Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość romseyman

Witaj,

Jest szansa na zdjęcie całego samochodu z bocznego profilu, to malowanie to twój pomysł?

 

Pozdrawiam

Pomysl malowania nie moj. Tak je wowczas malowano.

 

gEjau4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, myslalem ze to iście hot rodowe malowanie z plynnym przenikaniem kolorów, a tak wygląda bardzo dostojnie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa bardzo do siebie podobne. Mozna sie pomylic na pierwszy rzut oka. Jag mial mniejsze silniki.

A co tam jest pod maską? Jag MkV ma  szóstkę rzędową 2 i 3/4 litra. MK IV ma 4cyl. 1 i 1/2 litra.

 Lampki pozycyjne na błotnikach mają chyba takie same... hmm no tak, LUCAS. 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię RR i Bentleye. Podziwiałem ładne cudaki na kilku zlotach we Wrocławiu, w tym roku był w Poznaniu. Raz udało mi się nawet załapać na przejażdżkę RR Phantomem - z aktualnej kolekcji, tyle, że sprzed liftingu, bo teraz mamy Series II. Jeden facet w zamku Topacz ma kolekcje RR i Bentetleyów, a na codzień widziałem, że używa Arnage T. To jest chyba jego auto, nie pamiętam blach, ale kolor się zgadza.:

http://otomoto.pl/bentley-arnage-t-mulliner-i-wlasc-w-pl-C29788637.html

Odnośnie RR sprzed 70 roku zaskakujące jest dla mnie, że są stosunkowo tanie. Za wypasionego Merca trzeba zapłacić często kilka razy więcej.

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami uzywalem Nissana mojej zony w Warszawie. Jak widzialem spalanie na poziomie 11.7 l po przejechaniu 7km w 30 min to moje serce dostawalo palpitacji. Teraz widze ze palil jak Toyota Yaris w porownaniu z innymi SUV ;-)

Ten Nissan to benzyna czy diesel? Ja mam C4 Grand Picasso benzyna w mieście 9,5, poza 6, ale mam też Skodę - w mieście 6 więc średnio nie wychodzę źle :-) Z resztą wychodzę z założenia, że za komfort trzeba płacić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

A co tam jest pod maską? Jag MkV ma  szóstkę rzędową 2 i 3/4 litra. MK IV ma 4cyl. 1 i 1/2 litra.

 Lampki pozycyjne na błotnikach mają chyba takie same... hmm no tak, LUCAS. 

Rzedowa szostka 4.3 litra.

 

BetpWo.jpg

Edytowane przez romseyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Nissan to benzyna czy diesel? Ja mam C4 Grand Picasso benzyna w mieście 9,5, poza 6, ale mam też Skodę - w mieście 6 więc średnio nie wychodzę źle :-) Z resztą wychodzę z założenia, że za komfort trzeba płacić...

Diesel 2,5 l

 

A tak w ogole jezdze chwilowo Dacia jako auto zastepcze. Model stepway czy jakos tak. Poza beznadziejna ergonomia we wnetrzu nie moge nic mu zarzucic. Biorac pod uwage ze kosztuje mniej niz przecietny motocykl (13k eur , ma nawet niezla nawigacje I cruise control) to jest nieglupie rozwiazanie. Ciekawe jak z trwaloscia.

Edytowane przez switch107

nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej Saabów :)

 

Ja obecnie mam 900 Cabrio 2.0T, w planach 9-5 Aero + wymiana 900NG na Krokodyla Cabrio ale to są plany dość odległe  ^_^

Mój poprzedni sezon kończył tak, nowszych zdjęć nie mam:

884918_585124231523155_721619283_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, bywasz w Mosinie?

Ja miałem kiedyś 99GL...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

 

 Lampki pozycyjne na błotnikach mają chyba takie same... hmm no tak, LUCAS. 

Lucas calkiem fajne lampy robil

 

0p7kvW.jpg

 

CatRCB.jpg

 

KMvvVl.jpg

 

Lt4R32.jpg

 

7rvozH.jpg

Edytowane przez romseyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie, reszta od tych lamp też całkiem fajna... ;)  To jest 20HP?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

40HP z 1930, 7.7L, 120KM, skrzynia 4 bez synchronizacji  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co synchronizacja ;)  Uczyłem się międzygazu na Willysie MB. :) Potem na Fordzie Canada było jak znalazł...

Chciałem wejść w temat konserwacji i restauracji samochodów zabytkowych, ale właściciel Jaguara MKV mnie do tego zraził. Miało być szybko i tanio, a auto nie zasługiwało na takie traktowanie. No cóż u nas nie ma jeszcze zbyt wielu klientów ceniących fachową pracę i za takową chcących zapłacić. Kolega specjalizuje się w Horchu, ale zamówienia ma tylko zza granicy.


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Ja miedzygazu nauczylem sie na Starze 29  :P ....a - i wspomagania tez tam nie bylo  :blink:  To se ne vrati  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O znalazłem taką rodzinną fotkę, tak, to se ne vrati:

 

post-27317-0-21339500-1407005507_thumb.jpg

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej Saabów :)

 

Ja obecnie mam 900 Cabrio 2.0T, w planach 9-5 Aero + wymiana 900NG na Krokodyla Cabrio ale to są plany dość odległe  ^_^

Mój poprzedni sezon kończył tak, nowszych zdjęć nie mam:

 

Piękny :-)

 

2014-08-02_244559.jpg


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

taki kupiłem,żona wybrała

post-41858-0-30725700-1407020375_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

taki kupiłem,żona wybrała

kolor ma się rozumieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

nie, auto

były, czerwone, beżowe ,czarne,niebieskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

nie mam pojęcia co to za samochód, podobny do Hyundai I10, ale ja się nie znam, a na rozpoznawaniu samochodów to już w ogóle... a zdjęcie obstawiam, że w Zagórzu Śląskim koło zapory  albo nie, gdzieś w górach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

to fiat panda nuova

miejsce to Walim tam za rzeczką są wejścia do sztolni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki kupiłem,żona wybrała

To Zony tak? Zgrabne damskie autko na zakupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.