Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

W211 320CDI ma zbiornik 80 litrów, więc spalanie rzędu 6,7 na 100 to już dobry wynik. Ja na W211 nie zszedłem nigdy poniżej 8 litrów z silnikiem 270CDI, ale kolega który teraz jeździ tym autem ma właśnie podobne osiągi ok 6-7. litrów, skrzynia manualna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

no jak tak szacowalem 7 litrow... jak sie zapalila ,,zmora,, to dolalem 20 litrow... choc wiem, ze spokojnie mogbym dojechac i dlatego napisalem 1200km...

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 3 latach pozegnalem moja Honde Ridgeline

 

3B2EE941-06D7-4194-BD3B-6CD0AF87A2B8-893

 

poszla do dealera jako trade in na nowego VW GTI, trzeba powiedziec ze Honda trzyma wartosc, po 3 latach uzytkowania dostalem za nia 22K kredytu

 

IMAG0569_zps4gr5jhuk.jpg

 

IMAG0570_zpsmza4kz7x.jpg


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest trochę namieszane w W211. 320 CDI jest liniowa 6 i V6. Ta R6 rzeczywiście pali 8-9. V6 (szybsza i mocniejsza) Pali około 6.5l. Z 280 CDI znowu jest taki problem ze tam chyba jest (był) 5-G co przekładało sie na spalanie.

Generalnie najekonomiczniejsze sa i były silniki OMG642 z 7G stosowane wciąż w W212


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 3 latach pozegnalem moja Honde Ridgeline

 

poszla do dealera jako trade in na nowego VW GTI, trzeba powiedziec ze Honda trzyma wartosc, po 3 latach uzytkowania dostalem za nia 22K kredytu

 

 

Dobra zamiana :) Dużo dobrego czytałem to tym Golf'ie. Gratuluję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno VW Golf tak mi się nie podobał, super.

Ostatnio widziałem w białej perle z dachem panorama (czarnym jakby ktoś nie wiedział) i wyglądał świetnie


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sąsiad ma białego na 19-nastkach z czarnymi dodatkami i faktycznie wygląda świetnie. Wczoraj następny sąsiad odebrał nowego Passata, i też jest dobrze, aż się sam sobie dziwie, bo miłośnikiem VW nie jestem i nigdy nie byłem, no ale trzeba być obiektywnym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno VW Golf tak mi się nie podobał, super.

Ostatnio widziałem w białej perle z dachem panorama (czarnym jakby ktoś nie wiedział) i wyglądał świetnie

 

Dla mnie kolor dla GTI to czarny :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam, patrzę, czytam i tak mnie gupiej kobiałce zdaje się , że nikt ale to nikt nie złapał / załapał dowcipu Moda Cooka: czerwone to Ferrari

nieuki (kiedyś ta barwa była zastrzeżona dla Ferrari- Rot Ferrari) gdyby ktuś napisał że Lambo to bym zrozumiała a tak to musicie dorosnąć- bez urazy <_<  czy ja niewiasta mam rację Cook?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomarańczowe są chyba szybsze...

 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musze troche zaskoczyc kolegow. Do pracy 2015 BMW X6M, czesto 2014 Porsche Panamera e hybid i tu czeka Was niespodzianka 2014 Rolls Royce Wraith. Taka ciekawostka zegarkowa ..Jedyna usterka w RR a mam go prawie rok byla usterka zegarka w kokpicie. Zostal wymieniony na nowy a posul sie gdy auto mialo 100 mil

Edytowane przez radekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwie możliwości, albo kolega jest szalenie majętnym jegomościem, albo... portierem w Waldorf Astoria... ;)  


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musze troche zaskoczyc kolegow. Do pracy 2015 BMW X6M, czesto 2014 Porsche Panamera e hybid i tu czeka Was niespodzianka 2014 Rolls Royce Wraith. 

 

No i temat można uznać za zamknięty :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mogę powiedzieć znajomym, że (prawie) znam gościa co ma RR ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ma komis samochodowy :D

Zartuje oczywiście fajne wozy.Sąsiad ma panamerę robi wrażenie na żywo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe zestawienie kolegi :) ja jeżdżę Saabem  900, ale mam cel żeby za 10 lat jeździć Porsche 911. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.