Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za pomoc, jedak padło na Toyotę IQ. Bardzo fajnie auto i do tego w miarę bezpieczne (jak na tę klasę) 9 poduszek, w tym jako jedyne auto ma poduszkę z tyłu do ochrony dzieciaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojej ptactwo nie oszczędziło, więc wczoraj miała miejsce mała kąpiel :) W tygodniu czeka nas SPA - czyli gruntowny detailing...

 

2014-08-29_254433.jpg

Już kiedyś pisałem, ale komplementów nigdy za wiele. Piękny NG!

 

Saab w czarnym kolorze wygląda super! Chodź mój wcześniejszy SAAB 9-3 (gen 1) był czarny i prawie od razu wyjeżdżając z myjni łapał jakieś brudy. Teraz mam takiego tylko w Cosmic Blue i myję go max 2 razy w miesiącu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem saaba 93 w tej budzie z7 lat temu w beżowej skórce,pięknie utrzymany egzemplarz z 2002r o ile się nie mylę,oczywiście benzyna w turbo.Bardzo lubiłem to auto,nigdy mnie nie zawiodło,a jazda nim sprawiała wiele przyjemności.Jedyne co to padający sid mnie wkurzał,ale go naprawiłen .Mimo,że później miałem auta wyższej klasy,saaba wspominam z sentymentem ,ceniłem to auto za oryginalność ,nietuzinkowość i za to,że dawał mi taką frajdę z jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojej ptactwo nie oszczędziło, więc wczoraj miała miejsce mała kąpiel :) W tygodniu czeka nas SPA - czyli gruntowny

Auto przepiękne. Jednak może jeszcze przed spa dałbyś radę wypowiedzieć się w temacie o koszulkach, który sam założyłeś a teraz jakby porzuciłeś bez słowa od 1,5 miesiąca. A wystarczy jedno zdanie.....

Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego rodziny kupują zwykle kombi. Czy walnie coś w tył czy w przód dzieci są bezpieczne.

 

Ale ja z innym pytaniem: Ile (tak mniej więcej) będzie mnie kosztować naprawienie łożyska (?) w skrzyni biegów w Hondzie Civic? Bo dopadła mnie fabryczna choroba Hondy i drga mi sprzęgło i skrzynia - na luzie. Rzekomo mogę na tym do 300 k jeździć, a mam już 222 k przebiegu, ale wolałabym naprawić wcześniej,a mechanik u którego byłam dosłownie olał sprawe ... mam jeżdzić dalej tak jak jest. No dzięki (ironia).

Mechanicy nie lubią naprawiać skrzyń biegów, bo jest z tym kupa roboty. Łożyska się nie naprawia tylko wymienia. Zależy też którego, bo w skrzyni parę ich jest. Tak czy siak, nie każdy mechanik będzie chciał to zrobić no i tanio raczej nie będzie niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem saaba 93 w tej budzie z7 lat temu w beżowej skórce,pięknie utrzymany egzemplarz z 2002r o ile się nie mylę,oczywiście benzyna w turbo.Bardzo lubiłem to auto,nigdy mnie nie zawiodło,a jazda nim sprawiała wiele przyjemności.Jedyne co to padający sid mnie wkurzał,ale go naprawiłen .Mimo,że później miałem auta wyższej klasy,saaba wspominam z sentymentem ,ceniłem to auto za oryginalność ,nietuzinkowość i za to,że dawał mi taką frajdę z jazdy.

gdzie tu się klika "lubie to" ?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój też strasznie łapie brudy... Niestety taki urok czarnucha. Po deszczu jest wręcz szary... Ale mam nadzieję, że po polerce i wosku będzie znacznie lepiej - bo aktualnie woda stoi. Chociaż na ptactwo to nie mam pomysłu - a wyjątkowo ją lubią. Mój następny to będzie kroko - na pewno.

 

akism - mój to benzyna, ale wolnossak 2.5 v6. Nigdy nie pomyślałem, że będę miał tyle zabawy z jazdy samochodem - motocykla już dawno nie ujeżdżałem. Potrafię wsiąść do niego o północy i jeździć po mieście bez celu... Jak dziecko :)


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój też strasznie łapie brudy... Niestety taki urok czarnucha. Po deszczu jest wręcz szary... Ale mam nadzieję, że po polerce i wosku będzie znacznie lepiej - bo aktualnie woda stoi. Chociaż na ptactwo to nie mam pomysłu - a wyjątkowo ją lubią. Mój następny to będzie kroko - na pewno.

 

akism - mój to benzyna, ale wolnossak 2.5 v6. Nigdy nie pomyślałem, że będę miał tyle zabawy z jazdy samochodem - motocykla już dawno nie ujeżdżałem. Potrafię wsiąść do niego o północy i jeździć po mieście bez celu... Jak dziecko :)

 

Wiem o co cho vcore ;)

 

Ja z kolei jak podchodzę do swojego SAAB'a na parkingu stojącego pomiędzy jakimiś drogimi Deutsch-autami to nie mogę się nadziwić pięknem, charyzmą która bije od SAAB'a. Wiem, że to kwestia gustu, ale SAAB'y mają coś niezwykłego w sobie. Szkoda, że zapowiada się kolejny upadek marki :/

 

Foto z dziś :)

post-37473-0-42590000-1409432386_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne aero... :)


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając pięknego Sabolota, to jestem pod wrażeniem kultury parkowania.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając pięknego Sabolota, to jestem pod wrażeniem kultury parkowania.

