Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pcstud
Mi się podoba, ale jak już ochłoniesz z wrażenia i spowszednieją Ci bajery, to możesz stwierdzić, że zamieniłeś siekierkę na kijek.

 

To znakomite auto i mi się bardza podoba, a już to powinno być dla ciebie ostrzeżeniem :twisted:

 

Do tego np BMW 5 możesz jeździć wygodnie a gdy trzeba to i poszaleć można.

 

Wersja 540 to marzenie, a trakcja genialna i najważniejsze - tylni napęd.

 

ale o co chodzi? :shock: jasniej nie mozna? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pcstud, Opel tragicznie brzydki. Vectra z przygrubym dupskiem :D

To juz Vectra C GTS jest po stokroc fajniejsza od strony designu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Pcstud, Opel tragicznie brzydki. Vectra z przygrubym dupskiem :D

To juz Vectra C GTS jest po stokroc fajniejsza od strony designu :wink:

 

niestety jak sie kupuje uzywke to trzeba brac co jest, nie moge wybrzydzac :roll: mi sie tam podoba Signum... jak na Opla :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie bełkot.

 

To luksusowy dupowóz, nie jest zły, ale czy tego szukasz ?

 

Silkik V6 to nie wszystko, zawieszenie też jest ważne, moc to nie wszystko i tym autem poszlejesz na prostej, ale zakręty to już inna bajka.

 

Moja rada: szkaj BMW, to idealne połączenie komfortu i dynamiki. Modele 540 są w dobrej cenie - ludzie boją się dużych silników.

 

 

Albo Audi A8, masz gwarancję, że nie bite - w garażu aluminium nie pospawają i strach właśnie przed kosztami napraw blacharskich ( niesłuszna zresztą) czynie z tego auta łakomy kąsek. Ceny z drugiej ręki są nieproporcjonalnie niskie do realnej wartości auta.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Signum to naprawdę dobry i rozsądny wybór. Odrobina luksusu nikomu jeszcze nie zaszkodziła, wentylowane fotele to super sprawa, nie będziesz miał latem zapoconej koszuli. Generalnie auto projektowane było z myślą o biznesmenach.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja rada: szkaj BMW, to idealne połączenie komfortu i dynamiki. Modele 540 są w dobrej cenie - ludzie boją się dużych silników.

 

wiesz, Klod... ja w drugiej chwili (bo w pierwszej to był Jeep :D )zastanawiałem się nad bejcą, 530d rok 00-01. Po kupnie peepka, miałem okazję śmignąć taką bejcą... wiesz alu ''17, 221km (po chiptuningu), V6 i wogóle, telewizor na pokładzie... wsiadłem... hmmm no nic, nisko jakoś, twardo, ale nic... zapalam silnik... ło matko jedyna! tak pracuje V6? To tdi w skodzie lepiej pracowało czy v6 w grubasie mojego ojca (mb124 300d)! No nic jadę, prosta ok, śmiga si e jak gokartem, tyle, że mi się już to nie podoba, tory tramwajowe mnie wytrząsły hehehe, w zakrętach się trzyma, ale ja już pośmigałem w życiu szybko i nie rajcuje mnie wchodzenie w mieście w zakręt 140 km/h, zawieszenie - prawy przód tak pukał niemiłosiernie, że aż żal... ja wiem co powiesz, i potwierdzam - jak dbasz, tak masz :)

 

bardzo ale to bardzo zawiodłem się na BMW '01 530d. moim zdaniem fatalnie się tym jechało. może to i zasługa obniżenia, felg, opon, pracy silnika, stuków-puków...

 

właściciel, na moje oko, to rzeźnik i tyle, nie lubię kiedy ktoś wkręca auto na maxa, napiżdża po drodze jak jakiś pojeb (przepraszam za wyrażenie) ale na wspomnienie przejażdżki tak mi się zbiera.

Co z tego, że z zewnątrz błysk ? Kurcze, no zawiodłem się i już.

 

wiem, że BMW robi dobre auta i w odpowiednich rękach są to naprawdę auta luksusowe, wygodne, ciche, po prostu przyjemne. ale to doświadczenie mnie strasznie zniechęciło.

 

mój szwagier ma 524td, leciwa ale kurcze! jak ona fajnie mruczy! nic nie stuka, nie puka. jechałem nią rok temu - super kolubryna! ale ta nowa - nie.


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
BMW, (...)Albo Audi A8

 

potrzebuje cos nie bardzo rzucajacego sie w oczy- wiesz jak w Polsce kupisz 10 letnie Audi czy BMW to mysla ze Ci sie w glowie poprzewracalo :? no i musialbym kupic auto starsze i z duzo wiekszym przebiegiem, a tego sie troche boje, bo zawsze mialem nowki :roll: inna sprawa, ze akurat nic sensownego nie udalo mi sie znalezc :D kupie chyba to Signum, a jak nie przypasuje to na szczescie zawsze moge w kazdej chwili zmienic na cos innego; jakbym mial wieksza kase bez wahania bralbym Subaru albo Saab'a

 

co do typu auta to mi Opel wlasnie pasuje- luksusowy dupowoz z duzym silnikiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Generalnie auto projektowane było z myślą o biznesmenach.

 

generalnie tak, ale czy jest jeszcze produkowane? gdzieś czytałem, że to wtopa Opla i ludzie to tak nie bardzo do Signum garną. Coś jak ta luksusowa limuzyna od VW, fajna, ale nikt nie chciał mieć w tym VW na masce.


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peacemaker, ja mam 530D. Nie narzekam chociaz znudzilo mi sie juz i dlatego chce Alfe. "Jak dbasz tak masz" zapuszczonym jakims jechales, w moim nic nie stuka puka itp.

