Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Ej tam, dla mężczyzny są trzy kolory podstawowe: zaje...isty, chu..owy i pedalski :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

hehe... co racja to racja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się nowym nabytkiem - na lato.

 

efb69bb6c49921e485f3abb7ee878b4e.jpg


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to nawet wygodnie. A w bagażniku wożę fotelik dla tego obywatela:

790b5f4faf51713ee1d22c9685d87c2c.jpg


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej tam, dla mężczyzny są trzy kolory podstawowe: zaje...isty, chu..owy i pedalski :P

 

Uczeni zredukowali ostatnio ten podział, stwierdzając, że pedalski zawsze jest ch..owy.

Zostały zatem dwa kolory: zaje..sty i ch..owy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

natury nie oszukasz  ;)

post-66955-0-99334900-1432981574.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój jest pedalski?  :)

W każdym razie słyszałem, że czerwone są szybsze...

 

WP_20150504_001_1.jpg

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mój jest pedalski?  :)

 

Tylko felgi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam - komponują się z lusterkami i paskami. Nie znasz się :P Na zimę mam czarne z czerwonymi deklami - zobaczysz że nie jest za ładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, właśnie miałem napisać, że fajne felgi.

Kojarzą mi się ze starymi hondami type r na rynek japoński.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są chyba OZ robione dla abartha. Są sygnowane na rancie skorpionem i napisem abarth a jest to element zestawu Essesse. Mi też się podobają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój jest pedalski?  :)

W każdym razie słyszałem, że czerwone są szybsze...

 

WP_20150504_001_1.jpg

 

 

Wreszcie kupiłeś fajne auto :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój jest pedalski?  :)

W każdym razie słyszałem, że czerwone są szybsze...

 

 

 

Takie małe Ferrari. Mega fajne są te Abarth'y

 

 

Bezczelny niemiecki fotomontaż.

 

 

Zgadzam się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Angelo fota miażdży ;)

Abarth świetny.

fota z intrernetow  ;)  ale cos w tym jest... wiem bo mialem alfe... nazywalem ja stara k.... bo lubila stac na poboczu  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie kupiłeś fajne auto :-)

To jest żony - wiesz tak "żony" ;) Ja go tylko dopieszczam. Obecnie ma już założone reszte pakietu bo długo się zastanawiałem nad zawieszeniem z essesse i w sumie kupiłem cały zestaw ale nie zakładałem sprężyn i amorków ani hamulcy. No ale pękłem i na chwilę obecną jest -20mm niżej niż na zdjęciu a hamulce są nawiercane i o 30mm większej średnicy z zaciskami brembo. 

Wiesz, ja zawsze byłem fanem włoskiej motoryzacji, w szczególności tej w małym wydaniu. Nikt nie robi fajniejszych małych autek niż Włosi.

W każdym razie obecnie dobijam targu na oryginalnego 600 850tc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fota z intrernetow ;) ale cos w tym jest... wiem bo mialem alfe... nazywalem ja stara k.... bo lubila stac na poboczu :D

fota z intrernetow ;) ale cos w tym jest... wiem bo mialem alfe... nazywalem ja stara k.... bo lubila stac na poboczu :D

Hahaha :))

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fota z intrernetow  ;)  ale cos w tym jest... wiem bo mialem alfe... nazywalem ja stara k.... bo lubila stac na poboczu  :D

 

No patrz.

Bo o ten samochód trzeba dbać ;) . Z Alfą trochę jak z kobietą, trzeba dopieszczać.

Miałem przez parę lat zrobione 140tys i nic sie nie działo. No dobra filtr DPF ale to nic niezwykłego. Dlatego następny raz tylko benzyna i odpowiedni kolor. Czekamy na następcę. Ponoć 24 czerwca br. :D

 

A może stała na poboczu bo ją tak nazywałeś.  ^_^  . Trzeba było spróbować "Bella". Mnie nigdy nie zawiodła.

