Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Zacne sprężyny i amorki Dobinsons i polibusze (z elastomeru poliuretanowego) ... całość jeździ nadal z nowym body ... zapraszam na www.swietokrzyskie4x4.pl :)


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie teraz czasy ze zwraca sie uwaga na spalanie , zarowno ze wzgledu na ekonomie jak i ekologie .

 

Mi osobiscie spalanie diesla nie rekompensuje ewentualnych kosztow napraw i nie jezdze duzo ,tak ze to auto kupilem raczej dla tego ze bylo rodzinne.

 

Ale tak jak napisaliscie powyzej : w trasie wole szybko,bezpiecznie i wygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wasze diesle tak mało pala ze chyba już nie bardzo robi różnicę czy to jest 5l/100km czy 7l. Na powietrze same nie jeżdżą cos się musi spalać.

Faktem jest ze bylem w szoku jak raz w PL wynajem Renault diesla i okazało się że pali mniej niż mój motocykl :-)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wasze diesle tak mało pala ze chyba już nie bardzo robi różnicę czy to jest 5l/100km czy 7l. Na powietrze same nie jeżdżą cos się musi spalać.Faktem jest ze bylem w szoku jak raz w PL wynajem Renault diesla i okazało się że pali mniej niż mój motocykl :-)

Tutaj raczej bym powiedzial ze Twoj motocykl to jakas niezla maszyba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

irek, gdybys na stacji zostawial polowe miesiecznych dochodow, tez liczylbys spalanie

 

dzisiaj zrobilem 300km, moj turbodiesel spalil 24l czyli okolo 10% najnizszego wynagrodzenia

 

inny swiat


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój dreswagen...

 

1eIq5.jpeg

Edytowane przez Emre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co tu można zepsuć? :P

 

wizualnie to jedynie będzie troche niżej i może inne koło... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takich przeróbek nie lubię, ale nie ja będę nim jeździł. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój dreswagen...

 

1eIq5.jpeg

 

fajne auto. też na tę markę choruję i następny na pewno będzie z tej stajni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie miałem tak wygodnego samochodu... 

 

no i 290km/450nm także nie jest to zawalidroga...  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój dreswagen...

 

1eIq5.jpeg

540i? Nie w gazie mam nadzieje...

 

Świetne limo piękny samochód, ogolnie moim zdaniem ten okres w motoryzacji juz nigdy nie wroci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mialem 2 MB z rzedu (nowe z salonu) i juz wiecej moja noga tam nie powstanie - 8 razy w ciagu roku zmieniano mi przeplywomierz powietrza do turbo, 4 razy w ciagu 1 m-ca placilem za kontrole klimy i za kazdym razem stwierdzono co innego - ostanim razem stwierdzili ze siadl kondenser (!). Najlepsze ze w tym samym czasie zamowilem wycene nowego CLA w tym samym serwisie wiec teoretycznie powinni sie starac.

 

PS: Poszedlem wiec do konkurencji zostawic moje pieniadze - jest tylko jedno male niedogodnienie - musze czekac 7 miesiecy na odbior.

 

Ps2: Z gwiazda nie ma jazdy


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam wybór przejechać 100km za 110 zł albo za 38 zł to dla mnie ma znaczenie...  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety :( uważam, że dobre Mercedesy skończyły się wraz zakończeniem produkcji modelu W124

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było ale "nasz" Hiob robi się słynny i jego facjatę można zobaczyć w necie: http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/ma-malucha-w-usa-tankuje-go-benzyna-do-silnikow-lodzi,1949809 poza facjatą Hoba można także zobaczyć jeko fiacika i podkręconą M3 :)

 

EDYTA: No i było 3 posty wyżej u Daśka...

Edytowane przez Bartheck

"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.