Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

a Swift?

No to już większa motorynka pod maską. I ja osobiście jestem z tym samochodem niekompatybilny. Trudno mi się w nim wygodnie usadzić - jak mi wygodnie to przednie słupki zasłaniają pół świata :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna nowina. Mówili o tym dwa lata temu. Ale nasi ustawodawcy pi.....ą, że to wszystko dla poprawy bezpieczeństwa. G...o prawda! Chodzi im tylko o kasę i gdzieś mają nasze bezpieczeństwo :evil:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurcze! gratuluję! czyli jednak szaleństwo a nie zimna kalkulacja! ;) i o to chodzi, o to chodzi! Wszak żyje się tylko raz :wink:


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie zawęziło się do C2, Yarisa, Corsy, Lupo i Arosy :twisted: Od dzisiaj narazie wygrywa Yaris ;) Pytanie, ktore toto z nich najlepsze. Tak max 3-letni, nie starszy. Picanto wizualnie owszem, ale po przygodach ze Sportage jakoś Kia nie ufam :roll:


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestarannie wykonana, zawieszenie tłukące się jak w starym gracie, pojawiające sie usterki, może nie jakies poważne, ale upierdliwe :roll: Jak na nowy wóz to tak se.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

z ciekawostek przejechalem sie dzisiaj Toyota Prius; jako hybryda nieco przereklamowane, nawet lekkie wcisniecie gazu powoduje wlaczenie silnika spalinowego- spalanie tez nie rewelacyjne, bo w koncu silnik 1.5 i okolo 6-7 litrow przy normalnej dla mnie jezdzie to wcale nie rewelacja :? mialem nadzieje, ze chociaz moc dzieki dodatkowemu silnikowi bedzie konkretniejsza, ale niestety nic z tego ;) ciekawe wrazenie za to daje bezstopniowy automat- dodajesz gazu, auto sie rozpedza a silnik caly czas ma te same oboty :shock: byc moze dlatego ma sie wrazenie, ze auto nie reaguje na gaz tak jak powinno ;)

 

za to w srodku wykonczenie godne przedniej limuzyny- do tego multum bajerow. lacznie z automatycznym parkowaniem (malo praktyczne ale bajer nieziemski, jak auto samo zaczyna kierownica krecic :wink: ), siedzi i jedzie sie super wygodnie- spokojnie wybralbym sie tym autem nawet w najdluzsza podroz, niestety malutki bagaznik nie zacheca do dalekich wojazy; jazda nie budzi zadnych emocji (taka zabaweczka) ale jest za to super wygodna

 

prius.jpg

 

auto nie podbilo mojego serca ale chociaz zrozumialem skad bierze sie fenomen duzej sprzedazy w USA- jest to absolutny ideal jako drugie auto w rodzinie "na miasto"- wystarczajaco duze zeby byc wygodne i bezpieczne, na tyle male ze wygodnie sie parkuje- do tego naped wymarzony do jazdy w korkach (wtedy silnik elektryczny i automat ma sens); gdybym mial Priusa chetnie bym nim jedzil do pracy i zalatwic cos na miescie- jednak musialbym miec tez jakiegos "potwora" w garazu, zeby moc "odreagowac" w weekend :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytnie do fachowców o opinie o:

 

 

Mercedes klasy A,

VW New Beetle

 

Auto ma być prezentem dla żony, właśnie robi prawo jazdy, będzie więc to jej pierwsze auto. Osiągi są sprawą drugorzędną, ważne jest bezpieczeństwo, widoczność, poręczność itd.

 

Chcę jej kupić coś używanego - na początek budżet - 25-35 tys PLN.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebita i serwisowana A klasa nie powinna sprawiac problemów - może z tymi cholernymi wycieraczkami. Auto poprawne, wygodne. Troszkę zbyt twarde w zawieszeniu. Raczej bezawaryjne, łatwiej o części niż do Bitla.

 

A klasie nie widzać gdzie ma nos, Bitlowi nie widać gdzie ma cokolwiek + wystające nadkola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiałbym na VW, to typowo damski samochód. Jest żwawy, ma dobre silniki, w środku ma wiele miejsca, prowadzi się go OK. Poza tym dość ładny. Kolega miał kiedyś też taki pomysł, więc jestem zdania, że to dobry wybór.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Auto ma być prezentem dla żony, właśnie robi prawo jazdy, będzie więc to jej pierwsze auto. Osiągi są sprawą drugorzędną, ważne jest bezpieczeństwo, widoczność, poręczność itd.

 

Chcę jej kupić coś używanego - na początek budżet - 25-35 tys PLN.

 

no jak w mordę ;) kup jej JEEP'a! Najlepiej Grand Cherokee ;)

spełnia wszystkie Twoje wymogi :(


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy samochód zaraz po prawku to było Volvo 740 z silnikiem 2,3. Bezpieczne, wygodne, elastyczne, poręczne świetna widoczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no jak w mordę ;) kup jej JEEP'a! Najlepiej Grand Cherokee ;)

spełnia wszystkie Twoje wymogi :(

 

Po za wielkością :D

 

 

Gdyby ten parametr był obojętny, to zostawiłbym jej moją 5-tkę. Ale dla poczętkujęcego kierowcy - kobiety lepiej kupić coś małego.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale dla poczętkujęcego kierowcy - kobiety lepiej kupić coś małego.

Powiedz to znanym mi kobietom: Mondeo, C5, 605, Volviaki, Saab.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale dla poczętkujęcego kierowcy - kobiety lepiej kupić coś małego.

 

Jeep Wrangler ? :mrgreen: nie no, wiesz pojeepało mnie maksymalnie hehehe!


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale dla poczętkujęcego kierowcy - kobiety lepiej kupić coś małego.

Powiedz to znanym mi kobietom: Mondeo, C5, 605, Volviaki, Saab.

 

Heh i tak pare lat walczyłem, żeby moją Żonkę na prawo jazdy wysłać, jestem przekonany, że da sobie świetnie radę, ale nie chcę jej wystraszyć.

 

Z drugiej strony będzie poruszać się po zatłoczonym mieście, więc sprawy parkowania i widoczności są ważne.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zgryza - proponowałem swojej C2, Yarisa, a tu słyszę: chcę Seicento bo małe :roll: I bądź tu mądrym ;)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo, jeszcze zostanie na jakiś zegarek :wink:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moja choruje ostatnio na Suzuki Jimny ;)

 

Ja myślałem też o nowym Swift - jest świetny.

 

A co myślicie o Fieście ostatniej generacji?


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.