Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
albiNOS 01

Kto ma chęć podbić mi nieco statystykę?

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, w poniedziałek 05.06.2023 pojawi się film na YouTube mojej komendy. Nudy jakich mało, ale strasznie zależy moim na wyświetleniach. W tym dniu dodam link, pomożecie?

Temat filmu: procedura Niebieskiej Karty, rozmowa z Przewodniczącą zespołu interdyscyplinarnego, takie tam, miejmy nadzieję, że nigdy nie będzie Was i Waszych rodzin to dotyczyło.

Ale wiecie, jak tam się poklika, to będzie miło. Pozdrawiam, zachęcam, nie zmuszam.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie juz masz  - bede ogladal 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na co dzień ten cyrk to nie będę oglądał😉🤣😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy włączyć film by w tle sobie leciał, naprawdę temat NK to nic porywającego, ale już panowie w wojewódzkiej to tam wielkie nadzieje w tym widzą i chyba naprawdę wierzą w moc prewencji kryminalnej.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kliknę, 

Dobrze by było jeszcze dodać do takiego materiału niemy znak "potrzebuję pomocy, jestem w niebezpieczeńśtwie" - podniesiona dłoń stroną wewnętrzną w stronę rozmówcy , chowamy kciuk do dłoni i zaciskamy pozostałymi czterema palcami :) 

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę powinien pojawić się film. 

 


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.06.2023 o 21:53, albiNOS 01 napisał(-a):

Kochani, w poniedziałek 05.06.2023 pojawi się film na YouTube mojej komendy. Nudy jakich mało, ale strasznie zależy moim na wyświetleniach. W tym dniu dodam link, pomożecie?

Temat filmu: procedura Niebieskiej Karty, rozmowa z Przewodniczącą zespołu interdyscyplinarnego, takie tam, miejmy nadzieję, że nigdy nie będzie Was i Waszych rodzin to dotyczyło.

Ale wiecie, jak tam się poklika, to będzie miło. Pozdrawiam, zachęcam, nie zmuszam.

 

"Obejrzalem", ale moze zamiast kantowac wyswietlenia, to moze lepiej byloby pomyslec nad tym, co zrobic zeby to nie bylo "nudy jakich malo"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie, sił i czasu na codzienną robotę nie zawsze starcza.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.06.2023 o 21:53, albiNOS 01 napisał(-a):

Nudy jakich mało, ale strasznie zależy moim na wyświetleniach.

 

Hmm, temat dotyczy mojego miasta rodzinnego i powiem szczerze, że słabe to w ciul i (mając na uwadze wydarzenia ostanich miesięcy) może warto ruszyć

4 litery za biurka, niż prosić o wyświetlenia bo w statystykach się będzie "ładnie reprezentowało" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Osmodeusz napisał(-a):

 

Hmm, temat dotyczy mojego miasta rodzinnego i powiem szczerze, że słabe to w ciul i (mając na uwadze wydarzenia ostanich miesięcy) może warto ruszyć

4 litery za biurka, niż prosić o wyświetlenia bo w statystykach się będzie "ładnie reprezentowało" ?

Bardzo lubię ruszyć w miasto, ale nie często to się zdarza, bo niestety, wtedy moja robota pleśnieje, zwykle 3 godziny poza biurkiem, czyli na mieście to potem tyle zostaje po godzinach. Dobra, nie popiszemy sobie teraz za dużo, ale zawsze możesz mnie odwiedzić w komendzie, zapraszam, zrobię herbatę.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@albiNOS 01 jeśli znasz to miasto, to wiesz o jego problemach - i zapewne wiesz, że "kręcenie" takich filmików "edukacyjnych" nic nie zmienia.

Do Twojej osoby nic nie mam, ale już prośba o "wyświetlenia", znając temat...   no słabo

 

 

ale to jedynie moje zdanie, bez urazy

 

 

P.S   Trzymam za słowo ;)

Edytowane przez Osmodeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prawie identyczne chociaż minimalnie inne zdanie.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, albiNOS 01 napisał(-a):

Mam prawie identyczne chociaż minimalnie inne zdanie.

 

Krótka historyjka z życia, bo być może nie wiesz jak funkcjonuje to miasto?

 

Jakieś dwa tygodnie wstecz, jest sobota wczesny ranek ok. godz. 5, biegnę sobie jedną z głównych ulic mojego miasta.

Na jednym z przystanków autobusowych leży chłopak, naćpany, pijany może bezdomny - kto to wie? ale leży dość nienaturalnie, podchodzę bliżej, w tym momencie

z naprzeciwka jedzie radiowóz więc wskazuje im "pacjenta" palcem machając przy tym w ich kierunku - no i nic. 

Więc biegnę dalej w przeświadczeniu, że coś tam próbowałem zrobić. Po ok 500 m. zatrzymuje mnie radiowóz, ze standardowym pytaniem o dokumenty i takie tam standardowe inne pytania proceduralne,

Oczywiście dokumentów brak (bo i skąd w dresie) więc sprawdzić należy - imię nazwisko, pesel - na moją uwagę, że tam dalej leży chłopak...

NAJPIERW DOKOŃCZYMY Z PANEM :unsure:

 

Zapewne też o statystyki chodzi @albiNOS 01?

