Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
waskoza

Zakup nowego zegarka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Obecnie jestem posiadaczem zegarka Certina Ds-8 powermatic 40,5. Nadszedł czas przejścia na nastepny poziom. Do dyspozycji mam 12-14 k. 

Zawsze podobały mi się TH aquaracer - podaję go jako wzór co mi się podoba.

Jestem  zwolennikiem mniejszych zegarków max 41mn, ma to być codzienny zegarek do wszystkiego.

Zastanawialem sie nad breitling Superocean 42 A1736402.

Pojawił sie też na bazarku breitling colt 41,5. Nigdy nie kupowałem zegarka z drugiej ręki, więc mam obawy co do zakupu takiego.

Prosziłbym o jakieś propozycje spełniajace moje wymagania oraz opinie na temat zakupu zegarka używanego. 

Z góry dziekuje.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

W tym budżecie to już można poszperać i poprzebierać.  TAG i Breitling są fajnymi zegarkami. 

A nie myślałeś nad Longines z serii Heritage na przykład ? 
 

Poza tym w takim zakresie cenowym na pewno rozważyłbym coś w okolicach

Ball, Oris, Eterna, Rado, Baume&Mercier, Frederique Constant. 

 

A na naszym bazarku forumowicze się wystawiają. Więc kwestia dogadania spotkania i  odbioru. Pytanie też skąd jesteś :) 

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Colta. Noszę takiego już od prawie 3 lat i mogę pisać w samych superlatywach. Świetny zegarek za te pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Longines Spirit GMT (Zulu Time)? Rabat ok. 20% od oficjalnej ceny powinien być do uzyskania, więc spokojnie mieści się w budżecie. Longines akurat poziom wyżej niż Certina. A na kolejnym poziomie, w przyszłości może Omega Aqua Terra 😉.

 

obraz.png.c335f82be2ae2519e8b7dea6327d3853.png

 

Co do zegarków używanych, to kilka już kupiłem. Tutaj na forumowym bazarku. Nigdy nie miałem żadnych problemów i zawsze wszystko było w jak najlepszym porządku.

Z OLX itp. byłbym bardziej ostrożny. Szczególnie w przypadku Aquaracera 😉. Akurat ten model wolałbym kupić nowy od AD. Podróbek jest mnóstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Longines Spirit GMT (Zulu Time)? Rabat ok. 20% od oficjalnej ceny powinien być do uzyskania, więc spokojnie mieści się w budżecie. Longines akurat poziom wyżej niż Certina. A na kolejnym poziomie, w przyszłości może Omega Aqua Terra 😉.

 

obraz.png.c335f82be2ae2519e8b7dea6327d3853.png

 

Co do zegarków używanych, to kilka już kupiłem. Tutaj na forumowym bazarku. Nigdy nie miałem żadnych problemów i zawsze wszystko było w jak najlepszym porządku.

Z OLX itp. byłbym bardziej ostrożny. Szczególnie w przypadku Aquaracera 😉. Akurat ten model wolałbym kupić nowy od AD. Podróbek jest mnóstwo.

Ten longines super opcja tylko nie spotkałem się jeszcze z rozmiarem 39 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ref. L3.802.4.93.6

https://www.longines.com/pl/p/watch-longines-spirit-l3-802-4-93-6

 

Rzeczywiście w sklepach internetowych go nie widzę, ale na stronie Longinesa można zamówić (tylko, że bez rabatu). Uwaga, bo trochę grubawy jest.

Może się niedługo pojawi. Może będzie też w innych kolorach. Longines trafił serią Spirit w dziesiątkę i teraz mocno ją rozwija i eksploatuje. Nowe wersje i rozmiary pojawiają się ostatnio regularnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.