Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Co to jest... Pathfinder?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w garazu znowu zmiany , tez ekologicznie ale panamera e hybrid odjechala do dilera. Nie wiedziec czemu jest to najgorzej sprzedawane Porsche  w usa. Mozna dostac 20 tys $ upustu juz na starcie. Nigdy tyle nie stracilem na aucie , 1 rok uzywania przebieg 3 tys mil a strata $40000 w stosunku do stickera

post-4001-0-30302600-1441648359_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

super auto.

mialem okazje sie takim przejechac. Niestety tylko jako pasazer.

 

jednym slowem: KOSMOS :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. I jak wrażenia z jazdy i8?

Wrazenia z pierwszego dnia srednie. Troche malo mocy. Na codzien jezdze X6M wiec brakuje mi kilku wygodnych "bajerow" np. informacji ze w tzw martwym punkcie jest jakies auto, nie ma AM a polskie stacje sa na tej fali, nie ma CD, chodzi tu o jak najmniejsza wage. Wczoraj juz bylo zdecydowanie lepiej i polubilem to auto. Szybciej laduja sie akumulatory podczas jazdy niz w panamera e hybrid, jest troche podsterowny. Jest duzo wiecej miejsca niz w lambo, ferrrari jak sie juz wsiadze a to jest ekstremalne ale mozna sie latwo tego nauczyc. Mozna potrenowac na zjezdzalni bo trzeba sie wslizgiwac. Auto robi wrazenie nawet w usa. Mam kilka egzotycznych aut i to budzi chyba najwieksze zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

A jakie to są egzotyczne auta???

No pochwal się... pochwal, pochwal, pochwal :):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrazenia z pierwszego dnia srednie. Troche malo mocy. Na codzien jezdze X6M wiec brakuje mi kilku wygodnych "bajerow" np. informacji ze w tzw martwym punkcie jest jakies auto, nie ma AM a polskie stacje sa na tej fali, nie ma CD, chodzi tu o jak najmniejsza wage. Wczoraj juz bylo zdecydowanie lepiej i polubilem to auto. Szybciej laduja sie akumulatory podczas jazdy niz w panamera e hybrid, jest troche podsterowny. Jest duzo wiecej miejsca niz w lambo, ferrrari jak sie juz wsiadze a to jest ekstremalne ale mozna sie latwo tego nauczyc. Mozna potrenowac na zjezdzalni bo trzeba sie wslizgiwac. Auto robi wrazenie nawet w usa. Mam kilka egzotycznych aut i to budzi chyba najwieksze zainteresowanie.

 

Identyczne wrażenia (co do mocy) usłyszałem od osoby, która ma obecnie Nissana GTR, i8 i 458-kę. Jednak te elektryczne konie nie zastąpią tych z benzyny...

Tak z ciekawości - jeździsz trochę na torze?

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

W jakim celu kupiłeś suszarkę? Sory ale nie pojmuję tego typu aut.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He wants to go green...

Bo innego powodu nie widzę, żeby go wybrać zamiast np Corvetty C7 Z06.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He wants to go green...

Bo innego powodu nie widzę, żeby go wybrać zamiast np Corvetty C7 Z06.

Boze widzisz i nie grzmisz. Corvette to straszne badziewie 5 klas nizej. Nieporownywalne auto. Mialem kiedys Callaway Corvette  i oddalem ja po miesiacu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie to są egzotyczne auta???

No pochwal się... pochwal, pochwal, pochwal :):D

 

 

Np. Bentley Supersports , 2015 X6M dostalem jako jeden z pierwszych na swiecie bo juz w styczniu a na dobre produkcja ruszyla w czercu czyli pol roku pozniej . W porownaniu do 2014 to niebotyczna roznica.Szczerze polecam ten model Bmw ostatnio poszlo bardzo do przodu. W sferze motoryzacji jestem prawie spelniony. Zostal jeszcze Veyron. Niedawno skorzystalem z zaproszenia Bramain Bugatti i troche sobie pojezdzilem to inny wymiar....Marzenia lubia sie spelniac. Jest jeden problem nie lubie placic za auto 3 razy tyle co sticker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim celu kupiłeś suszarkę? Sory ale nie pojmuję tego typu aut.

Mam kilka aut a to robi naprawde duze wrazenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vette zawsze jest fajne bo rykiem silnika miażdży system ale i8 to przyszłość, dla jednych niestety, dla innych "stety", w mniejszym lub większym stopniu. Dla mnie najważniejsza sprawa - carbon, monocoque z włókna węglowego. Kiedyś w ten sposób zbudowano McLarena F1, auto które pomimo swojego wieku dalej budzi zachwyt. Dlaczego? Poziom zaawansowania technicznego. Niedawno czytałem że BMW czeka na patenty na technologię wytwarzania 2 rodzajów ram motocyklowych wykonanych z carbonu. Teraz trochę mniej siedzę w temacie ale gdyby do tego dodać hasło "nano-rurki" wkraczamy w inną erę ;) oczywiście pan Henio klepiący golfy w stodole nie będzie zadowolony ale coś za coś.

