Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

OOO do 1,6 w suzuki to tylko fele kute przez dziewice przy pełni księżyca - inne nie opanują tej węgierskiej mocy

Monthy Python się kłania :)


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOO do 1,6 w suzuki to tylko fele kute przez dziewice przy pełni księżyca - inne nie opanują tej węgierskiej mocy

Monthy Python się kłania :)

Nie przesadzajmy z tą mocą....


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam twoja Omesia? Żyje? Omega... fajne niemłode limo...

 

W jakim silniku ją masz/miałeś ?

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od dwóch miesięcy wożę się Mondeo MK4 kombi 2,5 T benzyna w wersji Titanium X. Przesiadłem się z Mondeo MK3 2.0 benzyna też kombi, które dzielnie mi służyło prawie 5 lat.

Jeździ się świetnie. Kawałek mocy pod nogą, fajny gang silnika. Jest lekko "dłubnięty" z mocą 262 KM i momentem 410 Nm. No i żadnych kompleksów na drodze, nikt mnie nie pogania na lewym pasie, fajne osiągi w rodzinnym, dobrze wyposażonym kombi. Sama słodycz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie pojawiło sie Audi A3 sportback z 2006r grafitowe z ogromnym silnikiem 1,6benz (całe 102KM:D) i przebiegiem 48 800km:D


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie pojawiło sie Audi A3 sportback z 2006r grafitowe z ogromnym silnikiem 1,6benz (całe 102KM:D) i przebiegiem 48 800km:D

To jest bardzo udany, prosty konstrukcyjnie silnik. Znajomy ma go w Octawi I w gazie fabrycznym i nic się nie dzieje od nowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo udany, prosty konstrukcyjnie silnik. Znajomy ma go w Octawi I w gazie fabrycznym i nic się nie dzieje od nowości.

Ja jestem z Tych co gaz (gas) akcepują tylko w zapalniczce, jest to najmniejszy silnik jaki miałem w życiu ale mile zaskakuje. Na trasie z Oslo do Gorzowa Wlkp przy prędkościach 120-130km/h spalił 7L/100km i jak na takie małe autko było bardzo cicho. Jakość wykonania tez bajeczna aczkolwiek spory wpływ ma przebieg i poprzedni własciciel, auto kupione nowe u dealer'a Audi, tam serwisowane i tam sprzedane po zakupie nowego przez pierwszego własciciela.

 

PS na pytanie dlaczego sprzedają odpowiedz mnie zabiła, Mam Tesle model S p85, teraz zamówiłem Tesle model S 85pD, nie mogłem sie oprzeć:)


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Tych co gaz (gas) akcepują tylko w zapalniczce, jest to najmniejszy silnik jaki miałem w życiu ale mile zaskakuje. Na trasie z Oslo do Gorzowa Wlkp przy prędkościach 120-130km/h spalił 7L/100km i jak na takie małe autko było bardzo cicho. Jakość wykonania tez bajeczna aczkolwiek spory wpływ ma przebieg i poprzedni własciciel, auto kupione nowe u dealer'a Audi, tam serwisowane i tam sprzedane po zakupie nowego przez pierwszego własciciela.

 

PS na pytanie dlaczego sprzedają odpowiedz mnie zabiła, Mam Tesle model S p85, teraz zamówiłem Tesle model S 85pD, nie mogłem sie oprzeć :)

Ja również gaz co najwyżej w kuchence :)

Widzę, że mieszkasz w Norwegii, to bogaty kraj i tam auta typy Tesla mają rację bytu, tzn. stać ich na takie a poza tym, tam  chyba jest tak że rząd dopłaca albo daje jakieś ulgi z tytuły posiadania takiego auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się mój Lexus zuzyje to następny samochód jaki kupie to będzie Tesla. Przy zasięgu trochę ponad.400km i coraz większej ilości miejsce do ładowania nie widzę dla tego samochodu konkurencji


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie koledzy rację, gaz w kuchence je OK, w zapalniczce też, ale proszę przekonajcie mnie bym płacił na stacji benzynowej 60zł za przejechanie 100 km na benzynie, a nie 33zł za ten sam dystans przejechany na LPG ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się mój Lexus zuzyje to następny samochód jaki kupie to będzie Tesla. Przy zasięgu trochę ponad.400km i coraz większej ilości miejsce do ładowania nie widzę dla tego samochodu konkurencji

Nie bardzo się teraz opłaca benzyna tańsza od Coca Coli i ciągle tanieje,.Taka Tesla to spory wydatek 80 do 100 G.,Niby w kilku stanach są stanowe promocje przy zakupie,ale to i tak jeszcze zbyt drogo,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam twoja Omesia? Żyje? Omega... fajne niemłode limo...

