Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam zgryza - proponowałem swojej C2, Yarisa, a tu słyszę: chcę Seicento bo małe :roll: I bądź tu mądrym ;)
Pokaż jej zdjęcie z crash testu Seicento. Powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
A ja mam zgryza - proponowałem swojej C2, Yarisa, a tu słyszę: chcę Seicento bo małe :roll: I bądź tu mądrym ;)

 

bardzo dobrze- a kase jaka zostanie zainwestuj w polise na zycie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o Fieście ostatniej generacji?

Fajne, łatwe w prowadzeniu autko. Kanciastawe, więc wiadomo gdzie się kończy. Wady: dychawiczne 1,3 (takim jeździłem, ponoć dobrze znosi gaz) i brak podstawki pod lewą stopę. Ma fajny rudo-miedziany lakier (gadam jak baba :? ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam zgryza - proponowałem swojej C2, Yarisa, a tu słyszę: chcę Seicento bo małe :roll: I bądź tu mądrym ;)

 

bardzo dobrze- a kase jaka zostanie zainwestuj w polise na zycie :twisted:

 

Wszelkie próby rozsądnej argumentacji skończyły się kłótnią :? Ale odczekam i tak postawię na swoim 8) Coś czuję, że kompromisem będzie Corsa :wink:


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytnie do fachowców o opinie o:

 

 

Mercedes klasy A,

VW New Beetle

 

Auto ma być prezentem dla żony, właśnie robi prawo jazdy, będzie więc to jej pierwsze auto. Osiągi są sprawą drugorzędną, ważne jest bezpieczeństwo, widoczność, poręczność itd.

 

Chcę jej kupić coś używanego - na początek budżet - 25-35 tys PLN.

 

Fachowcem to ja nie jestem. I moze bede malo oryginalny proponujac SMART'a, ale czemu nie?

 

Jak na takie malenstwo jest w miare bezpieczny (tu zlinczuja mnie przeciwnicy tego samochodu), widocznosc ma dobra no i poreczny to jest napewno. Malo pali a wnetrze ma typowo kobiece czyli proste i kolorowe. Mysle, ze to dobra propozycja dla kobiety.

Jedyny minus to bagaznik :twisted: ale na damska torebke i male zakupy powinien wystarczyc.

 

Warto obejrzec:

http://youtube.com/watch?v=aMNgcl_bqj4&amp...ted&search=

http://youtube.com/watch?v=_2l20s2R5yc&amp...ted&search=

http://youtube.com/watch?v=wQXUHMXba3w&amp...ted&search=

 

przykladowe oferty:

 

http://moto.allegro.pl/item131980995_smart..._6_000_km_.html

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1257925

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1737689

 

post-1501-0-93187300-1330532834.jpg

 

P.S Smart for two wysteouje tylko w wersji ze skrzynia automatyczna ;)


...Dominic

_________________

Tempus Fugit jak jasna cholera!

_________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMART, jest ok, szczególnie, że można parkować w poprzek, ale:

 

brak drugiego rzędu siedzeń - fotelik, dziecko i te sprawy.

 

W gdańsku dziury na ulicach są paskudne - w takim autku plomby wypadają nie zarobił bym na stomatologa ;)


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja. Ale wczesniejsze wytyczne zostaly ujete ;) A filmiki, do ktorych umiescilem linki sa fajne ;)


...Dominic

_________________

Tempus Fugit jak jasna cholera!

_________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to moze fox :roll: ??

 

Pomijając dziwny wystrój wnętrza (obrotomierz maleńki, widziałem większe wskaźniki temperatury cieczy) z przodu i w prowadzeniu poprzednie polo. Z tyłu troszkę ciaśniej w kolana - na szerokość i wysokość ok. Jest 4 osobowy.

 

Myślę, że za tą cenę z linka w styczniu kupisz nówkę "zeszłoroczną" w salonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale dla poczętkujęcego kierowcy - kobiety lepiej kupić coś małego.

