Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robson 123

TAG Heuer Professional 2000 oryginał ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś z użytkowników mógłby rzucić okiem czy ten egzemplarz to oryginał czy podróbka ?

Gerade bei #eBayKleinanzeigen gefunden. Wie findest du das?

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/tag-heuer-unisex-uhr/2287356663-156-56?utm_source=sharesheet&utm_medium=social&utm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_android

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan zegarka, porównywalny z papierem ściernym po szlifowaniu ściany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyglada na oryginalny, coś ma

nie tak z bezelem - jakby był naklejony, a nie ruchomy. Może to kwestia zniszczenia. 
Wyglada jakby przerobił niejedną walkę ze ścianą, a potem się przejechał po nim skulony pancernik.  Albo pancerkampfwagen, jak kto woli. Efekt też pasuje.

Ale to w sumie może kwestia zużycia - tyle że adnotacje głoszą: „ Oferuję tutaj używany, mało noszony i bardzo dobrze zachowany zegarek TAG Heuer” i „Zegarek został całkowicie odnowiony i sprawdzony w lutym 2022 roku.” No tak jakby - nie wyglada na to.

A generalnie jak masz wątpliwości - nie kupuj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ori, po samym spa w myjce ultradźwiękowej będzie już wyglądał dużo lepiej, reszta rys raczej do ogarnięcia… co do ceny to się nie wypowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gerade bei #eBayKleinanzeigen gefunden. Wie findest du das?

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/tag-heuer-chronograph-200-armbanduhr-tag-heuer-nummer-262-006-1/2418183504-156-2000?utm_source=sharesheet&utm_medium=social&utm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_android

 

Takiego jeszcze znalazłem, na dziale tag Heuer, ktoś stwierdził że to turecka podróbka, ja jednak porównując z innymi zdjęciami z neta nie mogę dostrzec żadnego szczegółu który by odbiegał od normy, jedynie wydaje mi się że jest zbyt świeży taki jasny jak na taki retro zegarek, co myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten też wyglada na ori, choć nie jestem pewien czy pudło jest od tego zegarka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.04.2023 o 14:30, Robson 123 napisał(-a):

Gerade bei #eBayKleinanzeigen gefunden. Wie findest du das?

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/tag-heuer-chronograph-200-armbanduhr-tag-heuer-nummer-262-006-1/2418183504-156-2000?utm_source=sharesheet&utm_medium=social&utm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_android

 

Takiego jeszcze znalazłem, na dziale tag Heuer, ktoś stwierdził że to turecka podróbka, ja jednak porównując z innymi zdjęciami z neta nie mogę dostrzec żadnego szczegółu który by odbiegał od normy, jedynie wydaje mi się że jest zbyt świeży taki jasny jak na taki retro zegarek, co myślicie ?

 

 

wyglada ok, kwarcowka, pudelko serwisowe. Spytaj czy wszystko dziala :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.