Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość kaban

Zakup Seiko...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaban

Witam, dolaczylem do Was zaledwie wczoraj i juz mam pytanie :D Generlanie nie jestem zawzietym maniakiem jakiejs konkretnej marki i kieruje sie glownie gustem, ale nie znaczy to ze nie patrze na jakosc i wykonanie :D Wsrod marek dla mnie niedostepnych najbardziej lezy mi chyba Zenith, natomiast wsrod tego na co sobie moge pozwolic to numerem jeden jest Seiko. I tutaj pytanie (wybaczcie brak doswiadczenia, dopiero staram sie dotrzec do konkretow ktore mnie interesuja): nie wiecie gdzie mozna kupic zegarki Seiko, ale te starsze lub rzadziej spotykane (przynajmniej w poslce) modele ? Interesuja mnie automaty. Wypatrzylem pare modeli 5 superior jedynie na jakichs amerykanskich stronach i to wszystko. Czy znacie moze jakies sklepy w ktorych jest jako taki wybor roznych modeli Seiko ? Dowiadywalem sie o mozliwosc sprowadzenia paru modeli przez polskiego dystrybutora ale oczywiscie jest to dla nich nie mozliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaban

Dzieki za sklepy Yargoth !

Grzesiek: poprzegladam poljoty, bo tez mi sie podobaja, jednak slyszalem ze roznie bywa z ich dokladnoscia :/ Pozatym mam slabosc do seiko :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakieś większe zaufanie do Vostok Europe. A Seiko nie powiem, fajne są. Pogmeraj po forum zobacz Seiko Credor - cacka jakich mało. Szkoda, że u nas niedostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaban

Przyznaje Vostoki bardzo mi sie podobaja. Czy rzeczywiscie z ich diokladnoscia jest cos nie tak ?

Co do Seiko, to na Credora sie nawet nie lakomie :D Ale to prawda ze to bol ze tego typu zegarki sa u nas niedostepne. Ostatnio wypatrzylem cos takiego http://www.pmwf.com/Watches/WATCHSALES02/S...NZ435K1Blue.htm

Jest tylko na paru stronach. Nie jestem doswiadczony w kupnie zegarkow, ale jak ich szukam to dziwnie to wyglada, jak chodzi o dostepnosc niektorych modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dośiadczenia ze współczesnymi rosyjskimi zegarkami. Te dawne miały spory rozrzut fabrycznej (nie)dokładności. Ale dobry zegarmistrz + cierpliwość pozwalały osiągnąć zadowalające rezultaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.