 

To mit. Sprawa doboru samochodu jest rzecza indywidualna. Wiele kobiet woli jezdzic duzymi furami, wlasciwie to juz nie ''jezdzic'' a ''wozic sie'';) Na Twoim miejscu dalbym jej posmigac autami, ktore masz w zasiegu [sluzbowe, auta kumpli czy rodziny] Niech sobie porowna, oceni i podejmie decyzje czym chce jezdzic. Nie decyduj za nia, w koncu to ona bedzie kierowca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Gasior, juz komus 3 str. wczesniej proponowalem Mini. Kup Mini One (90KM bodaj) albo tego Diesla.) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
To mit. Sprawa doboru samochodu jest rzecza indywidualna. Wiele kobiet woli jezdzic duzymi furami, wlasciwie to juz nie ''jezdzic'' a ''wozic sie'';) Na Twoim miejscu dalbym jej posmigac autami, ktore masz w zasiegu [sluzbowe, auta kumpli czy rodziny] Niech sobie porowna, oceni i podejmie decyzje czym chce jezdzic. Nie decyduj za nia, w koncu to ona bedzie kierowca ;)

 

swietna rada- wsiadzie do Subaru.. i juz nie wysiadzie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Jak Gasior, juz komus 3 str. wczesniej proponowalem Mini. Kup Mini One (90KM bodaj) albo tego Diesla.) :wink:

 

chcecie zeby sie kibitka zabila? na poczatek samochod nie moze byc za szybki, poczatkujacy kierowcy nie maja poczucia predkosci i lubia szarzowac jak poczuja sie pewniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pcstud, moze jestem zbyt liberalny. a moze po prostu zakladam, ze zona Kloda ma zdrowy rozsadek? Zreszta Subaru nie jest jakies super szybkie, po prostu do sprawnej jazdy ma mocy akurat. Wazne jest przeciez jak mocny jest silnik, to tez zasadniczo wplywa na bezpieczenstwo, szczegolnie przy wyprzedzaniu. Poza tym to glownie mezczyzni maja tendencje do szarzowania, zwlaszcza w mlodym wieku, a nie zony wiozace dziecko na tylnym siedzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym.. juz nie wysiadzie, bo na pewno jej sie spodoba. ;)

 

Przejazdzka Subarka pod czujnym okiem meza chyba nie bedzie niebezpieczna ;) Po prostu mysle, ze kierowca SAM sobie powinien wybrac samochod taki, jaki mu pasuje, w jakim czuje sie najlepiej. Wiadomo, wiecej niz 120 koni bedzie zdecydowanie zbedne, ale mimo wszystko, pozostawmy mlodym kierowcom swobode wyboru nie tylko odnoscie czy samochod bedzie berzowy czy zielony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PCstud, a czy Mini One Diesel to jest jakis demon predkosci?? ;);):( To normalne w miare elastyczne miejskie auto. Takie ze ktorym przed wyprzedzaniem nie trzeba zmawiac pacierza i liczyc na lut szczescia czy i tym razem sie uda zmiescic. :twisted:

 

A tak najlepiej Klod, to oddaj jej 530D a sobie kup nowe cacko :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
PCstud, a czy Mini One Diesel to jest jakis demon predkosci??

 

mialem na mysli naturalnie benzyne- bo ta z tego co wiem zbiera sie bardzo zgrabnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, Mini jest super, ale to auto chyba bardziej się facetom podoba i kupują je żonom, żeby później pożyczać :wink:

 

 

Dojrzewamy chyba do klasy A, chociaż strasznie się jej Honda HR-V podoba. więc kto wie na czym skończymy :D


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak najlepiej Klod, to oddaj jej 530D a sobie kup nowe cacko :mrgreen: :mrgreen:

 

To opcja którą na początku brałem pod uwagę: kupiłem Subaru Legacy kombi. I teraz wyszło na to, że bez sensu trzymać dwa podobne gabarytowo auta w domu - niby równouprawnienie, ale bez przesady :wink:


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.