Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Radekk - pozamiatałeś niedowiarków 

 

Kolega kupił w zeszłym roku Panamerę GTS. Jakże to brzmi, jak jeździ - tylko cholera.. nie wygląda  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem poza Skodami Superb i Roomster, Ssangyongami - Porsche to najbrzydsze auta świata, a Panamera i Cayenne najbardziej z nich - tyle, że akurat w przypadku brzydali Porsche nie przeszkadzałoby mi jeżdżenie nimi  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie jak bedziecie mieli cos do zalatwienie w temacie zakupow w usa to chetnie pomoge. Prosilbym tez sam o pomoc. Jeden z moich zegarkow,ktory ma dla mnie wartosc sentymentalna jest aktualnie w pracowni czasu w warszawie ale niestety nie moga mi pomoc. Moze wpadniecie na jakis pomysl? Chodzi o Alain silberstein Rondo Nomade. W usa jest bardzo ciezkko naprawic dosc niszowa marke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję aut, szczególnie Wraith'a. Jest świetny jako całość, ale najbardziej ujęło mnie podświetlenie podsufiki, wyglądające jak rozgwieżdżone niebo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, już o tym pisałem w innym wątku. Ale pozwolę sobie napisać jeszcze tu: Koledzy, mam problem. Jeszcze się z takim numerem nie spotkałem, w głowie się nie mieści. W Beemce Z3 mojego syna zerwało jarzmo zacisku hamulcowego. A najgorsze jest to, że PRZYSPAWAŁO! zacisk do tarczy i nihuhu nie idzie tego zdjąć. Ma ktoś pomysł jak to zrobić nie niszcząc tarczy? 


 


Nie chciał się przyznać jak do tego doszło, ale po stanie tylnych opon wnioskuję, że palił gumę, jego auto jego sprawa, no ale taki bigos :-(



Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem poza Skodami Superb i Roomster, Ssangyongami - Porsche to najbrzydsze auta świata, a Panamera i Cayenne najbardziej z nich - tyle, że akurat w przypadku brzydali Porsche nie przeszkadzałoby mi jeżdżenie nimi  ;)

Superb akurat jest ładny całkiem, ale w kombi, tył sedana to masakra :] I jakieś takie kółka małe, nieproporcjonalne do sylwetki auta się wydają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia Z Waldorf Astoria :rolleyes:

Siedzisz z tyłu?

Bo nie mów że Ty prowadzisz... :lol:  ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję aut, szczególnie Wraith'a. Jest świetny jako całość, ale najbardziej ujęło mnie podświetlenie podsufiki, wyglądające jak rozgwieżdżone niebo.

Akurat ja tej opcji nie zamawialem.Wszystkie Wraith z us pakietem to  maja, mozesz sobie zamowic konstelacje zgodna z Twoja data urodzenia. Ja lubie czysta forme i mam klasyczna podsufitke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzisz z tyłu?

Bo nie mów że Ty prowadzisz... :lol:  ;)

Akurat ten model mozesz prowadzic sam.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

@radekk

A nie potrzebujesz może szofera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem poza Skodami Superb i Roomster, Ssangyongami - Porsche to najbrzydsze auta świata, a Panamera i Cayenne najbardziej z nich - tyle, że akurat w przypadku brzydali Porsche nie przeszkadzałoby mi jeżdżenie nimi ;)

Zapomniałeś chyba o Multipli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Multipla nie jest taka zła :D

 

a7428f1e3cce2ddbcce14ffcb423383d.jpg

 

9da471e33eff7b00329d8d4213da7591.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BMW 3 GT - bije brakiem proporcji wszystkie samochody. 5 GT było kontrowersyjne i nie znalazło wielu nabywców ale 3 GT to po prostu koszmarek wystrugany przez inżynierskie palce (albo raczej myszki)


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mnie się cholernie podoba :)

 

2013-BMW-3-Series-GT_side_5693.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inne ujecie

 

 

3217F2AC-C843-418F-994B-6CC10229DCD6_zps

Edytowane przez switch107

nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może jakiś dziwny jestem, bo akurat to auto(choć nie wiem co to jest) podoba mi się i to bardzo:

a7428f1e3cce2ddbcce14ffcb423383d.jpg

 

A ten Ssangyong czy jak to na dole się wabi, to faktycznie szkaradziejstwo i pokraka jakich mało.

Ale Multipla nie ma do niego daleko ;)

A z nowszych modeli bmw x1 jest dla mnie takim przykładem stylistycznego koszmarka

Edytowane przez ricardo216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wyrob Toyoty


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, przecież to Scion.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A "to na dole" to jest Pontiac Aztec. Jeździł takim główny bohater Breaking Bad. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Taka marka Toyoty na amerykański rynek. Masz Rychu kolejną "ślicznotkę" :D

 

1280px-2006_Scion_xB_.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że człowiek nie zna w ogóle obecnej motoryzacji ;) Ale tak to jest, w pewnym wieku niektóre rzeczy mniej jarają niż kiedyś :P

Ale ten Aztec, pomimo tego, że jest Pontiac-iem, to mniej brzydki się nie stał :D

A to ostatnie cudo Jacku, jakby było krótsze i miało 3 drzwi, to też moim zdaniem nieźle by wyglądało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.