Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
Kacperer0

Co to za zegarek?

Recommended Posts

Witam,

Wie ktoś może co to za model?

Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.

IMG_1773.jpg

IMG_1775.jpg

Odpowiedź masz na dekielku. Jest tam podany model G-601 i symbol użytego w nim modułu (2738). 

Posted (edited)

Pozostaje wymienić baterię na nową i można śmigać. Niestety obawiam się, że będzie już problem z dostaniem nowego bezela poliuretanowego (na tym egzemplarzu widać, że został zdemontowany lub się pokruszył ze starości i sam odpadł), bo zegarek ma modelowo 20 lat i części już raczej do niego nie są produkowane.

Tutaj znajdziesz o nim więcej informacji, a tutaj możesz zamówić do niego nowy pasek w razie potrzeby.

Edited by TomG80

Posted (edited)
Godzinę temu, TomG80 napisał(-a):

Pozostaje wymienić baterię na nową i można śmigać. Niestety obawiam się, że będzie już problem z dostaniem nowego bezela poliuretanowego (na tym egzemplarzu widać, że został zdemontowany lub się pokruszył ze starości i sam odpadł), bo zegarek ma modelowo 20 lat i części już raczej do niego nie są produkowane.

Tutaj znajdziesz o nim więcej informacji, a tutaj możesz zamówić do niego nowy pasek w razie potrzeby.

A z g600 nie będzie pasował , jest dostępny czerwony 🤔🤔🤔

Screenshot_2024-01-03-14-09-46-84_680d03679600f7af0b4c700c6b270fe7.jpg

Screenshot_2024-01-03-14-12-26-64_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

To jednak nie jest to 🤷🤷🤷

Edited by TomcioMiki

Tak, będzie, ale ja miałem na myśli bezel zewnętrzny, który w obu pokazanych zegarkach jest czarny.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By swierszczu
      Jak w tytule. Poszukuje Risemana w dobrym stanie. Najchetniej z polskiej dystrybucji i dowodem zakupu
    • By tofiks_th
      Cześć,

idąc za ciosem wystawiam dwa kwarcowe japończyki:

1) zegarek Orient, SPRZEDANY. 
      2) zegarek Casio Gshock G2900, parametry dostępne w sieci, w pełni sprawny w ładnym stanie zachowania, subiektywnie 8-8,5/10, brak papierów i pudła, wysyłka w zastępczej puszce, dostępny również oddzielnie w cenie 100 zł z wliczonym paczkomatem Inpostu.

w razie pytań zapraszam
      Tomek

• By Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.