Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
Krzysiekjot

Chińskie zegarki kwarcowe

Recommended Posts

Witam, podobno od przybytku głowa nie boli, ale mnie nadmiar automatów przytłoczył i w tej chwili szukam już tylko zegarków kwarcowych. W tym temacie zapraszam do dzielenia się swoimi kwarcowymi chińskimi zegarkami 👍

Ode mnie pagani w wersji Alaska 

IMG_20240319_195532633.jpg

Ano mamy kilka sztuk na stanie😁

IMG_20240327_082345.jpg

IMG_20240215_170609.jpg

IMG_20240202_105420.jpg

IMG_20240124_125636.jpg

A tych już nie ma🤔

IMG_20240223_111921.jpg

IMG_20231217_114335.jpg

IMG_20231122_142731.jpg

IMG_20230717_124549.jpg

IMG_20230428_175058.jpg

IMG_20230220_124705.jpg

IMG_20221222_133536.jpg

2 godziny temu, Krzysiekjot napisał(-a):

Wow, trochę tego masz 😅

Dzięki, jak to mawiają niektórzy rozmienia się na drobne😉. Kwarcoki teraz zostały cztery, do tego trzy chińskie automaty, choć ciągle marzę o redukcji🤣

chiński zegarek kwarcowy. nie wiem, jakiej marki. całkiem zabawna sprawa. szkoda, że zamiast koszernej pleksy dali minerał z marnym fazowaniem. to przez niego ten efekt podwójnych cyferek.

876589780fgghj.jpg

Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

2 godziny temu, AnonimowyAlkoholik napisał(-a):

Na żywo też rzuca się w oczy krzywo umieszczony "tryt" na indeksach godzinowych, czy tylko na zdjęciu to mocno widać?

Idealnie nie jest, ale to po pierwsze zegarek za śmieszne pieniądza a poza tym to mi nawet pasuje do klimatu tego zegarka. 

20240516-184814.jpg&key=86772cc928150c251e50381259e0e164ee97947231de039dcb857bbbb6ccf0dc
Jakie wrażenia. Kusi mnie ten zegarek bo na fotkach zaskakująco dobrze wygląda jak na cenę

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka

Posted (edited)

@Mikas, z góry uprzedzam, że na ręce miałem go dopiero ze dwa razy. Sam zegarek odbieram pozytywnie, bardzo podoba mi się ta teksturowana tarcza, która bardzo fajnie współgra z nałożonymi indeksami. Nazwa co prawda koliduje tutaj ze stylem, ale wg mnie nie razi też jakoś specjalnie w oczy z uwagi na zastosowany font. Profile mają ładny szlif, natomiast polerowany wierzch pewnie będzie podatny na rysy. Szkiełko jest delikatnie wypukłe i wystaje nieco ponad kopertę. Koronka jest niesygnowana. Jak widać na zdjęciu, uszy są przewiercone, więc łatwo będzie zmieniać paski. A dochodząc do paska, to powiedziałbym, że jest to najsłabszy element. Jak dla mnie jest zdecydowanie za długi - przy nadgarstku ~17 cm zapinam go na przedostatnią dziurkę. Na plus zaliczam jego miękkość, bardzo fajnie się układa. Jakościowo zapewne to nic specjalnego, ale zaznaczam przy okazji, że nie mam jakiegoś odniesienia do lepszych pasków - myślę, że chwilę powinien posłużyć, o ile jego długość nie będzie dla kogoś problemem. Jako minus należy wskazać również klamerkę, która posiada satynowe/piaskowane wykończenie, przez co w ogóle nie pasuje do całości... Ogólnie jestem zadowolony z zegarka, prezentuje się bardzo fajnie, a po zmianie paska będzie jeszcze lepiej.

Dodam jeszcze, że może być problem z dostępnością konkretnie tego wariantu kolorystycznego. Jakiś czas temu widziałem informację od przedstawiciela militado, że nie mają planów na wznowienie tego modelu, gdy już się wyprzeda, także dostępne jest to, co aktualnie sklepy mają na stanie. Ten wariant był wtedy na wyczerpaniu, natomiast innych było jeszcze całkiem sporo.

Edited by Hoffhoffski