Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Wolałbym Smarta......roadstera

Mega frajda z jazdy tym gotartem. Podkradałbyś żonie ;-)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym Smarta......roadstera

Mega frajda z jazdy tym gotartem. Podkradałbyś żonie ;-)

Bardzo fajne auto, jednak my mamy 2 maluchów, także auto musi zabrać co najmniej 3 osoby.

 

Ford KA to w 80% Fiat 500, ale jest teraz w mega promocji 33 tyś za nowkę z salonu, także kuszącą oferta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam jakiegoś ciekawego auta dla żony, do miast. Budżet do 25 tyś tylko i wyłącznie benzyna. Yaris i Swift odpadają, środek straszny. Myślałem nad Toyota IQ , miał ktoś z tym cudactwem do czynienia? Może komuś z Was przyjdzie coś jeszcze do głowy. Z góry dziękuje za podpowiedzi.

 

A może Volvo C30? Szwed, to szwed :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Teraz juz to raczej: Chinczyk to Chinczyk  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne auto, jednak my mamy 2 maluchów, także auto musi zabrać co najmniej 3 osoby.

 

Ford KA to w 80% Fiat 500, ale jest teraz w mega promocji 33 tyś za nowkę z salonu, także kuszącą oferta.

 

Za 33tys spokojnie wyjedziesz też z salonu Skodą Citigo z klimą a będzie to auto oszczędniejsze i znacznie przestronniejsze od Fiata/Forda. Wiem bo siedziałem we wszystkich wymienionych.

 

Nie patrz na katalogowe ceny, Skoda z marszu daje ceny lepsze o ok 2tys. a przy wyższej wersji np. elegance nawet do 3tys rabatu.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja bałbym się posadzić dzieci na tylnym siedzeniu w tej skodzie. Ich głowy są tam chyba 20 cm od końca samochodu, nie chcę myśleć co się wydarzy, gdy ktoś uderzy w tył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja bałbym się posadzić dzieci na tylnym siedzeniu w tej skodzie. Ich głowy są tam chyba 20 cm od końca samochodu, nie chcę myśleć co się wydarzy, gdy ktoś uderzy w tył...

 

To już inna kwestia, tak będzie praktycznie w każdym aucie segmentu A. Widziałem zdjęcie z wypadku Citigo po uderzeniu w tył. Nie będę wklejał :-(

Dlatego małe auta segmentu A to raczej tylko do miasta, w mieście stłuczki są zazwyczaj przy małych prędkościach. Na trasie takie auto będzie w razie wypadku tylko na żyletki a pasażerowie na hamburgery :-(

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Skoda to może Roomster? Siedziałem w niej i zadziwiająco przestronna jak na tą klasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roomster to auto dla Rooma


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne auto, jednak my mamy 2 maluchów, także auto musi zabrać co najmniej 3 osoby.

 

Ford KA to w 80% Fiat 500, ale jest teraz w mega promocji 33 tyś za nowkę z salonu, także kuszącą oferta.

podaj więcej kryteriów doboru, co jest ważne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była niebieska jest szara  B)

post-69575-0-51054500-1408813341_thumb.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki rocznik? :) Też mnie kusił ostatnio....


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad ma takiego,ale już zrobiony na cacy.

Gratuluję auta zacnej marki.

 

A ci co mówią,że to bardziej VW niż Porsche to .........zazdroszczą.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie gratulacje 944 to klasyka, choć mi się marzy Targa ale pokazał byś więcej fotek tego swojego "prosiaczka", ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie gratulacje 944 to klasyka, choć mi się marzy Targa ale pokazał byś więcej fotek tego swojego "prosiaczka", ;)

Tutaj jest taka namiastka targi, bo wyjmuje się cały szyberdach.

Jutro wyrzucę jakieś fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś składałem taki silnik, przynieśli mi go w koszach. Pamiętam, że chyba jako jedyny, ma napęd wałków wyrównoważających paskiem zębatym dwustronnym. Bardzo fajnie wykonany był ten motor.

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja bałbym się posadzić dzieci na tylnym siedzeniu w tej skodzie. Ich głowy są tam chyba 20 cm od końca samochodu, nie chcę myśleć co się wydarzy, gdy ktoś uderzy w tył...

 

Dlatego rodziny kupują zwykle kombi. Czy walnie coś w tył czy w przód dzieci są bezpieczne.

 

Ale ja z innym pytaniem: Ile (tak mniej więcej) będzie mnie kosztować naprawienie łożyska (?) w skrzyni biegów w Hondzie Civic? Bo dopadła mnie fabryczna choroba Hondy i drga mi sprzęgło i skrzynia - na luzie. Rzekomo mogę na tym do 300 k jeździć, a mam już 222 k przebiegu, ale wolałabym naprawić wcześniej,a mechanik u którego byłam dosłownie olał sprawe ... mam jeżdzić dalej tak jak jest. No dzięki (ironia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na ckpl, nie pamiętam dokładnie ale coś koło 500zl za taką zabawę trzeba zapłacić. Same łożyska są śmiesznie tanie bo z tego co wiem to standard, oczywiście jak kupisz w sklepie motoryzacyjnym to zapłacisz sporo więcej a same łożysko niczym się różnić nie będzie. Najdroższa jest robota bo trzeba całą skrzynie wyciągnąć i rozebrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojej ptactwo nie oszczędziło, więc wczoraj miała miejsce mała kąpiel :) W tygodniu czeka nas SPA - czyli gruntowny detailing...

 

2014-08-29_254433.jpg


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny. Miałem plan, żeby jesienią kupić sobie 900NG, ale moje rodzinne toczydło zaczyna szwankować i pewnie będę je musiał wymienić, przez co plan z sabolotem zostanie przesunięty w czasie  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.