Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
Sign in to follow this  
craxxi

Jeden czy dwa/kilka

Recommended Posts

Szanowni forumowicze,

Chciałbym poznać Waszą opinię co byście zrobili na moim miejscu. Mianowicie wygrałem w pracy bony jubilerskie o wartości 13 tys zł do wykorzystania w sklepie W.KRUK (tu i tylko tu). Zdecydowałem, że całą kwotę przeznaczę na zegarek/zegarki. I tu właśnie pytanie do Was. Co byście zrobili na moim miejscu - kupili jeden zegarek za tę kwotę czy np. dwa lub kilka do kolekcji

Dodam, że posiadam już jeden zegarek który na codzień używam do pracy "do koszuli":

https://wkruk.pl/zegarki/frederique-constant/zegarek-frederique-constant-runabout-4

Doradźcie coś proszę bo nie mogę się zdecydować czy kupić jeden:

https://wkruk.pl/zegarki/longines/longines-spirit-zulu-time-1

Czy dwa tańsze np. jakiegoś nurka + coś jeszcze:)

Liczę na Waszą opinię.

A za poprzedni bon do Kruka, wygrany w roku 2021 jaki zegarek Kolega kupił?

Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Ja jeden.

Ewentualnie za kilka stówek jakiegoś G. 

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Zdecydowanie jeden droższy. Longines Zulu to świetny zegarek i będzie się dobrze uzupełniał z twoim FC.

A ja dwa tańsze. Budżet wystarczy w zupełności a nikt nie każe dzielić go na pół.

A dwa cieszą bardziej, niż jeden ;)

Edited by Petru23

Zdecydowanie jeden droższy.

Kupisz dwa tańsze to będziesz żałować że nie kupiłeś jednego droższego. Kupisz jeden droższy to po jakimś czasie jak już trochę Ci się znudzi to będziesz żałować że nie kupiłeś sobie dwóch tańszych.

Osobiście Itak wolałbym kupić Longinesa.

Ewentualnie jak masz żonę to ona szybko rozwiąże twój problem w salonie kruka... :)

Jeden droższy. I poczekałbym na jakąś super promocje zegarka, który mi się podoba, żeby mieć coś naprawdę super:)

Ja bym kupił ten, który mam w planach do kupienia (a nie oszukujmy się - każdy taki ma), jeżeli występuje w tym sklepie. W moim przypadku byłby to jeden droższy i taka też jest moja rada. 

Edited by Wisnia_Daniel

Zdecydowanie brałbym jeden droższy.

Omega Planet Ocean XL  |  Omega Railmaster XXL  |  Tag Heuer Carrera Drive Timer  |  Ticino Big Pilot

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Zdecydowałem, że kupię jeden droższy. Tańsze zawsze będą bliżej zasięgu płacąc gotówką, a druga okazja na taki strzał może się już nie pojawić. Do tego dokupię sobię Gshocka na wyjścia na plac zabaw z dziećmi i do następnej wygranej wystarczy:)

Ja trochę z innej beczki... ale w temacie ;)

Też bym się tam zatrudnił, nie potrzebują kogoś nowego? :rolleyes:.

3 godziny temu, craxxi napisał(-a):

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Zdecydowałem, że kupię jeden droższy. Tańsze zawsze będą bliżej zasięgu płacąc gotówką, a druga okazja na taki strzał może się już nie pojawić. Do tego dokupię sobię Gshocka na wyjścia na plac zabaw z dziećmi i do następnej wygranej wystarczy:)

Czyli jednak dwa. Bo gshosc to właśnie drugi. 😉

Dlatego mówiłem, że nie musisz dzielić budżetu na pół. Bo za 11-12k kupisz równie fajny co za 13k. A zostanie wlansie ma jakiegoś fajnego ciuracza, jak właśnie gshock czy jakiś inny niedrogi, którego nie będzie szkoda zabrać na "roborę" ;)

Edited by Petru23

7 godzin temu, craxxi napisał(-a):

I bardzo dobrze.

Moje podejście, jak widać, jest najlepsze. 

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Bez zastanowienia kupiłbym jeden. Aktualnie jestem "jednozegarkowcem" i jestem z tego faktu bardzo zadowolony.

I nie zapomnij w Kruku wycisnąć z nich jakiś porządny rabat jeszcze zanim im powiesz, że płacisz bonami 😉

Bo wtedy z rabatu już pewnie nic nie będzie.

Teraz do 9 września na większość zegarków (bez marek Rolex, Patek, Cartier, Chopard) jest promocja na -20%. 

Screenshot_20230829_214310_WKRUK.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

10 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

I nie zapomnij w Kruku wycisnąć z nich jakiś porządny rabat jeszcze zanim im powiesz, że płacisz bonami 😉

Bo wtedy z rabatu już pewnie nic nie będzie.

Dzięki za podpowiedź. Sam pracuje w handlu więc mam świadomość jak to działa. Ile realnie można ugrać w Kruku na Longinesa? 20%?

9 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Teraz do 9 września na większość zegarków (bez marek Rolex, Patek, Cartier, Chopard) jest promocja na -20%. 

Screenshot_20230829_214310_WKRUK.jpg

Promocje widziałem ale jestem na poziomie gold. Chcę się też chwilę wstrzymać z zakupem bo niedługo mam 10 rocznicę ślubu i chciałem żonie jeszcze dobrać pierscionek:) Pytanie czy przy większym zakupie na łącznie około 19k ceny katalogowej nie zejdą do tych 20%.  Ktoś ma doświadczenie z negocjacjami z Krukiem?

Edited by craxxi

1 godzinę temu, craxxi napisał(-a):

Dzięki za podpowiedź. Sam pracuje w handlu więc mam świadomość jak to działa. Ile realnie można ugrać w Kruku na Longinesa? 20%?

Dokładnie tak. Mniej więcej do 20%. Jak już leży w gablotce albo w ich magazynie.

Jeżeli muszą dopiero sprowadzić od producenta, to może być trochę inaczej. Mnie w Kruku do tej pory zawsze udawało się zrobić 20% rabatu.