I o to chodzi :)

 

Ja w lipcu na wakacjach jak pojechałem do Sopotu to bez żony bym nie wyjechał. Może ze 30 razy się wykręcałem, już po zderzaku gościa chciałem jechać. Przodem musiałem do jakiejś siatki dojeżdżać i to sztywnej że nie bardzo chciała się poddać.  


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

Pytania typu:jakim samochodem jeździsz? ile zarabiasz? W jakiej chałupie mieszkasz?

Ile masz na koncie? Ile możesz zapłacić za zegarek?

Są zwyczajnie nie na miejscu.:(

Nie wystarczy 11 służb specjalnych w naszym kraju?(AB...itd. alfabetu już brakuje)

Nie wystarczy miano kraju, którego obywatele są najczęściej podsłuchiwani w

całej UE? Dane podane oficjalnie w TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając pięknego Sabolota, to jestem pod wrażeniem kultury parkowania.

Dzięki, 

 

Mieszkam na obczyźnie, więc staram się dawać dobre świadectwo o Polakach  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym dobrym świadectwem to oczywiście popieram.

Szkoda,że u nas w kraju nie da się tak parkować :-(


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma, ale wygląda przyzwoicie.

Prosta bez udziwnień, w sumie takiej oczekiwali potencjalni klienci.

Ogólnie Skoda zmierza w dobrym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma, ale wygląda przyzwoicie.

Prosta bez udziwnień, w sumie takiej oczekiwali potencjalni klienci.

Ogólnie Skoda zmierza w dobrym kierunku.

 

To prawda. Poprzednia generacja była nieporozumieniem. Głownie dlatego że było to auto wysokie i wąskie. Z profilu wyglądała jak gumiak :-) . Design nie odkrywczy, bo te linie już od jakiegoś czasu widujemy w Audi czy VW ale wreszcie auto wygląda normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile do niedawna dla skody "wybierano" brzydki design, to teraz trochę się to zmienia.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ten emblemat z podobizną pędzącej kury...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się - jedynie logo się broni - reszta paskudna. Projektant najwyraźniej wiele lat pracował w opiece społecznej.


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na poprzednie modele akurat tutaj nie można powiedzieć że dycydenci z firmy matki wybrali najbrzydszy projekt.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to samo G obliczone na 100tys. żywotności w lepszym przypadku max 180/200 - później zaczynają się spore problemy.

Tylko nie doczytałem jeszcze artykułów, czy tak stopa życiowa wzrosła, czy samochody staniały (na Grand Seiko stać już przysłowiowego Kowalskiego http://zegarkiclub.pl/forum/topic/110096-grand-seiko-kiepskie-wyko%C5%84czenie-mechanizmu/ ) a może nie ma sensu, skoro paliwa ma wystarczyć do 2036r

 

Do czego piję, SAABy 9-3 zacne (gdyby ktoś chciał się pozbyć wyczesanego biorę od ręki) a ostatnimi czasy Porsche 944 rosną jak grzyby po deszczu, ale co się dziwić, jeden i drugi - prawdziwa w przystępnej cenie motoryzacja, i coraz więcej ludzi zaczyna to doceniać....

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to samo G obliczone na 100tys. żywotności w lepszym przypadku max 180/200 - później zaczynają się spore problemy.

Tylko nie doczytałem jeszcze artykułów, czy tak stopa życiowa wzrosła, czy samochody staniały (na Grand Seiko stać już przysłowiowego Kowalskiego http://zegarkiclub.pl/forum/topic/110096-grand-seiko-kiepskie-wyko%C5%84czenie-mechanizmu/ ) a może nie ma sensu, skoro paliwa ma wystarczyć do 2036r

 

Do czego piję, SAABy 9-3 zacne (gdyby ktoś chciał się pozbyć wyczesanego biorę od ręki) a ostatnimi czasy Porsche 944 rosną jak grzyby po deszczu, ale co się dziwić, jeden i drugi - prawdziwa w przystępnej cenie motoryzacja, i coraz więcej ludzi zaczyna to doceniać....

Podobnie jak z zegarkami vintage-nie "zdychają " dwa dni po gwarancji.....

Dziś poza wyrobami za "milion" reszta to chłam obliczony na wyrwanie maximum kasy przy minimum wkładu,i nie ważne czy to zegarki ,samochody czy odkurzacze :D -teraz nowa unijna wytyczna ,odkurzacze tylko ponizej 1600 mocy...

Ciekawe kto teraz będzie ciągnął...... :lol:

Chyba Ci z Brukseli....

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.