I8 poszło bardzo podobną drogą co 918 a z drugiej jest to zupełnie inny samochód, trochę szkoda, że w i8 nie ma mocnej R6T wspartej elektryką ale BMW chyba obrało swoją drogę. Nawet gdyby było mnie stać to nie wiem czy kupiłbym i8, prędzej M6 :lol:  ale i8 świetny samochód ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Identyczne wrażenia (co do mocy) usłyszałem od osoby, która ma obecnie Nissana GTR, i8 i 458-kę. Jednak te elektryczne konie nie zastąpią tych z benzyny...

Tak z ciekawości - jeździsz trochę na torze?

Nie mam zbyt wiele czasu na to ale lubie. Testowalem duzo aut Gtr porownalbym do corvette ten sam poziom wykonania. Ograniczaja mnie troche gabaryty. Przeszedlem wiele operacji chirurgicznych i musz siedziec wygodnie stad np. ferrari czy lambo nie maja u mnie szans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vette zawsze jest fajne bo rykiem silnika miażdży system ale i8 to przyszłość, dla jednych niestety, dla innych "stety", w mniejszym lub większym stopniu. Dla mnie najważniejsza sprawa - carbon, monocoque z włókna węglowego. Kiedyś w ten sposób zbudowano McLarena F1, auto które pomimo swojego wieku dalej budzi zachwyt. Dlaczego? Poziom zaawansowania technicznego. Niedawno czytałem że BMW czeka na patenty na technologię wytwarzania 2 rodzajów ram motocyklowych wykonanych z carbonu. Teraz trochę mniej siedzę w temacie ale gdyby do tego dodać hasło "nano-rurki" wkraczamy w inną erę ;) oczywiście pan Henio klepiący golfy w stodole nie będzie zadowolony ale coś za coś.

I8 poszło bardzo podobną drogą co 918 a z drugiej jest to zupełnie inny samochód, trochę szkoda, że w i8 nie ma mocnej R6T wspartej elektryką ale BMW chyba obrało swoją drogę. Nawet gdyby było mnie stać to nie wiem czy kupiłbym i8, prędzej M6 :lol:  ale i8 świetny samochód ;)

Gdybys mieszkal w Usa chyba bys jednak nie kupil Corvette nawet Callaway(taki troche obciach) mimo prawie 800 HP. Bardzo niewygodnie sie siedzi (jestem gruby) I8 jak sie juz wsiadzie to jest naprawde wygodnie. 918 tez ma malo miejsca

Edytowane przez radekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek z tym obciachem to chyba aż tak nie jest....

Jeżeli obracasz sie tylko w takim towarzystwie

 

6a89810f23a537fe69f3564ed0a39fd5.jpg

 

To mozliwe ze obciach, chociaz też mialbym pewne watpliwosci

 

Ale przypuszaczam ze dla tak zyjacych amerykanow

 

4c75b6d7779576225e2a074c08027a44.jpg

 

Niebyloby specjalnym obciachem jezdzic nowa Corvette

 

Sent from my SGP312 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vette zawsze jest fajne bo rykiem silnika miażdży system ale i8 to przyszłość, dla jednych niestety, dla innych "stety", w mniejszym lub większym stopniu. Dla mnie najważniejsza sprawa - carbon, monocoque z włókna węglowego. Kiedyś w ten sposób zbudowano McLarena F1, auto które pomimo swojego wieku dalej budzi zachwyt. Dlaczego? Poziom zaawansowania technicznego. Niedawno czytałem że BMW czeka na patenty na technologię wytwarzania 2 rodzajów ram motocyklowych wykonanych z carbonu. Teraz trochę mniej siedzę w temacie ale gdyby do tego dodać hasło "nano-rurki" wkraczamy w inną erę ;) oczywiście pan Henio klepiący golfy w stodole nie będzie zadowolony ale coś za coś.

I8 poszło bardzo podobną drogą co 918 a z drugiej jest to zupełnie inny samochód, trochę szkoda, że w i8 nie ma mocnej R6T wspartej elektryką ale BMW chyba obrało swoją drogę. Nawet gdyby było mnie stać to nie wiem czy kupiłbym i8, prędzej M6 :lol:  ale i8 świetny samochód ;)

Spokojnie Pan Henio da sobie radę i z carbonem i z nanorurkami :)

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.