Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Ja również bym polecił Pande.

W mojej pracy handlowcy również jeżdżą Fiatami min. Pandami, jak kolega @LabuddaM wspomniał, są tanie w eksploatacji i a ceny naprawy niskie. Mamy samochody głównie w dieslu i nic się z tym i samochodami nie dzieje przy przebiegach rzędu 200 tyś. Ja na pierwsze auto bym polecił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie straciłeś ?  :P  :D  :lol:

Jak widać po parku maszyn nie. :P

 

 

Skoro jest wystawiona za 11 to znaczy że poniżej 10 można ją kupić :)

Pande polecam jako fajnie auto do miasta. Mamy takie w firmie dla handlowców. Eksploatacja tania, ubezpieczenie niskie, naprawy bardzo tanie. Jeśli nie był jakoś mocno bity to z rdza też nie mieliśmy większych problemów.

I w dodatku mało tracą na wartości.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ach ten swierzy włoski powiew w środku....;))) nie bedzie Ci smutno codziennie wsiadać do środka?

 

FIATPanda4X4-157_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mama miała Pandę od nowości przez chyba 10 lat aż brat silnik zatarł i sprzedaliśmy... Nalatała chyba lekko ponad 100 tyś. Spalanie raczej normalne niż niskie. Tamta była nicniemająca, więc ciężko mi było się w niej odnaleźć. Mam 180cm/90kg i się w niej nie mieściłem. Kolanem uderzałem o to przetłoczenie przy lewarku biegów. Z tyłu się nie da usiąść, bagażnik na dwie torby z biedronki ale takie nie do pełna załadowane. Widać, że to niska półka jak się wsiądzie. Gazować myślę, że warto jak chcesz sporo jeździć albo trzymać auto kilka lat. Panda zupełnie nie rdzewiała ale nie była bita i mamy garaż. Skorodował za to końcowy tłumik. Ja bym się w tym samochodzie nie odnalazł, jak już to jakieś Punto prędzej bym przygarnął.

Edytowane przez ded

Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale 18cm czego...? :rolleyes:  :wub:

Taaa... Punto i jego linki wybieraka biegów... zobacz ile kosztują w zamienniku... :P

Kup sobie Golfa IV 1.6 benzynę i nie kombinuj...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już poprawiłem... Miało być 19cm ;)

Edytowane przez ded

Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to Mój Juke i zegareczek też mam do kompletu

 

Łączymy się z Tobą w bólu...

Szczególnie z powodu zegarka  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joke...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łączymy się z Tobą w bólu...

Szczególnie z powodu zegarka  ;)

Co to zegarka to oczywiście żart , zwykły chiński chłam , ale nie podróba . Nissan nie posiada zegarków w akcesoriach 

A co do auta mam go już trzy lata i nie narzekam , a kolega zna go z autopsji czy tylko z folderów, że jest taki bliski bólu i płaczu ?  :D


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upss... Widzę, że nadepnąłem na odcisk.

Do samochodu nic nie mam. Mimo, że wizualnie mi zupełnie nie podchodzi, to podejrzewam, że technicznie nie można mu nic zarzucić.

Z Nissanów dłużej jeździłem tylko GTR-em i całkiem mi się podobał :)

 

Natomiast zegarek jest niestety z gatunku z tych najbrzydszych, jakie widziałem na tym forum... :(

 

A poza tym dałem odpowiedniego emotikona, prawda?

 

Pozdrawiam

Tomek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydki może i racja , ale za 1$ nie ma co narzekać   :)  ,Na forum o zegarkach  nie wystawiałem go do oceny. A i tak nie uwierzycie ile emocji wzbudził w salonie Nissana  :D

Co do auta ,od trzech lat wzbudza skrajne emocje Moich znajomych I dobrze . to auto albo się kocha , albo nienawidzi . Pozdrawiam Sławek


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nawet nie siedziałem w Juke, wygląd jaki ma taki ma ale fakt jest jeden, nikt nie przechodzi obok tego auta obojętnie a wg mnie do miasta super auto, mały, duży prześwit więc powinno być to auto wszędzie-parkujące :P

a co do miłośników Juke'a i GTR to nissan jak wiadomo "popełnił" takie coś:

18n1uw7scvqdkjpg.jpg

każdy znajdzie coś dla siebie  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydki może i racja , ale za 1$ nie ma co narzekać   :)  ,Na forum o zegarkach  nie wystawiałem go do oceny. A i tak nie uwierzycie ile emocji wzbudził w salonie Nissana  :D

Co do auta ,od trzech lat wzbudza skrajne emocje Moich znajomych I dobrze . to auto albo się kocha , albo nienawidzi . Pozdrawiam Sławek

Moja koleżanka od 3 lat ujeżdża identycznego czerwonego Juke'a i także jest bardzo zadowolona .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juke'iem jeździłem trochę jako autem firmowym. Rewelacja to żadna, w środku tandeta, plastiki skrzypią, rysują się jak w Daewoo Tico. W trybie sport trochę dynamiczniejszy bo normalnie mułowaty.

Ze stajni Nissana dużo lepiej jeździło mi się (szkoda, że krótko) Note'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firmowym to domyślam się że golasem. Po za tym jak kilku kierujących i to nie swój to nikt go nie oszczędzał Mój jest średnio wyposażony , jak się dba to żadnych pisków i zgrzytów . Fakt że tryb sport to najlepsza opcja , prócz spalania do 0,5 litra więcej na 100 km zaletą jest bardziej sztywny układ kierowniczy i pedałów Dla Mnie Note był zbyt bezbarwny no i teraz dopiero poprawili wadę fabryczną pierwszej generacji ( Pękające przednie szyby )

W moim juku I generacji był zbyt mało użyteczny bagażnik , ale teraz to poprawili , może po uwagach klientów także Moich W środku na przodzie obszerny Ja mam 200 cm wzrostu  z 110 kg wagi i nie czuję żeby było ciasno  :D


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nawet nie siedziałem w Juke, wygląd jaki ma taki ma ale fakt jest jeden, nikt nie przechodzi obok tego auta obojętnie a wg mnie do miasta super auto, mały, duży prześwit więc powinno być to auto wszędzie-parkujące :P

a co do miłośników Juke'a i GTR to nissan jak wiadomo "popełnił" takie coś:

18n1uw7scvqdkjpg.jpg

każdy znajdzie coś dla siebie  :lol:

Mnie podoba się ta forma...coś w moim stylu :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie podoba się ta forma...coś w moim stylu :)

Znam lepsze sposoby wydania 450 tys. euro na samochód ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To,że mi się podoba, nie oznacza,że kupiłbym za 450K euro


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że niby co kosztuje 450k euro? Ta Nyssa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.