Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Bierzesz udział w Gran Turismo Polonia 2013 ??  :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(Yeti na 2 dzieci wysiada :) ).

Matko , czemu ???

 

Masz 3 czy kazade wygląda tak:

 

473b214682_przepraszam_czy_bedzie.jpg


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko , czemu ???

 

Masz 3 czy kazade wygląda tak:

 

 

Nie - po prostu nawet wziąć dwojke z wozkami na zakupy to już miesca brakuje w bagażniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tia, Mikołaja żona razem z dwójką dzieci ważą w sumie tyle co łapa tego "maluszka" w czapeczce :D

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie - po prostu nawet wziąć dwojke z wozkami na zakupy to już miesca brakuje w bagażniku.

Mikołaj, ale Iwo to już chyba w wózku raczej nie jeździ?

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - po prostu nawet wziąć dwojke z wozkami na zakupy to już miesca brakuje w bagażniku.

imo zmien wozki a nie auto


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bierzesz udział w Gran Turismo Polonia 2013 ??  :o

 

Nope. Cruise z supercar club.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Gran Turismo się troszkę porobiło... Chyba dwa lata temu przez przypadek byłem chwilkę i też się dziwiłem, że ludzie stoją przy samej jezdni. No a wczoraj... Masakra.

 

Żeby nie było offtopu to u mnie wstępnie zamówiony jest Superb 2,0 tdi 170km 4x4 DSG po lifcie. Niestety dopiero w grudniu będzie więc wszystko się może zmienić ale liczę na lepszą cene w tym grudniu :). Z ciekawostek, ta wersja ma teraz w opcji 4 rury wydechowe jak wersja 3,6 FSI, którą też biorę pod uwagę bo cenowo nie odbiega zbyt od tej co wybrałem a jest od razu w wyposażeniu FULL...

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna wersja, ale ten grudzien...

No, chyba ze Tobie nie przeszkadza to, ze po chwili bedzie to roczne auto, to OK, ale ja bym przelozyl odbior na styczen-luty (w tym kraju niewiele to zmienia), albo zeby produkcja byla 2014...


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na goodwood festival of speed ludzie stoja za slomianymi kupkami i jest dobrze - bo wszedzie sa informacje o tym ze pomimo staran organizator nie jest w stanie zapewnic bezpieczenstwa i odwoluje sie do rozsadku kibicow... i dla mnie jest to fair bo shit happens. i ten kto staje za metalowa barierka ma chyba swiadomosc tego ze nie ochroni ona go przed niczym.

 

superb fajny ale w kombi, rosso brunello i z wydechem HMS

 

http://m.youtube.com/watch?v=aYCNSZUV5vI

Edytowane przez Diter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna wersja, ale ten grudzien...

No, chyba ze Tobie nie przeszkadza to, ze po chwili bedzie to roczne auto, to OK, ale ja bym przelozyl odbior na styczen-luty (w tym kraju niewiele to zmienia), albo zeby produkcja byla 2014...

Świadomie to zrobiłem bo mi to nie przeszkadza a może jeszcze cenę urwą. Póki co gość nie może tego zrobić bo wytyczne co do obniżek rocznika przychodzą dopiero na koniec roku. Od lipca 2013 wszystkie już mają na szybach "4" i modelowo są 2014.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na goodwood festival of speed ludzie stoja za slomianymi kupkami i jest dobrze - bo wszedzie sa informacje o tym ze pomimo staran organizator nie jest w stanie zapewnic bezpieczenstwa i odwoluje sie do rozsadku kibicow... i dla mnie jest to fair bo shit happens. i ten kto staje za metalowa barierka ma chyba swiadomosc tego ze nie ochroni ona go przed niczym.

 

superb fajny ale w kombi, rosso brunello i z wydechem HMS

 

http://m.youtube.com/watch?v=aYCNSZUV5vI

Ten 3,6 mnie troszkę odpycha spalaniem. Ogólnie obecnie yetas też pali ponad 10L/100km ale ten superb na testowej jeździe nie zszedł mi w mieście poniżej 14L. Na krótkiej trasie po wyzerowaniu spalania i przy łagodnym obchodzeniu się z gazem wyszło 8,8L.

Podobno (poza dźwiękiem) lepszym wyborem jest 2,0 TSI 200KM i chip na 265KM.

Póki co jednak diesel do kulania. Jeszcze się kiedyś dorobię Fun Car'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i na szybach bedze 2014, ale r.p. 2013.

Ale skoro to nie ma znaczenia, to nie ma tez i tematu ;)


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 3,6 mnie troszkę odpycha spalaniem. Ogólnie obecnie yetas też pali ponad 10L/100km ale ten superb na testowej jeździe nie zszedł mi w mieście poniżej 14L. Na krótkiej trasie po wyzerowaniu spalania i przy łagodnym obchodzeniu się z gazem wyszło 8,8L.

