zachować czujność.

Edytowane przez Watch-er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.03.2023 o 14:27, Watch-er napisał(-a):

Taka sytuacja. W sobotę kupowałem w ich sklepie w Panoramie Glycine GL0083. Po ustawieniu czasu i pokręceniu w rotomacie okazało się, że zegar strasznie spieszy (po 12 godzinach miał już ponad godzinę do przodu). Cóż, zdarza się. Sprawdziłem na stronie, że wymiana tylko na zamówienie i dopiero 15 maja. Dzisiaj zrobiłem więc zwrot w sklepie. Wracam do domu i co widzę? Zegarek jest już dostępny od ręki ! Zadzwoniłem na infolinię z krótkim pytaniem WTF ?? Dostałem odpowiedź, że sprawdzą. Po paru minutach znów jest dostępny tylko na zamówienie. Kolejny jeleń oszczędzony.

Trochę temat odgrzebany przeze mnie ale parę lat temu kiedy kupiłem Glycine SST12 miałem podobną historię ze spieszącym zegarkiem. Przez kilka godzin zrobił dodatkowo jedną godzinę do przodu. To był zegarek z prywatnego importu. Skontaktowałem się ze sprzedawcą i nawet ten zaproponował zwrot. Prawdę mówiąc nie za bardzo chciałem się rozstawać z tym zegarkiem. Nakręcony został w pudełku. Okazało się że po kilkunastu godzinach/dobie mechanizm się ustabilizował i od tamtej pory jest ok. 

Co do Zegarowni - właśnie odebrałem 2 dni temu zegarek który był prezentem dla żony. Po zamówieniu okazało się że jedyny w magazynie egz jest porysowany /dostałem zdjęcia/. Zaproponowano mi inne model ale chciałem model LIP-a z konkretnej serii w konkretnym kolorze. Został finalnie sprowadzony bliźniaczy model z magazynu producenta (różnił się paskiem, ale był dostępny we francuskim magazynie) - dość szybko i już cieszy właścicielkę. Więc moje doświadczenia są raczej pozytywne... Tylko lipa z dostępnością LIP-a w Polsce :) bo na tą serię (Mach 2000 mini) polowałem od grudnia i zawsze był problem z dostępnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.