 

W jakim silniku ją masz/miałeś ?

Omega żyje i ma się dobrze:) zapomniałem o wpisie bo zarobiony byłem..silnik 2.0 8v i do tego LPG.Nie wiem czy następnej nie kupić też Omegi, ale FL i z większym motorem:) następnej znaczy się za rok może dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie koledzy rację, gaz w kuchence je OK, w zapalniczce też, ale proszę przekonajcie mnie bym płacił na stacji benzynowej 60zł za przejechanie 100 km na benzynie, a nie 33zł za ten sam dystans przejechany na LPG ;)

Jeżdżenie na benzynie, to stan umysłu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżenie na benzynie, to stan umysłu ;)

Rozumiem, tak jak Fordem? ;)

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega żyje i ma się dobrze:) zapomniałem o wpisie bo zarobiony byłem..silnik 2.0 8v i do tego LPG.Nie wiem czy następnej nie kupić też Omegi, ale FL i z większym motorem:) następnej znaczy się za rok może dwa.

Następna pojemność to 2.2 16V. Większych motorów nie polecam. Z tym 2.2 jest problem, mają niskie tłoki i czasami lubią kołysać się w cylindrach powodując nieprzyjemny klekot.


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie auta unikatowe i dajace frajde z jazdy.

Od osmiu lat jezdze Saabem w wersji 9-3 Viggen Cabrio (2.3T 250KM). W sumie sa takie moze 3 w Polsce, cala produkcja to bylo kilkaset sztuk. Najlepszy Saab w historii marki, 6s do setki ;)

Z punktu widzenia ekonomicznego tez ciekawa sprawa - "bialy kruk" - mimo uplywu lat nie ma utraty wartosci, a przy dobrych wiatrach mozna jeszcze na tym zarobic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo się teraz opłaca benzyna tańsza od Coca Coli i ciągle tanieje,.Taka Tesla to spory wydatek 80 do 100 G.,Niby w kilku stanach są stanowe promocje przy zakupie,ale to i tak jeszcze zbyt drogo,

Nie byłby to zakup podyktowany ekonomia, ale osiągi tego samochodu są naprawdę super poza tym poprostu podoba mi się. Do czasu mojego zakupu minie pewnie jeszcze z 4lata, napewno Tesla będzie wtedy jeszcze lepsza


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie auta unikatowe i dajace frajde z jazdy.

Od osmiu lat jezdze Saabem w wersji 9-3 Viggen Cabrio (2.3T 250KM). W sumie sa takie moze 3 w Polsce, cala produkcja to bylo kilkaset sztuk. Najlepszy Saab w historii marki, 6s do setki ;)

Z punktu widzenia ekonomicznego tez ciekawa sprawa - "bialy kruk" - mimo uplywu lat nie ma utraty wartosci, a przy dobrych wiatrach mozna jeszcze na tym zarobic ;)

 

Nooo... w końcu jakiś SAABowiec. Pokaż swojego Viggena!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo się teraz opłaca benzyna tańsza od Coca Coli i ciągle tanieje,.Taka Tesla to spory wydatek 80 do 100 G.,Niby w kilku stanach są stanowe promocje przy zakupie,ale to i tak jeszcze zbyt drogo,

Ładne te Tesle :) ,naprawdę.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłby to zakup podyktowany ekonomia, ale osiągi tego samochodu są naprawdę super poza tym poprostu podoba mi się. Do czasu mojego zakupu minie pewnie jeszcze z 4lata, napewno Tesla będzie wtedy jeszcze lepsza

Nie dziwie się auto naprawdę może się podobać,Do tego osiągi i rozwiązania techniczne w Tesli wyprzedzają konkurencyjne pojazdy o wiele lat ..Znając tempo w jakim ta młoda firma się rozwija to za 4 lata ich oferta powinna być jeszcze ciekawsza.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najmocniejszej wersji $ 100 tys .Najtańsza około $70 tys,.Dodatkowo w kilku stanach nabywcy dostają od władz stanowych na zachętę premie od 7 do 8 tysięcy przy zakupie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce pewnie tyle by "kary" dostali za zakup :)

Samochody ,znam się słabo by nie powiedzieć -wcale.

Ale ten pięknie się prezentuje,jest ekonomiczny no i nazywa się jak mój idol ^_^


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce pewnie tyle by "kary" dostali za zakup :)

Samochody ,znam się słabo by nie powiedzieć -wcale.

Ale ten pięknie się prezentuje,jest ekonomiczny no i nazywa się jak mój idol ^_^

No niby tak, tylko w USA żeby jeździć autem Tesli trzeba płacić jego osobistemu wrogowi Edisonowi za prąd. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.