Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Perczol

Omega Swatch

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

wiem, że to nieco herezja, niemniej jednak, rozważam potencjalny zakup efektu tego niecodziennego mariażu marek.

 

Nie widziałem ich nigdy na żywo, więc proszę o wsparcie, aby nie naciąć się na "podróbki podróbki" 🙂.

 

Czy to aby nie jest wytwór chińskich rączek?

 

https://www.chrono24.pl/swatch/moonswatch--id26845743.htm

 

https://www.chrono24.pl/swatch/moonswatch--id26845800.htm

 

Z góry dziękuję za ewentualną pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, wiem gdzie i za ile był sprzedawany. Tyle, że kluczową kwestią tutaj jest słowo był. Z tego co wiem, wszystkie te zegarki rozeszły się momentalnie w dniu sprzedaży i od dawna nie są dostępne. Stąd moje poszukiwania na chrono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu leżały na wystawienie Arkadii, ale nie wiem czy były dostępne. Wole g-shocka w tej cenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Perczol napisał(-a):

Dziękuję, wiem gdzie i za ile był sprzedawany. Tyle, że kluczową kwestią tutaj jest słowo był. Z tego co wiem, wszystkie te zegarki rozeszły się momentalnie w dniu sprzedaży i od dawna nie są dostępne. Stąd moje poszukiwania na chrono.

 

To masz zle informacje. Mercury oraz Moon sa nadal w sprzedazy i mozna je ustrzelic w butikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Dziękuję za informację. Zostałem w takim razie wprowadzony w błąd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oba wyglądają legit dla mnie.

Podróbki miewały pudełko wykonane z gładkego kartonu. Oryginały mają karton pudełka z taką fakturką jak na zdjęciach.

Cena - no nie dał bym tyle ile w butikach cena sklepowa, nie mówiąc już o premii dla flipera 50%.

Jak się napaliłeś to idź do butiku i po prostu kup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzesień ubiegłego roku. W Krakowie podczas klubowych warsztatów koledzy kupowali bez problemu. Nawet zdjęcia robiliśmy :

 

IMG_3458.thumb.jpeg.211e00bc93472e0747b2945e50b0fdef.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem skąd niektórzy mają podejście ze wstydem do tego zegarka. Ot normalny Swatch, trochę nadpłacony bo z logo Omegi, ale całkiem fajny zegarek, jakości Swatch, cena na pewno nie Omega. Pamiętaj tylko, że jeśli spodziewasz się po tym Omegi, to się mocno zawiedziesz. Poza tym spoko sikor, jak 1,4k nie jest dla Ciebie dużym wydatkiem bierz śmiało. Przygotuj się tylko na szybką zmianę paska, bo te oryginalne są beznadziejne, nie da się nosić.

 

Co do dostepności, jak koledzy pisali - są normalnie do kupienia w sklepach swatch. Fakt, że Moon i Merkury są najbardziej popularne i czasem może nie być, ale trzeba polować.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Butik napisał(-a):

Nie rozumiem skąd niektórzy mają podejście ze wstydem do tego zegarka. Ot normalny Swatch, trochę nadpłacony bo z logo Omegi, ale całkiem fajny zegarek, jakości Swatch, cena na pewno nie Omega. Pamiętaj tylko, że jeśli spodziewasz się po tym Omegi, to się mocno zawiedziesz. Poza tym spoko sikor, jak 1,4k nie jest dla Ciebie dużym wydatkiem bierz śmiało. Przygotuj się tylko na szybką zmianę paska, bo te oryginalne są beznadziejne, nie da się nosić.

 

Co do dostepności, jak koledzy pisali - są normalnie do kupienia w sklepach swatch. Fakt, że Moon i Merkury są najbardziej popularne i czasem może nie być, ale trzeba polować.

Szkło rysuje się od patrzenia, pasek się rozpada, sama obudowa również do trwałych nie należy - jak za ~1500zł to szału ten zegarek nie robi... Po prostu jak ktoś mając kwotę 1500zł i mając tak ogromny wybór, decyduje się na plastikowego zabawkowego swatcha - no po prostu mamy prawo to oceniać tak jak oceniamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, lukiboss napisał(-a):

Szkło rysuje się od patrzenia, pasek się rozpada, sama obudowa również do trwałych nie należy - jak za ~1500zł to szału ten zegarek nie robi... Po prostu jak ktoś mając kwotę 1500zł i mając tak ogromny wybór, decyduje się na plastikowego zabawkowego swatcha - no po prostu mamy prawo to oceniać tak jak oceniamy.