Podobno (poza dźwiękiem) lepszym wyborem jest 2,0 TSI 200KM i chip na 265KM.

Póki co jednak diesel do kulania. Jeszcze się kiedyś dorobię Fun Car'a :)

 

też polecam 2.0 TSI + chip , auto będzie lżejsze i spalanie w mieście nie powinno przekroczyć 12 litrów . 

Mikołaj w jaki sposób zamówiłeś konretny model auta i jednocześnie masz możliwość zmiany wersji ?? Takie cuda tylko w Skodzie ?? 

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Audi a4 z silnikiem 3.6 - podejrzewam, że to ten sam. Spalanie w mieście 17 litrów spokojnie. Sama jazda jest super, ogromnie przyjemnie pracuje. Nie polecam jednak tego silnika bo koszty naprawy są strasznie duże, a on lubi wariować. Mi co jakiś czas komputer wskazywał na wadliwą pracę, nic się nie działo itd. W końcu (ale już niezależnie od tego:)) miałem do wymiany pasek rozrządu i tutaj koszt był około 10.000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10000? Jak to mozliwe?

Bo nawet jesli wymienisz paski, rolki i pompy, to tyle nie ma prawa wyjsc!


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Audi a4 z silnikiem 3.6 - podejrzewam, że to ten sam. Spalanie w mieście 17 litrów spokojnie. Sama jazda jest super, ogromnie przyjemnie pracuje. Nie polecam jednak tego silnika bo koszty naprawy są strasznie duże, a on lubi wariować. Mi co jakiś czas komputer wskazywał na wadliwą pracę, nic się nie działo itd. W końcu (ale już niezależnie od tego:)) miałem do wymiany pasek rozrządu i tutaj koszt był około 10.000 zł.

 

W której generacji modelu A4 dokładnie miałeś ten silnik ??    :o

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też polecam 2.0 TSI + chip , auto będzie lżejsze i spalanie w mieście nie powinno przekroczyć 12 litrów . 

Mikołaj w jaki sposób zamówiłeś konretny model auta i jednocześnie masz możliwość zmiany wersji ?? Takie cuda tylko w Skodzie ?? 

2,0 tsi jest o tyle dla mnie nieatrakcyjny, że nie jest dostępny z 4x4. Co do zamówienia to wpłaciłem zaliczkę 5 tys ale nie mam obowiązku odebrać auta a zaliczkę oddadzą po sprzedaniu samochodu komuś innemu. Co do zmiany na inne to taki 3,6 stoi gdzieś na składzie gotowy do odbioru więc jakbym się zdecydował to mam go od ręki.

A co do 3,6FSI w A4 to nigdy go tam nie montowali. Był 3,2 FSI. W tym 3,6 jest łańcuch który istotnie, jeżeli by go wymieniać to wymaga wyjęcia silnika lub demontażu części przodu :) To tak jak w 3,0 TDI z grupy VW. Koszt w serwisie jakieś 10 tys a u dobrego mechanika 9,5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skad te 10 000 sie bierze?

Przez koniecznosc rozbierania polowy auta?


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2,0 tsi jest o tyle dla mnie nieatrakcyjny, że nie jest dostępny z 4x4. Co do zamówienia to wpłaciłem zaliczkę 5 tys ale nie mam obowiązku odebrać auta a zaliczkę oddadzą po sprzedaniu samochodu komuś innemu. Co do zmiany na inne to taki 3,6 stoi gdzieś na składzie gotowy do odbioru więc jakbym się zdecydował to mam go od ręki.

A co do 3,6FSI w A4 to nigdy go tam nie montowali. Był 3,2 FSI. W tym 3,6 jest łańcuch który istotnie, jeżeli by go wymieniać to wymaga wyjęcia silnika lub demontażu części przodu :) To tak jak w 3,0 TDI z grupy VW. Koszt w serwisie jakieś 10 tys a u dobrego mechanika 9,5 ;)

 

 

 

To przejdź do AUDI  ;)  tam łączą te silniki z quattro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10000? Jak to mozliwe?

Bo nawet jesli wymienisz paski, rolki i pompy, to tyle nie ma prawa wyjsc!

No 10 to w ASO wychodzi ale u prywacairza z 7 wysokoczysz.

Koszt pasków, rolek, płynów i musisz wyjąć silnik


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drake, co ja za to mogę, że ja lubię te Skody :D

Serio.

 

Audi A6 o podobnych gabarytach to cena x2 a A4 będzie znacznie mniejsze.

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.