Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ten strich 8 będzie zarejestrowany na żółtych blachach?

Gratuluję zakupu, tak nawiasem mówiąc to pierwszy samochód który prowadziłem siedząc na kolanach mojego kuzyna-W 115 200d biały z czarnym wnętrzem i też był z 1970r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często zmieniam wozidła,podobnie jak zegarki :)Ostatni zakup V70 2010r

 

13462343.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten strich 8 będzie zarejestrowany na żółtych blachach?

Gratuluję zakupu, tak nawiasem mówiąc to pierwszy samochód który prowadziłem siedząc na kolanach mojego kuzyna-W 115 200d biały z czarnym wnętrzem i też był z 1970r.

 

Jak najbardziej:-) jestem już w trakcie załatwiania formalności ;-) autko wymaga dopieszczenia blacharki i silnika ale prowadzi się wyśmienicie;-) chcę zrobić siostrze prezent i zawieźć ją do ślubu;-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś takiego w niebieskim metaliku z beżowymi skórami wersja anniwersary.Bardzo lubiłem to bezawaryjne autko,150 kucy w turbo dawało radę..Teraz to już nie ten saab,szczególnie wewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakże bliska mi ta teoria:)w późniejszym okresie GM nie litował się nad SAAB'em

 

Pewnie miałeś na siedzeniach napis TURBO, prawda? Niebieski w jasnych skórach wyglądał super

 

Ten czarny jest w takiej wersji jubileuszowej, z tym że to 2.2 TiD oplowski diesel, chodź bardzo oszczędny.

 

Ten drugi niebieski (Cosmic Blue) to nowy zakup, już w benzynie wersja Aero. Powiedzmy, że mniej oszczędny, ale inna frajda z jazdy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aero poznaję po felgach..180koni ciągnie to autko bez problemu.Spalanie ..cóż.Nie ma nic za darmo.Co do diesla to 1,9 fiata jest ponoć najlepszy w saabie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aero poznaję po felgach..180koni ciągnie to autko bez problemu.Spalanie ..cóż.Nie ma nic za darmo.

.

 

Jak to mówią ,,turbo żyje , turbo pije ''  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aero poznaję po felgach..180koni ciągnie to autko bez problemu.Spalanie ..cóż.Nie ma nic za darmo.Co do diesla to 1,9 fiata jest ponoć najlepszy w saabie..

Aero w tych Saab'olotach mają 205KM, plus stosunkowo niewielka waga... Lata dobrze. Wilk w owczej skórze

 

Co do tych 1.9 od Fiata, to rzeczywiści podobno bardzo wytrzymałe i dobre silniki, z tym że były tylko w tych nowszych 9-3. Też są super (jak każdy Saab :) ), chodź trochę już zatraciły swój charakter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz chciałem kupić saaba 95 w kombi,ale Volvo V70 wydaje mi się fajniejszym autem.Dla mnie ważne jest wnętrze ,a tu volvo wygrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co do tych 1.9 od Fiata, to rzeczywiści podobno bardzo wytrzymałe i dobre silniki, z tym że były tylko w tych nowszych 9-3. 

 

Dobre silniki ,ale nie bez wad . Miały problemy z osprzętem o czym się osobiście przekonałem w momencie gdy padł mi kolektor ssący .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre silniki ,ale nie bez wad . Miały problemy z osprzętem o czym się osobiście przekonałem w momencie gdy padł mi kolektor ssący .

W Saab'ie?

 

nie ma samochodów idealnych :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz chciałem kupić saaba 95 w kombi,ale Volvo V70 wydaje mi się fajniejszym autem.Dla mnie ważne jest wnętrze ,a tu volvo wygrywa.

Kwestia gustu, no ale musze przyznać że Volvo też ma przyjemne wnętrze, ogólnie fajne samochody. Skandynawskie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Saaby to wrzucam swojego 2.3T

 

UoN4U.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Saaby to wrzucam swojego 2.3T

 

UoN4U.jpg

Fajne limo:)ten jest z jakimiś właściwościami terenowymi? Wnioskuję po czystości

 

Silnik 2.3T w której wersji KM? Też lubi wypić, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy silnik dobry do modów i bezawaryjny.Trzeba tylko pilnować oleju..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to terenówka :) 170KM

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Saab'ie?

 

nie ma samochodów idealnych :/

 

Fiatowski 1.9 JTDM 16V montowany był w kilku markach . Ja miałem go w Alfie 159 ,ale o awariach kolektora można poczytać także na forum Opla Vectry .  Problem nękał posiadaczy tych silników w latach 2005-06 . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę Saab'ów tutaj na forum? Widziałem póki co 9-5 od eye_lip, wcześniej Turbo X... Na pewno jest nas więcej  :)

 

B3-SAAB.jpg

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio trzy Japończyki tj.Seiko,Orient i Mazda 6

post-41915-0-46029900-1371834861_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno że jest więcej wielbicieli Sabów na forum :) Jeżdziłem parę lat 900 a ostatni to 9-5 3,0 T,piekne auto ,doskonałe prowadzenie,wentylowana kremowa skóra ale po dwóch poważnych awariach elektryki musiałem się z nim rozstać,ale zawsze będę mile wspominał jazdę tym odrzutowcem :)

Przesiadłem się do Hondy Legend 3,5 ful wypas ale trochę brakuje tego czegoś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nieliczac dupowozow to camaro, evo i ostatnio jeep. bloto wciaga :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno że jest więcej wielbicieli Sabów na forum :) Jeżdziłem parę lat 900 a ostatni to 9-5 3,0 T,piekne auto ,doskonałe prowadzenie,wentylowana kremowa skóra ale po dwóch poważnych awariach elektryki musiałem się z nim rozstać,ale zawsze będę mile wspominał jazdę tym odrzutowcem :)

Przesiadłem się do Hondy Legend 3,5 ful wypas ale trochę brakuje tego czegoś ;)

 

3.0T to już V6, kawał silnika:) A co się działo z elektryką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet w serwisie nie bardzo chyba wiedzieli co się dzieje ,bo co jakiś czas wylatywał bezpiecznik sterowania wtryskiem,więc zalecali wymianę komputera sterującego,no ale koszt kosmiczny!Po którejś z kolei takiej awarii okazało się ze przewód łączacy pompę paliwa w zbiorniku ze sterowaniem .....roztapia się i co jakiś czas robi zwarcie do masy,dlatego po 2-3 godzinach auto można było odpalić i przejechać 50 km! i znowu stop na 2-3 rodziny,wymiana bezpiecznika i tak w kółko.Ale to był tylko skutek a przyczyny nie wykryłem i sprzedałem samochód oczywiście informując o wadzie kupującego i widziałem go na chodzie dopiero po paru miesiącach więc co było przyczyną ,nie wiem do dziś ale auto mimo kłopotów z nim wspominam z dużą sympatią .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.