 

 

Kurtyna

 

i pozdrawiam

Edytowane przez Osmodeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Osmodeusz napisał(-a):

@albiNOS 01 jeśli znasz to miasto, to wiesz o jego problemach - i zapewne wiesz, że "kręcenie" takich filmików "edukacyjnych" nic nie zmienia.

Do Twojej osoby nic nie mam, ale już prośba o "wyświetlenia", znając temat...   no słabo

 

 

ale to jedynie moje zdanie, bez urazy

 

 

P.S   Trzymam za słowo ;)

Dlaczego sądzisz, że to nic nie zmienia?

Ja uważam, że trochę może wyczulić osoby mieszkające w sąsiedztwie takich patologicznych rodzin. Być może ten film uratuje chociażby jedno dziecko, bo ktoś w odpowiednim czasie zainterweniuje.

Godzinę temu, Osmodeusz napisał(-a):

 

Krótka historyjka z życia, bo być może nie wiesz jak funkcjonuje to miasto?

 

Jakieś dwa tygodnie wstecz, jest sobota wczesny ranek ok. godz. 5, biegnę sobie jedną z głównych ulic mojego miasta.

Na jednym z przystanków autobusowych leży chłopak, naćpany, pijany może bezdomny - kto to wie? ale leży dość nienaturalnie, podchodzę bliżej, w tym momencie

z naprzeciwka jedzie radiowóz więc wskazuje im "pacjenta" palcem machając przy tym w ich kierunku - no i nic. 

Więc biegnę dalej w przeświadczeniu, że coś tam próbowałem zrobić.

 

 

Kurtyna

 

i pozdrawiam

 

Dlaczego nie wezwałeś służb ratunkowych?

Czepiasz się oczywiście słusznie, durnej interwencji, ale Ty tam tego gościa sobie zostawiłeś, bo tylko na niego spojrzałeś... Wstydziłbyś się w ogóle o tym napisać. Mało tego, jak jemu coś by się stało, to miałbyś z tego tytułu problemy. I nie robię Ci z tego tytułu wyrzutu, ale uprzedzam na przyszłość, bo można sobie narobić kłopotów.

Leży ktoś, to dzwonimy na 112 i wzywamy pomoc, wiesz ile miałbyś satysfakcji jakby się okazało, że miał wylew, a Ty uratowałeś mu życie lub zdrowie? 

Art. 162 KK

"§ 1. Kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nie udziela pomocy, mogąc jej udzielić bez narażenia siebie lub innej osoby na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."

https://statystyka.policja.pl/download/20/351520/Nieudzieleniepomocywniebezpieczenstwie-art162.xlsx

 

Olewamy otoczenie, a później wychodzą takie sprawy jak z tym chłopcem z Częstochowy.

 

@albiNOS 01podbijam.

Jak tam w firmie teraz ze strzelaniem, nadal 2x32? :)

Czy zwiększyli przydział?

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Dlaczego nie wezwałeś służb ratunkowych?

Czepiasz się oczywiście słusznie, durnej interwencji, ale Ty tam tego gościa sobie zostawiłeś, bo tylko na niego spojrzałeś... Wstydziłbyś się w ogóle o tym napisać. Mało tego, jak jemu coś by się stało, to miałbyś z tego tytułu problemy. I nie robię Ci z tego tytułu wyrzutu, ale uprzedzam na przyszłość, bo można sobie narobić kłopotów.

Leży ktoś, to dzwonimy na 112 i wzywamy pomoc, wiesz ile miałbyś satysfakcji jakby się okazało, że miał wylew, a Ty uratowałeś mu życie lub zdrowie?

 

Czytasz ze zrozumieniem tekstu?

 

to był ranny trening, nie posiadam przy sobie dokumentów, portfela, telefonu...

a radiowóz przejeżdżał obok, dwukrotnie - raz w jedną, a później w drugą stronę

Godzinę temu, Osmodeusz napisał(-a):

z naprzeciwka jedzie radiowóz więc wskazuje im "pacjenta" palcem machając przy tym w ich kierunku - no i nic. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Osmodeusz napisał(-a):

 

Czytasz ze zrozumieniem tekstu?

 

to był ranny trening, nie posiadam przy sobie dokumentów, portfela, telefonu...

a radiowóz przejeżdżał obok, dwukrotnie - raz w jedną, a później w drugą stronę

 

Napisałeś o braku dokumentów. Ja telefon zawsze trzymam przy d*pie, bo różnie bywa.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie kłóćcie się. Bardzo dziękuję za kliki, jest efekt, wcześniejsze filmy tyłu w rok nie natłukły. A teraz pozwólcie, że dokończę zatwierdzanie sespolu i napiszę nadzór instancyjny że sprozdawczości w SESPOL, a potem na rower o dzida do domu.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, albiNOS 01 napisał(-a):

Chłopaki nie kłóćcie się. Bardzo dziękuję za kliki, jest efekt, wcześniejsze filmy tyłu w rok nie natłukły. A teraz pozwólcie, że dokończę zatwierdzanie sespolu i napiszę nadzór instancyjny że sprozdawczości w SESPOL, a potem na rower o dzida do domu.

Nikt się nie kłóci, zwróciłem jedynie uwagę, że Kolega Osmodeusz postąpił mało roztropnie.

Ze względu na fakt, że współpracuję również z zespołami ratownictwa medycznego, nasłuchałem się trochę historii.

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.