Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

moim osobistym marzeniem jest RAV4 2.0 automacik. Ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moim osobistym marzeniem jest RAV4 2.0 automacik. Ech...

Dziwne macie marzenia obywatelu. Ani to osobowe, ani terenowe, drogie jakieś, silników mocnych nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
moim osobistym marzeniem jest RAV4 2.0 automacik. Ech...

Dziwne macie marzenia obywatelu. Ani to osobowe, ani terenowe, drogie jakieś, silników mocnych nie ma.

 

no i mniejsze terenowki jakies takie babskie sa... lepiej Patrola :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę ukrywał, że przy Mitsubishi Outlander Turbo (system rozdziału momentu z evo) i Subaru Forester to Toyotka wypada słabiutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie chcę zwykłej osobówki, a już na pewno nie potrzebuję "prawdziwej" terenówki. Duży plus za dołączalny napęd zintegrowany z ESP, 150 KM wystarczy.

 

Rafał - po co komuś w mieście Patrol? :shock: :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Rafał - po co komuś w mieście Patrol? :shock: :shock:

 

a po co RAV4? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

RAV jest krótszy od np. Avensis, ma zawieszenie z osobówki i pali od niej tylko ciut więcej. Jeśli komuś zależy na napędzie 4x4 to jest to dobry wybór.

 

Rozumiem, że Ty nie widzisz zasadniczej różnicy między patrolem a ravką? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Rozumiem, że Ty nie widzisz zasadniczej różnicy między patrolem a ravką? :)

 

twierdze tylko, ze RAV 4 to dobre autko dla lekko podstarzalej zony, a Patrol to prawdziwie meskie monstrum :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

za to targetem Patrola są pewnie panowie mieszkających w wielomilionowych aglomeracjąch i mający kompleksy.

 

Wybórpatrola do miasta jest czystą głupotą. :roll: Fin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulej

A moje marzenie to Mercedes G55 AMG :)

 

O taki:

2005_MercedesBenz_G55_AMG_exfrpass34.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tsuki, jak nie masz prawka i doświadczenia z czasów przed ESP to nie będzie Ci przeszkadzał. Ja wolę jednak mieć panowanie nad samochodem, ESP niestety głupieje gdy sam zakładasz kontrę i dopiero zaczyna się Meksyk :evil:

 

Za cenę tej rav'ki można już szukać świetnej osobówki, w której siedzisz w odpowiednim miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze Tsuki jest kiepskim kierowca i potrzebuje samochodu ktory mysli za niego. ESP ogolnie jest dobrym wynalazkiem dla w/w ale jesli ktos stawia ESP w samochodzie na pierwszej pozycji przy kryterium wyboru to nie wiem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kolejność "ekstrasów" to:

 

-mocny silnik, ułatwiający wyprzedzanie

-poduchy przednie

-klima (tak, to czynnik bezpieczeństwa)

-ksenony (lub przynajmniej dobrze zrobione zwykłe światła)

-poduchy boczne, kurtyny etc

-abs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rzecz ułatwiająca życie - skoro można sobie je ułatwic, to po co utrudniać ? :)

 

to tak jak z zegarkami - sa kwarce, po co sobie utrudniac zycie uzywajac zegarka z recznym naciagiem? :)

 

jako milosnik motoryzacji nie toleruje rozwiazan takich jak np. nieodlaczalna kontrola trakcji i abs, czy wlasnie automatyczna skrzynia. jedyny automat jaki bylbym w stanie zaakceptowac to dsg volkswagena. ale tez tylko od biedy i tylko w dupowozie, bo ten automat uniemozliwia hamowanie lewa noga...

 

czemu kwarc od razu? Automatyczna skrzynia to podobnie jak manualna - mechanika, tylko nieco bardziej rozbudowana :) Więc raczej do automatycznego naciągu bym porównał.

 

Jeśli radość ruszania lewarkiem zmiany biegów jest wyznacznikiem bycia miłośnikiem motoryzacji, to pewnie nim nie jestem. Ale się trochę interesuję i w sumie lubię ten temat... W dużym kombi (czyli moim ulubionym typie samochodu) chciałbym mieć automat połączony z dużym silnikiem, bo to po prostu pasuje do jego charakteru. Natomiast w samochodzie sportowym wolałbym skrzynię manualną - z tego samego powodu :)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Neuro, ja się totaly agree with your words. Nie ma co rozstrząsać, trzeba mieć i dupowóz, i jak się lubi to coś małego szybkiego. CRX wróć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja bym wolał mieć Lexa GS cośtam cośtam h - tego hybrydowego. Dupowóz i sportowiec w jednym i w dodatku z automate :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tsuki sportowiec to jest CRXa, RX7, Skyline. A po Warszawie najlepiej jeździ się (no sorry Tsuki nie ma wersji z ESP :wink: ) Żukiem. Nie ma problemu dziur, krawężników, wymuszających pierszeństow.

 

Neuro, spierałbym się z tą sportowością, dla mnie sportowy to nie tyle szybki, co niosący emocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem, że zgodzę się z Softem na temat samochodów :wink: IMO SUV musi mieć silnik doładowany, by ruszyć tę dwutonową budkę telefoniczną z miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

opisywanie zachowanie silnika tylko przez podanie mocy to znaczne uproszczenie. te 170 w V70 wystarczy, bo auto jest zrywne, ale dopiero przy wysokich obrotach. Dla mnie ważne jest, by auto dobrze "ruszało".

 

Odnośnie wyprzedzania - doprawdy nie wiem, gdzie ja bym jeździł po Polsce. może z kilka razy w wakacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie wyprzedzania - doprawdy nie wiem, gdzie ja bym jeździł po Polsce. może z kilka razy w wakacje.

Kupno samochodu do jeżdżenia po mieście to masohizm, lepiej jakąś kurierkę na ostre koło wyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.