Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

OYSTER PERPETUAL DAY-DATA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartek1977

Nie wiem jak reszta klubowiczow, ale ja slysze juz dudnienie stali na betonie.....ani chybi tessio walcem jedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie tez doszlo echo tego znamienitego walca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia trochę słabe ale widać, że porządne wykonanie, to może być oryginał.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest problem tego Forum - ktoś ma zegarek na jaki większości nie stać i od razu atak: "podróba"!!!

Zgadzam sie z eye lipem: raczej oryginał, zdjęcia nie są złe.


What's Up, Doc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że nikt na tym forum nie ma takiego rolexa i stąd te głosy, zazdrościć każdy potrafi a jak komuś się trafiło, to od razu, że podróba.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje, że nikt na tym forum nie ma takiego rolexa i stąd te głosy, zazdrościć każdy potrafi a jak komuś się trafiło, to od razu, że podróba.

może i masz racje ale jak mu bardzo zależy to niech da dobre zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia dobre trudno zrobić nawet Filipowi nie wychodzą bo zawsze jakieś takie ciemne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia dobre trudno zrobić nawet Filipowi nie wychodzą bo zawsze jakieś takie ciemne ...

 

To nie wina zdjęć tylko on ma tylko strasznie ciemny lcd i nie jest w stanie ocenić...


What's Up, Doc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się mam bardzo ciemny LCD, z kolei w pracy bardzo jasny i dopiero w robocie odkrywam szczegóły które uchwyciłem na zdjęciach.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napefno orginau, suer ci siem przyfarćło na tym uosiu, jak widziołeć na eleggro rze to origynau to znaczy rze taki jest, gradulóje za kópó. postro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdiencia mosze i kipske ale widadź sze to orkinau, podrupy so badziej kaciaste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...do fala2004: jesli urodziłeś się w roku, który widnieje w Twoim nicku to zdjęcia super... jeśli jednak jesteś z rocznika wcześniejszego, to najpierw zasięgnij rady na jakimś forum fotograficznym lub poczytaj jakieś poradniki foto... bo te Twoje "nie wiadomo co" nie nadaje się nawet na zdjęcia w albumie u cioci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się mam bardzo ciemny LCD, z kolei w pracy bardzo jasny i dopiero w robocie odkrywam szczegóły które uchwyciłem na zdjęciach.

 

Filip, czy mógłbyś wykonać jakieś pomiary jasności monitorów i podać mi zmierzone wartości abym mógł dostroić swój monitor i w ten sposób podziwiać Twoje zdjęcia???

 

Może gdyby kolega fala2004 podał wartości przysłony i migawki to dałoby się coś zrobić z tymi zdjęciami - mamy przecież na forum kilku speców od fotografii!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.To na prawde musiał być łoś skoro znalazł taki zegarek i nie poszdł sprawdzić do jubilera czy to złoto czy szmelc I sprzedał go za 100zł.A dla mnie to zwykły szmelc za 1zł.Nie widziałem rolexa złotego z czarnymi wskazówkami.A po drugie ten co pyta o oryginalność tego zegarka to już na pewno wie co ma za zegarek.Wstawił na forum temat i sprawdza czy ktoś się zna czy też nie.Ale ja się znam i bez otwierania stwierdzam że to szmelcz za 1zł.


Breitling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się mam bardzo ciemny LCD, z kolei w pracy bardzo jasny i dopiero w robocie odkrywam szczegóły które uchwyciłem na zdjęciach.

 

Filip, czy mógłbyś wykonać jakieś pomiary jasności monitorów i podać mi zmierzone wartości abym mógł dostroić swój monitor i w ten sposób podziwiać Twoje zdjęcia???

 

Może gdyby kolega fala2004 podał wartości przysłony i migawki to dałoby się coś zrobić z tymi zdjęciami - mamy przecież na forum kilku speców od fotografii!

 

Wszystko zmierzę, tylko musi przyjechać technik - sam nie mogę zrobić nic bo stracę gwarancję i będę musial kupić nieoryginalne piksele, w miejsce tych uszkodzonych - a tego nie chcę robić.. w każdym razie można te zdjęcia od fali2004 poprawić - wystarczy, że prześle mi RAWy z tych zdjęć na mejla.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w pracy bardzo jasny i dopiero w robocie odkrywam szczegóły które uchwyciłem na zdjęciach.

 

z tego wynika że zdjęcia wklejasz w domu, a skoro tak:

 

mam bardzo ciemny LCD

 

to wydaje mi się że zdjęcia powinny być za jasne bo ciemny LCD i ciemne zdjęcia to wogóle nic nie widać??

 

możliwe jest też to że nie nadążam :) :wink:

 

EDIT: Sory za całkowity OT ale temat i tak chyba do kosza więc...

 

EDIT 2: już nic - doczytałem że masz oryginalne piksele a podobno na oryginałach to zawsze za ciemne wychodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.. w każdym razie można te zdjęcia od fali2004 poprawić - wystarczy, że prześle mi RAWy z tych zdjęć na mejla.

 

ale jak przerobisz RAW-y na JPEG-i na tym swoim monitorze to znów wszystko będzie ciemne! Poczekaj na techników i wyniki pomiarów!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten temat czuję się ciemniakiem chociaż mam jasny monitor. Czy coś ze mną nie tak?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak z fotki sądząc to szczególnie jasny nie jesteś :)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak z fotki sądząc to szczególnie jasny nie jesteś :)

 

:):):)

Super!


What's Up, Doc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja się znam i bez otwierania stwierdzam że to szmelcz za 1zł.

Koledzy pochylmy się i złóżmy hołd - prawdziwy znawca :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: już biję głową o podłogę - drugą godzinę z rzędu :idea:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szmelcz

 

Jak off top, to off top:

Coś mi się przypomniało tak a propos - czy ktoś jeszcze pamięta taką Dobranockę w której jeden leszcz pytał laskę: "Balbina, czo robisz?"


What's Up, Doc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szmelcz

mnie już nic nie zdziwi ani "Braitling" ani " szmelcz" ten temat i tak bije wszystkie inne na głowę - nawet "Afroamerykanin " dał temu wyraz - choć zazwyczaj pozostaje niemy w takich dyskusjach :roll: .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dobre :)


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.