 

ALFA%20159_0017_zpstv5qzb0n.jpg

 

ALFA%20159_0042_zpsps4jyv30.jpg

 

ALFA%20159_0020_zpsosu2egvl.jpg

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest żony - wiesz tak "żony" ;) Ja go tylko dopieszczam. Obecnie ma już założone reszte pakietu bo długo się zastanawiałem nad zawieszeniem z essesse i w sumie kupiłem cały zestaw ale nie zakładałem sprężyn i amorków ani hamulcy. No ale pękłem i na chwilę obecną jest -20mm niżej niż na zdjęciu a hamulce są nawiercane i o 30mm większej średnicy z zaciskami brembo. 

Wiesz, ja zawsze byłem fanem włoskiej motoryzacji, w szczególności tej w małym wydaniu. Nikt nie robi fajniejszych małych autek niż Włosi.

W każdym razie obecnie dobijam targu na oryginalnego 600 850tc ;)

 

OK, Ale chyba nie jeździsz nim po naszej wrocławskiej kostce poniemieckiej poprzecinanej szynami :D , albo jeździsz ale masz dobre implanty :-)

Ja byłem o krok od kupna Fiacika 500, bo uwielbiam jego stylistykę, ale niestety pozycja za kierownicą jest dla kogoś o moim wzroście dość mało komfortowa. Regulacja fotela iluzoryczna ( wiem, że w Abarcie są inne fotele ), prawa noga ciągle uderza w ten środkowy tunel.

Gdyby nie to, to bym się zdecydował. Oczywiście na najtańszą wersję z 1.2, bo inne są moim zdaniem mocno przewartościowane ( jako nowe, to w końcu tylko inaczej obudowany Fiat Panda II )

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

alfe trzeba lubic.

mi bardzo podobaja sie te auta.. ale lubia miec kaprysy.

 

fotki swietne!!!

zwlaszcza druga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, Ale chyba nie jeździsz nim po naszej wrocławskiej kostce poniemieckiej poprzecinanej szynami :D , albo jeździsz ale masz dobre implanty :-)

Ja byłem o krok od kupna Fiacika 500, bo uwielbiam jego stylistykę, ale niestety pozycja za kierownicą jest dla kogoś o moim wzroście dość mało komfortowa. Regulacja fotela iluzoryczna ( wiem, że w Abarcie są inne fotele ), prawa noga ciągle uderza w ten środkowy tunel.

Gdyby nie to, to bym się zdecydował. Oczywiście na najtańszą wersję z 1.2, bo inne są moim zdaniem mocno przewartościowane ( jako nowe, to w końcu tylko inaczej obudowany Fiat Panda II )

Wszystko zależy od wzrostu. Ja się mieszczę przy moim 175cm. Żona jeździ nim na codzień, z tyłu dwa foteliki i powie szczerze - miejsca w brud ;) A właściwie tyle co w Pandzie, kapkę mniej nad głową. Pozycja za kierwnicą dość dziwna ale to wina braku regulacji kierownicy na odległość od ciała, jest tylko góra dół. 

Nie jest to do końca inaczej obudowana Panda. Zawieszenie, rozstawy osi - wszystko inne. 

Abarth na dziurach nie jest zły. Co prawda to nie jest szczyt komfortu ale da sie tym jeździć i plomby są na swoim miejscu. Miałem twardsze auta - np Type R VII gen. Abarth świetnie się prowadzi. prawdziwy gokart. 160KM i 230NM robi z tego samochodu coś na wzór pocisku. Do tego jest super wykonany i pomimo, że twardy, nic w nim nie trzeszczy. Dla porównania w mojej Octavii III po miesiącu coś niesamowicie chrobocze pod deską rozdzielczą i mnie dobija...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dla porównania w mojej Octavii III po miesiącu coś niesamowicie chrobocze pod deską rozdzielczą i mnie dobija...

 

Może krecik :D

 

Dobra, koniec żartów. Teraz ja zapytam, bo sumie znam się na samochodach jak świnia na pisaniu wierszy.

Rodzina się powiększyła i chcemy większe auto.

Żonie się bardzo podoba Saab 9-3 Vector. Szukam tak 2009-2012.

Mam kilka opinii, ale są tak skrajne, że mam mętlik. Jedni że super, nic tylko brać (o wersji 1.9TiD), a drudzy, że się psuje, drogie części, mało miejsca itp.

Ktoś miał, opisze wrażenia doradzi silnik itp?

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik super - miałem w Oplu i nie było co narzekać. Na temat reszty moje zdanie znasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.