Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Adam14

Zegarek na chudy nadgarstek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Rozglądam się za zegarkiem męskim, który mógłby trochę zamaskować mój bardzo chudy nadgarstek, którego obwód to 14,5 natomiast szerokość około 5 cm. 

 

Co do wyglądu nie mam konkretnych preferencji, poza tym aby nie wyglądał dziecinnie. Chciałbym na niego wydać max 500 zł.

 

Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Adam14 napisał(-a):

Witam,

Rozglądam się za zegarkiem męskim, który mógłby trochę zamaskować mój bardzo chudy nadgarstek, którego obwód to 14,5 natomiast szerokość około 5 cm. 

 

Co do wyglądu nie mam konkretnych preferencji, poza tym aby nie wyglądał dziecinnie. Chciałbym na niego wydać max 500 zł.

 

Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.

Musisz wybrać mały zegarek. Najlepiej o średnicy koperty około 36 mm. Może ewentualnie przymierz jakiś mały Casio z serii Baby G? Cóż, zegarek nie pogrubi Twojego nadgarstka, musisz za to pamiętać by nie wpakować się w jakiś model, który będzie zbyt szeroki. Optymalne byłoby byś pochodził trochę po sklepach i sam naocznie sprawdził co będzie dobrze wyglądać na Twojej ręce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zerknąć na nasz bazarek bezpłatny tam kolega zakrzutek sprzedaję ciekawy zegarek Escapement Time Tiffany Blue. Nie ma się co zniechęcać, że to chińczyk, bo jest świetnie wykonany, posiada szkiełko szafirowe i mechanizm udający automat (płynąca sekundą). Spróbuj sobie przymierzyć jakiś zegarek o średnicy 40mm i jeśli pasuje to dobra opcja zakupowa.

Edytowane przez tofiks_th
sztuczna inteligencja zmieniła tekst😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował celować w dwa typy:
 

1. Seiko serii 5 np. SNK809 (807, 805, 803 to inne wersje kolorystyczne).

2. Zegarki vintage - to będą raczej zegarki o klasycznym wyglądzie (garniturowce), a w XX wieku (szczególnie przed latami '90) wiele zegarków miało szerokość koperty 34-36mm.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w zegarkach vintage - może Poljot De Luxe albo Wostok Precyzyjny. Może Amfibia jeśli mniej klasyczny design.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet taka Festina da radę: https://m.ceneo.pl/114699607;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q02WnsAqEsNg5&shop=146595577&gclid=EAIaIQobChMIjdG20Yv8_QIV2xUGAB1I6AkLEAQYAyABEgKAUPD_BwE

 

 

 

FESTINA-20566-1_1670119366.jpg

 

Możesz też poszukać kostek, one wyglądają na mniejsze...

Edytowane przez petruss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Adam14 napisał(-a):

Rozglądam się za zegarkiem męskim, który mógłby trochę zamaskować mój bardzo chudy nadgarstek, którego obwód to 14,5 natomiast szerokość około 5 cm. 

 

Co do wyglądu nie mam konkretnych preferencji, poza tym aby nie wyglądał dziecinnie. Chciałbym na niego wydać max 500 zł.

Nie za wiele informacji, ale da się coś znaleźć :)

Chcąc zamaskować lub poszerzyć nadgarstek poszedłbym w jasne paski/bransolety i tarcze.

Tak na szybko coś tam znalazłem:

Gdybyś był skłonny delikatnie naruszyć budżet, to:

Gdybyś był skłonny mocno naruszyć budżet, to:

To takie propozycje na szybko.

Zgadzam się z przedmówcami, że najlepiej pochodzić po sklepach i poprzymierzać różne zegarki żeby wyrobić sobie zdanie o dopuszczalnej akceptowalnej wielkości i stylistyce, która Cię najbardziej interesuje.

Daj znać, jeśli już się ukierunkujesz na coś konkretnego :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którekolwiek Seiko 5 na starym mechaniźmie. One mają po 37mm średnicy. Wybór modeli jest wciąż spory. Albo Orient Tristar.

 

obraz.thumb.png.eab78d9756a7b29ed103ba73b7a9f082.png

 

obraz.thumb.png.c97434ebe4b91e48bc1f85b3aa549a1a.png

 

 

obraz.thumb.png.89704d0e075413f7e0cef83e5dc1e4b3.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Perpetuum Mobile dobrze mówi, do tego pasek dokupić bo bransoletki z giętej blachy są słabe - za to same zegarki bomba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.