Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

moze taki new old stock... :)

 

bylem dzisiaj w salonie Alfy- 5 minut szukalem handlowca...i wyszedlem :evil: ale to niezla propozycja :)

 

Może i lepiej że nikogo nie spotkałeś.

 

Dlaczego właściciele Alfy nie mówią sobie po południu dzień dobyr?

Bo rano już się widzieli w serwisie....

 

 

Przy mojej ulicy stoi 156 która ma z 4-5 lat i wychodzi jej korozja na masce i jeszcze gdzieś.

 

Znajomy ma sklep z częściami do włoskich samochodów. Mówi że np. właściciele Alfy to świetni kliencji- często go odwiedzają.

 

Właściciele więkości japończyków jeżdżą tylko na przeglądy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Może Mitsu galant 2.4 ? 145 KM...

Albo Mazda 6 ?

 

swietne propozycje, tylko ciezko mi bedzie znalezc w salonie (bo tak "z placu" od niewiadomo kogo to ja sie boje kupic), no i moze byc problem z czesciami i ewentualna sprzedaza... ale pojde w tym kierunku :)

 

narazie znalazlem cos takiego- jak znajde chwilke pojade zobaczyc:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1345687

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mitsubishi fajne są, tylko problem jest z lampami, zderzakami etc. Kupić można ale są drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

pcstud, nie wiem czy to amerykańskie auto jest warte kłopotów z serwisowaniem, które na pewno będą miały miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin99

pewno :wink: jest jeszcze passat :)

 

ale na Boga ty serio chcesz automata??... jakoś ja osobiście 100x wole klasycznego manuala :shock:

no ale ty nim bedziesz jeździł wiec tobie ma być dobrze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
pcstud, nie wiem czy to amerykańskie auto jest warte kłopotów z serwisowaniem, które na pewno będą miały miejsce.

 

tez nie wiem :roll: w sumie to musialbym kupic cos co bede mogl potem w miare latwo i z nieduza strata sprzedac, bo tym co kupie teraz pojezdze max 2 lata, a jak biznes dobrze pojdzie to rok :wink:

 

szukanie nowego zegarka to wielka radocha... a szukanie samochodu to dla mnie prawdziwy koszmar :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
pewno :wink: jest jeszcze passat :)

 

ale na Boga ty serio chcesz automata??... jakoś ja osobiście 100x wole klasycznego manuala :shock:

no ale ty nim bedziesz jeździł wiec tobie ma być dobrze :wink:

 

serio :) sportowa fure bym pewnie wzial z manualem ale skoro 60% czasu spedzam w korkach to automat wydaje sie byc bardzo rozsadnym wyborem :roll: zreszta jezdzilem juz automatem i baaardzo milo go wspominam, jestem czlowiekiem wygodnym :wink: strace moze ta 1s do setki ale jaka wygoda :) amerykanie wiedza co dobre jezeli o to chodzi :)

 

i jeszcze jedno- w autmacie nie bede musial sluchac jak zona biegi zmienia :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chcesz pogodzić za dużo skrajności.

 

Kup teraz dupowóz ( sorry, auto rodzinne ) a jak biznes dobrze pójdze, to kupisz sobie coś sportowego dla siebie.

 

A za resztę kup jakiś fajny sportowy zegarek ( Porsche design, albo Ferrari ) jako rekompensatę :wink:


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin99

heh no rozumiem argumenty za automatem... szczególnie ten z kobietą :) coś o tym wiem :)

ale mi nie chodzi o tą 1s przyspieszenia... bywa ze automaty mają lepsze przyspieszenie ze względu na to że ładujemy w deche a auto robi samo reszte (mówie o sportowcach)... a gdy jeździmy średnio... średnio wajchlujemy dźwignią od biegów to na manualu choćby mocniejszym cudów takich nie uzyskamy :wink:

w moim przypadku przemawia za manualem przyjemność z jazdy :wink: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
w moim przypadku przemawia za manualem przyjemność z jazdy :wink: :twisted:

