Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałby sppwrotem $28.00 szkoda zachodu, już wiem jak to się stało ze rockauto ma ta część, oni działają w tym wypadku jako broker a cześć pochodzi z Anglii :-) I z tamtad jest wysyłana.

Na.koncu jak zrobilem.order to pisze czerwonymi literami ze ta część jest do europejskiej wersji, czy to ku..wa mój mieć znaczenie ? Cały czas podgorke.

Krzysztof czy Ty wiesz co to jest RS colar lub ring, już nie.pamietam?


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierścień czujnika ABS (?)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez o tym myślałem ale z ich opisu nie miałoby to sensu. No nic zobaczymy jak przyjdzie


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już zamówiłeś no to po ptakach :)  Pisałem, że przydał by się mercedesowski numer części, wtedy można by było ustalić który zamiennik jest zgodny z tym co jest w Twoim aucie. Jeżeli model skrzyni jest identyczny jak w wersjach europejskich to jest duża szansa że półoś będzie dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety  nie moglem sie dowiedzec sie o mercedowski numer czesci . Zobaczymy co dotrze


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tani i bezawaryjny wół to może być golf i to ze starym tdi, kumpel ma civica 7g w dieslu, przez kłopoty z turbo ostatnio więcej stoi u mechanika niż jeździ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trzech godzinach mycia I polerowania, pierwszy I raczej ostatni raz.

To jest mój czwarty czarny samochód I za każdym razem mówiłem ze nigdy więcej :blink:

 

 

 

Sent from my Z30 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem.zdjecia a nie mogę edytować z telefonu

 

post-16365-14319950908935_thumb.jpg

 

Sent from my Z30 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trzech godzinach mycia I polerowania, pierwszy I raczej ostatni raz.

To jest mój czwarty czarny samochód I za każdym razem mówiłem ze nigdy więcej :blink:

 

 

 

Sent from my Z30 using Tapatalk

Witaj w klubie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trzech godzinach mycia I polerowania, pierwszy I raczej ostatni raz.

To jest mój czwarty czarny samochód I za każdym razem mówiłem ze nigdy więcej :blink:

 

 

 

Sent from my Z30 using Tapatalk

 

A nie miałeś już czasem wcześniej GS-a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irku nabyłeś ?

Jak wrażenia?

Gratulacje :)

 

Hmm,ja z jednej strony nie lubię ciemnych/czarnych kolorów, ciężko się myje...

z drugiej strony, od 6 miesięcy poruszam się znowu "ciemnym" wozem...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Irku nabyłeś ?

Jak wrażenia?

Gratulacje :)

 

Hmm,ja z jednej strony nie lubię ciemnych/czarnych kolorów, ciężko się myje...

z drugiej strony, od 6 miesięcy poruszam się znowu "ciemnym" wozem...

Wsumie to myje się dosyć łatwo... Tylko pózniej trudno ta czystość utrzymać.

Byle co i znowu uswiniony ;)

 

Lexus ładny... Nawet bardzo :)

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trzech godzinach mycia I polerowania, pierwszy I raczej ostatni raz.

To jest mój czwarty czarny samochód I za każdym razem mówiłem ze nigdy więcej :blink:

 

 

 

Sent from my Z30 using Tapatalk

:D

Rzeczywiscie troche trudno czarny samochod doprowadzic do porzadku. Niemniej jednak gratuluje wyboru samochodu i swietnie dobranego koloru :)

Mnie sie jakos nigdy budzet na Lexusa sie nie spina :(  Jak sobie przypominam to tylko raz mialem samochod w kolorze innym niz czarny ale bylo to chyba krocej niz rok, bo dziwnie jakos wygladal ;)

W ubieglym tygodniu pozegnalem po prawie 4 latach bardzo udanej "wspolpracy" samochod w jedynie slusznym kolorze :)

post-60090-0-79234400-1432022475_thumb.jpg

i od 2 tygodni oswajam kociaka w tym samym kolorze :)

post-60090-0-34313000-1432023357_thumb.jpg

Toyote mam tez oczywiscie czarna :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Niezmienilbym audi(zwlaszcza takie) na jaguara...

