Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

c3z

OMEGA INSTRUKCJA 565 oraz 613 KTOŚ MA ? ZNALAZŁ W NECIE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych klubowiczów !

 

Zwracam sie do Was z prośbą o pomoc. Mianowicie poszukuje instrukcji wraz z listą części do mechanizmów Omega cal. 565 oraz cal. 613. Trafiłem swego czasu na stronke www.old-omegas.com , trzeba przyznać że jest tam dużo konkretnych informacji o mojej ulubionej marce ale o wyżej wspomnianych mechanizmach niestety absolutnie nic :)

 

Może ktoś z Państwa natknoł sie gdzieś na szczegółowe informacje i instrukcje tych modeli ? A może ktoś dysponuje owymi w formie papierowej i byłby skłonny podzielić sie skanami ? Za wszelkie informacje serdecznie dziękuje, pozdrawiam.


Głównie Omega, ale i inne tykadełka ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanko. Czy naprawde żaden z forumowiczów nie posiada informacji na temat tych mechanizmów ?? Nie są to przecież jakieś "unikaty" :)


Głównie Omega, ale i inne tykadełka ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem już na tej stronce , wiadomości są raczej bardzo ubogie , ale dzięki za zainteresowanie i dobre chęci. Pozdrawiam.


Głównie Omega, ale i inne tykadełka ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że klapa ... i koniec tematu ?


Głównie Omega, ale i inne tykadełka ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.