 

tak ale to tylko w sportowej bryczce, a nie "dupowozie" jakiego szukam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem przeciwnikiem automatów... do pierwszej przejażdzki furą z automatem :) Superwygodna sprawa - jedna ręka i jedna noga wolna, w korkach pełen relaks, generalnie pełen relaks. Rzecz ułatwiająca życie - skoro można sobie je ułatwic, to po co utrudniać ? :)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja też koniecznie chcę automata :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co dzień jeżdżę manualem, automatem sporadycznie. Wolałbym automat, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

Pierwsza moja jazda automatem - noc trasa katowicka, zbierałem się do jakiegoś wyprzedzania, odruch zadziałał chciałem zredukować, nacisnąłem z całej pary pierwszy pedał z lewej :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie od jakiegoś czasu chodzi po głowie Nissan Navara. Jeśli ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tym samochodem to będę wdzięczny za opinie.

 

Mirek

 

jezdzilem nim kilka godzin. Wersja testowa, z pelnym wyposazeniem, silnik 2.5 TD chyba cos kolo 170 KM. Musze powiedziec, ze taka fura jezdzi sie po prostu zaj...scie :) Mnostwo miejsca, ale tylko z przdodu - z tylu ze wzgledu na plaska podloge osoby > 170cm nie beda mialy zbyt wygodnie siedzac z kolanami pod broda. Silnik zwawo przyspiesza, jak na taki samochod w zupelnosci wystarcza. Do pracy skrzyni biegow trzeba sie przyzwyczaic, jest nieco ''budyniowa" chociaz moze tak jest w terenowkach, ja nie mialem z nimi dotychczas doswiadczenia. Dolaczany naped dziala super. W full opcji auto mialo dwustrefowa klime, skore na podgrzewanych fotelach, kompas w lusterku, szyberdach i jeszcze pare innych bajerow. Najgorsze wrazenie zrobila na mnie jakosc plastikow we wentrzu... po prostu fatalna.

 

Podsumowujac autem jezdzi sie po prostu swietnie, niestraszna sa polskie dziury, siedzi sie wysoko, ludzie ustepuja miejsca dwa razy wiekszemu autu :) jak dla mnie ogromna frajda z jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak jesli to ma jeździć większość czasu po asfalcie szukałbym raczej czegoś ze stałym 4x4, a nie dołączanym :)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

przydalby sie broker samochodowy ktoremu w zamiar za umowione wynagrodzenie zlecaloby sie znalezienie samochodu o okreslonych kryteriach i cene- czlowiek taki sprawdzaby ogloszenia, jezdzil po salonach i potwierdzal legalnosc/stan techniczny samochodu, a klientowi pokazywal tylko te 2-3 najlepsze :roll: ech, byloby pieknie :) jak kogos takiego znacie przyslijcie go do mnie :wink:

 

teraz rozumiem, dlaczego pomimo takiego zalewu rynku samochodami uzywanymi w swietnych cenach tak wiele osob woli kupic nowke w salonie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są ludzie ktorzy w ten sposób wyszukują samochody za granicą - z reguły specjalizuja się w konkretnych modelach lub rodzajach samochodów. Zazwyczaj czynni zawodowo handlarze, lub pasjonaci dorabiający sobie przy okazji. Niedługo będę zlecał znalezienie W124 jednemu takiemu (handlarzowi), który dobrą opinia się cieszy - zobaczę co z tego wyjdzie. Jak znam życie to kupa jak zwykle, ale może tym razem bedzie dobrze.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Navarry lepiej kupić Pathfindera, ma z tyłu cywilizowane zawieszenie. W pick up'ach trzeba stale wozić metr kartofli, by tył nie podskakiwał. Poza tym jeżeli nie zabudujesz paki to nie masz bagażnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
e no, najlepiej to Patrola od razu :)

W moim przykładzie jest mniejsza różnica cenowa, ten sam silnik i parę innych rzeczy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.