Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Frunobulax

Wirus na forum?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Frunobulax

Od chwili zarejestrowania się na tym forum dostaję na maila nieprawdopodobne ilości spamu dotyczącego zegarków.

W żadnym razie nie podejrzewam admina o udostępnianie adresów użytkowników, podejrzewam że wyciekają one w jakiś tajemny sposób i że jakiś związek z tym mają "boty" które od czasu do czasu w różnych wątkach piszą coś w stylu "Frunobulax, I totally agree with your words".

 

Ewentualnie sklepy internetowe być może podkradają mój adres, sam już nie wiem.

 

A może tylko ja dostaję ten spam ze stuprocentowymi replikami Rolexów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja póki co jeszcze nic nie dostałem. Swoją drogą ciekawe czy provider do którego należy serwer mieszczący stronę KMZiZ, dba w należytym stopniu o bezpieczeństwo. Poza tym, dobrze jest we własnym zakresie zapewnić sobie ochronę, chociażby w postaci porządnej zapory ogniowej, programu antywirusowego no i solidnej przeglądarki, a za takie uważam Firefoxa i Operę.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Od chwili zarejestrowania się na tym forum dostaję na maila nieprawdopodobne ilości spamu dotyczącego zegarków.

W żadnym razie nie podejrzewam admina o udostępnianie adresów użytkowników, podejrzewam że wyciekają one w jakiś tajemny sposób i że jakiś związek z tym mają "boty" które od czasu do czasu w różnych wątkach piszą coś w stylu "Frunobulax, I totally agree with your words".

 

Ewentualnie sklepy internetowe być może podkradają mój adres, sam już nie wiem.

 

A może tylko ja dostaję ten spam ze stuprocentowymi replikami Rolexów?

 

ja dostaje w formie spamu:

-tematy które obserwuje na forum

ale wydaje mi się że to program pocztowy żle je rozpoznaje

a poza tym jest ok

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnego zegarkowego spamu nie dostaję. Otrzymuję na maila w związku z forum KMZiZ tylko powiadomienia o odpowiedziach i info o aktualnościach.


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak spamu...

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No-spam :D (i mam nadzieję, że tak zostanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolexy też się do mnie pchają conajmiej raz w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość *Adam*

Wszystko OK 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.