 

 

Pozatym silnik w 530D to R6. Nie wiem czy BMW wogole robilo V6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje cos nie bardzo rzucajacego sie w oczy-

 

 

No to dobrze wybrałeś - to anonimowy ale luksusowy samochód.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Peacemaker, ja mam 530D. Nie narzekam chociaz znudzilo mi sie juz i dlatego chce Alfe. "Jak dbasz tak masz" zapuszczonym jakims jechales, w moim nic nie stuka puka itp.

 

 

Pozatym silnik w 530D to R6. Nie wiem czy BMW wogole robilo V6.

 

jep, tak właśnie mówię, a co do silnika - pewno masz rację :D R6 ale i tak ten brzmiał kiepsko... tak jakby miał za mało oleju :)

ja wiem, że chodzą fajnie (tak wogóle) - szwagier ma i śmiga już n-ty rok.

 

a co do Alfy - drugi szwagier chciałby zmienić, ale tylko na nastepną alfę :) mimo, że wizyta w serwisie przyprawia go o zawrót głowy hehe, ale tak to jest - kochasz albo nienawidzisz i ja doskonale to rozumiem :)


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
generalnie tak, ale czy jest jeszcze produkowane? gdzieś czytałem, że to wtopa Opla i ludzie to tak nie bardzo do Signum garną. Coś jak ta luksusowa limuzyna od VW, fajna, ale nikt nie chciał mieć w tym VW na masce.

 

produkowane, ale masz racje ze to wtopa tak samo jak Phaeton i VelSatis- jak ktos chce prawdziwa limizyne to wybor zaczyna od marki- wydaje mi sie, ze te samochody sa robione w takim samym celu jak niektore marki zegarkowe nieco na sile tworza turbilliona :wink: nie znaczy to jednak, ze to zle samochody

 

a ile tak właściwie chcesz wydać?

 

max te 75tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Szkoda ze Pcstud Alfy nie chcesz..

 

jakbym znalazl jakas ciekawa nie mowie nie- ale alfe to tylko jakies demo albo stary rocznik z gwarancja :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mam nadzieję, że ściagasz z Niemcowni?


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kumpla który pracuje w zakładze wulkanizacyjnym, ustawiają tam też zbieżność.

 

jak słyszy słowo Alfa to - w zależności czy jest zmęczony po robocie, czy nietrzeźwy w trakcie imprezy - dostaje białej gorączki albo ataku śmiechu. I zawsze jakoś bardziej klnie :)

 

Alfa ma może i fajne zawieszenie - na włoskie albo niemieckie autostrady.

 

tak że powodzenia :D


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... mi osobiście się nie bardzo ( w porównaniu do 159) ale to duże wygodne auto ze słusznym silnikiem i od prywatnego użytkownika :

http://mobile.de/SIDTEMb5t29HKm3QiRjAxeRCQ...1230662095&

 

i na opłaty oczywiście zostanie.

 

albo ta

 

http://mobile.de/SIDTEMb5t29HKm3QiRjAxeRCQ...1230620348&


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miałem okazję śmignąć taką bejcą... wiesz alu ''17, 221km

 

Skoda, ale takie są smutne fakty, ludzie kupują BMW i potem często oszczędzają na serwisie, bo drogi. Alufelgi 17" to w tym modelu na naszych drogach porażka, auto przestaje być stabilne.

 

Jak kupowałem felgo do swojej, to stanowczo mi to odradzono w serwisie.

 

A zawieszenie to majstersztyk, ale wymaga regularnego serwisowania. Po prostu nie było projektowane na nasze drogi. Auto waży dwie tony a to swoje robi, jeśli poleci jakaś część, to należy niezwłocznie ją wymienić, bo zaraz ciągnie za sobą inne. Do tego jest strasznie dużo elementów i do tego aluminiowych.

 

To już taki los tych aut, ludzie kupują luksusowy samochód, na który ich nie stać i w konsekwencji nie serwisują go należycie.

 

Naprawdę trudno znaleźć auta równie dobrze zbudowane i wykończone.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
i na opłaty oczywiście zostanie.

 

z roznych wzgledow kupie tylko w Polsce, tylko zarejestrowane i to najchetniej krajowego w salonie- tutaj wole nawet przeplacic

 

Saab swietny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i na opłaty oczywiście zostanie.

 

z roznych wzgledow kupie tylko w Polsce, tylko zarejestrowane i to najchetniej krajowego w salonie- tutaj wole nawet przeplacic

 

ech, a ja tu szukam i szukam :) bejca 535i - ładniusia

 

http://mobile.de/SIDIjoBrn6WBrgzJlByrJk1Wg...1231783410&

 

a ja za to w życiu nie kupię tutaj auta.

1. wybite,

2. nie wiadomo co i jak z przeglądami,

3. książki serwisowe można kupić na allegro i dorobić historię,

4. wszystkie auta mają ten sam przebieg :D (około) i jeździła nimi 60 letnia kobieta na zakupy do spożywczaka :)

 

to jest moje drugie auto z Niemcowni i powiem tak - inne drogi, inna kultura kierowców, inne paliwo, inny świat.

 

pozdrawiam,

 

Peacemaker.


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
ech, a ja tu szukam i szukam :)

 

:oops:

 

a ja za to w życiu nie kupię tutaj auta.

(...)

4. wszystkie auta mają ten sam przebieg :D (około) i jeździła nimi 60 letnia kobieta na zakupy do spożywczaka :)

 

zaowazylem ta prawidlowosc :) ten co mam na oku jest od wlasciciela salonu wiec mam chociaz pewnosc, ze na serwisie oszczedzac nie musial i ze wszystkie usterki do tej pory byly usuwane :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.