Mimo to gratuluje...

Teść miał kiedyś takiego xf(czy to xj?) jak dopiero co wyszły...

Fajnie nawet się jeździło

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładne macie te fury, ładne. Ja mam pierwszy raz w życiu czarne auto, jak jest umyte rzuca mnie na kolana, ale po paru dniach, a nieraz nawet godzinach efekt blednie :), co nie zmienia faktu, że czarny jest jest chyba najbardziej eleganckim kolorem w mojej opinii i większość aut wygląda w nim dobrze.

70' widzę, że u Ciebie tablice przynależne są do właściciela, nie do auta. Ciekawe kiedy u nas tak zrobią, bo co auto to trzeba urzędasom zostawiać prawie 200 zł za nowe blachy.

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

A ja to bym chciał czerwona perełe w tej chwili ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po 8 latach w trzech czarnych samochodach postawiłem na odmianę i rok temu kupiłem sreberko.

Jedno mogę powiedzieć na pewno - ten samochód kompletnie się nie brudzi :)

 

82694626384338913807.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram - sam miałem w czarnym kolorze, to był ładny przez klika godzin po myciu, lekki kurz i już efekt znika.

Kupiłem srebrnego - akurat taki się trafił, jak się kupuje używane to koloru się nie wybiera :) - i brudu na nim w ogóle nie widać.

Na srebrnym kolorze mocno widać natomiast niestety np. owadzie odchody i ślady po owadach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jak stoi w garażu nieruszany :D

Co do srebrnego zgadzam się, to było moje "najczystsze" auto :D

Czarny ma jeszcze jedną bardzo dużą wadę, widać na nim bardzo odpryski lakieru, że o przetarciach już nie wspomnę. Na srebrnym i takim szaro-błękitnym jaki miałem w zasadzie nie było nic widać, nawet jak się delikatnie obtarłem w garażu tylnym nadkolem. Wolę nie myśleć jakby to wyglądało na moim black pantherze :)

No ale póki co...

post-57311-0-83996500-1432025888_thumb.jpg

post-57311-0-19194900-1432025893_thumb.jpg

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezmienilbym audi(zwlaszcza takie) na jaguara...

Ja tez :) ale mialo juz swoje lata i  przejechane 95 tys. poza tym bez wad. Duzo bardziej przemyslany i dopracowany samochod w porownaniu do jaguara. Nie moglem jednak jezdzic nim do konca zycia :)

 

70' widzę, że u Ciebie tablice przynależne są do właściciela, nie do auta. Ciekawe kiedy u nas tak zrobią, bo co auto to trzeba urzędasom zostawiać prawie 200 zł za nowe blachy.

Ja w tym systemie "jednotablicowym" oszczedzam duzo wiecej niz 200 PLN. Mam zarejestrowane 2 samochody na ten komplet tablic (to wazne nie jeden numer i 2 komplety, tylko jeden komplet, ktory przekladam) Dzieki temu oszczedzam na podatku drogowym i ubezpieczeniu poniewaz tylko doplacam do skladek podstawowych ok 20% podatku i 10% ubezpieczenia. W polsce ten system pewnie dlugo sie jeszcze by nie sprawdzil. bo kazdy po zarejestrowaniu drugiego samochodu nastepnego dnia zglaszalby kradziez tablic i wystepowalby po 2 komplet :)

 

co do koloru srebrnego (w moim przypadku to byl srebrny zlamany jakims szampanem albo bezowym) to pamietam jego jeszcze jedna zalete. Nie trzeba bylo go plukac woda demineralizowana, bo i tak prawie nie bylo widac bialych sladow  kropel po wyschnieciu :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czarnym białe krople, to masakra. Ja biegam ze szmatką zaraz po spłukaniu i wycieram do sucha. Działa elegancko ale robota dodatkowa :)

 Z tymi tablicami, to w szoku jestem, że tak się da. U nas masz racje, tylko same "wałki" by z tego wyszły. Mentalność, a mentalność (chociaż może zbyt pochopnie osądzam nasze społeczeństwo)

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.