 

No tak, bo hesalit w 25 krotnie drozszym Moonwatchu to sie nie rysuje 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej koperta jest stalowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jakubos napisał(-a):

przynajmniej koperta jest stalowa

 

No nie... nieoczekiwalbym tego w zegarku za 35600zl 😳

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lukiboss napisał(-a):

Szkło rysuje się od patrzenia, pasek się rozpada, sama obudowa również do trwałych nie należy - jak za ~1500zł to szału ten zegarek nie robi... Po prostu jak ktoś mając kwotę 1500zł i mając tak ogromny wybór, decyduje się na plastikowego zabawkowego swatcha - no po prostu mamy prawo to oceniać tak jak oceniamy.

Ależ obudowy Swatcha są bardzo trwałe, po latach większość przetrwała... w przeciwieństwie np ( idąc Twoim tokiem rozumowania) do ukruszonych uch w ceramicznych IWC, pękającego materiału high tech w samolocie ( Panerai) czy połamanego carbonu i rozpadających się pasków .. a to wszystko w zegarkach za kilkanaście tysiecy euro.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat leży u mnie góra leciwych swatchy. większość plastikowe. tylko ze 3-4 są zniszczone (te ich swatchowskie uszy). koperty ogólnie w niezłym stanie, więc dochodzę do wniosku, że oni po prostu umieją w plastik.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, raz jeszcze dziękuję za informację, że te zegarki są dostępne. Dzięki temu podjechałem do butiku swatch i... wyszedłem. No niestety, niby wiedziałem czego się spodziewać, ale jednak zegarek był zbyt "plastikowy"  nawet jak na moje przewidywania.

 

Dzięki Wam, nie musiałem się o tym przekonać poprzez zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozsądnie.

No ale teraz co w zamian?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, na razie, raczej nic. Kilka zegarków, których na codzień używam- mam, a to była tylko zachciewajka. Chociaż, kto wie, jak coś mnie urzeknie, to pewnie nabędę 🙂. Tyle, że nie mam żadnych a priori założeń i oczekiwań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zamian polecam bulova lunar pilot. Szafir, top kwarcowy mechanizm, zegarek nawiązujący do oryginału, który był na księżycu na ręku astronauty. Właśnie wyszła mniejsza wersja, odpowiadająca rozmiarem orygiałowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że mniejsza wersja Bulova Lunar Pilot drogawa, a większa jest... Za duża 

Edytowane przez AnonimowyAlkoholik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turbo plastik wypada przy tych zegarkach bladziutko… nawet bym się nie zastanawiał. 

AEE42BC5-0BC8-4D8E-A84A-CE3BBDBD2FF9.jpeg

59B361B4-63E2-4CBF-A5D0-4B67C490EF42.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AnonimowyAlkoholik napisał(-a):

Tyle, że mniejsza wersja Bulova Lunar Pilot drogawa, a większa jest... Za duża 

Trzeba trochę poczekać i ceny na pewno spadną:) W Uk wszystkie modele bulovy można kupić dużo taniej, na amazon.com też. Ja właśnie czekam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.03.2023 o 20:05, Perczol napisał(-a):

Chyba, na razie, raczej nic. Kilka zegarków, których na codzień używam- mam, a to była tylko zachciewajka. Chociaż, kto wie, jak coś mnie urzeknie, to pewnie nabędę 🙂. Tyle, że nie mam żadnych a priori założeń i oczekiwań.

Jesli chcesz cos z historia a w dodatku fajnego i porzadnie wykonanego, to polecam Gerlacha Kosmonaute - super cena do jakosci a w dodatku jak juz pisalem kawal historii 😎

imageproxy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minutes ago, Laponek said:

Trzeba trochę poczekać i ceny na pewno spadną:) W Uk wszystkie modele bulovy można kupić dużo taniej, na amazon.com też. Ja właśnie czekam:)

Masz namiar na „dużo tańszy” z UK ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Londek napisał(-a):

Masz namiar na „dużo tańszy” z UK ? 

Trzeba poczekać, bo to nowy model. Większy model dość często się pojawiał w promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.