Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

To Mondeo to jeden z najładniejszych samochodów obecnie na rynku. Z przodu wlot przypomina mi Astona.


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ciemno szary, to właśnie magnetic :)

To prawda nowe Mondeo wygląda świetnie, ale i też tak jeździ. Przerobiłem całą stawkę i nic nie dało mi takiej przyjemności z jazdy jak Mondeo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem po USA ok. 5000 km 240-ro konnym 2.0 z automatem i średnie zużycie wyniosło równe 8,0 l/100 km, moim zdaniem rewelacja.

Inna sprawa, że z szybkościami w USA nie poszalejesz...

 

 

oj tam oj tam juz tak nie demonizuj...

DSC04475_0231.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na torze to ja też potrafię.

A swoją drogą to paskudne zegary ma ten Camaro  ;)

 

Serio, nie bałeś się bliskiego spotkania z szeryfem? Przy tych szybkościach nie zdziwiłbym się, jakbyś musiał udać się na komisariat. Zakuty.

Dla nas takie szybkości są normalne, dla Amerykanów jesteś prawie mordercą staruszek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 400 000 km robi wrażenie , chyba ze miało być 140 000 km .

Wiedziałem,że jak nie zrobię spacji to się walnę... 140 000km miało być, za pomyłkę sorry


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na torze to ja też potrafię.

A swoją drogą to paskudne zegary ma ten Camaro  ;)

 

Serio, nie bałeś się bliskiego spotkania z szeryfem? Przy tych szybkościach nie zdziwiłbym się, jakbyś musiał udać się na komisariat. Zakuty.

Dla nas takie szybkości są normalne, dla Amerykanów jesteś prawie mordercą staruszek...

patrole raczej dalej niż X mil od miejscowości się nie oddalają :)

za to na interstates już są...

DSC04580_0126.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :)

Ja niestety nie posiadam tej wiedzy tajemnej, gdzie można, a gdzie nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ciemno szary, to właśnie magnetic :)

To prawda nowe Mondeo wygląda świetnie, ale i też tak jeździ. Przerobiłem całą stawkę i nic nie dało mi takiej przyjemności z jazdy jak Mondeo.

 

Ja mam w swoim Mondeo navy blue i jestem bardzo zadowolony , fajnie zmienia odcienie w zależnosci od pory dnia i roku i jest łatwy w utrzymaniu.

Mogę z czystym sumieniem polecić.

 

Ford-Mondeo-2007-800-02.jpg

 

:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na torze to ja też potrafię.

A swoją drogą to paskudne zegary ma ten Camaro  ;)

 

Serio, nie bałeś się bliskiego spotkania z szeryfem? Przy tych szybkościach nie zdziwiłbym się, jakbyś musiał udać się na komisariat. Zakuty.

Dla nas takie szybkości są normalne, dla Amerykanów jesteś prawie mordercą staruszek...

Czemu Amerykanie znoszą taką jakość. Wygląd paskudny - ale to kwestia gustu. Komuś może się podobać. Jednak plastik, spasowanie, zgrzewy plastiku - na poziomie europejskich miejskich sprzed kilku lat. Szkoda - bo te auta, szczególnie pickupy i nowe muscle cary wyglądają jak dla mnie świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowym Mustangu jest znacznie lepiej, chociaż to jeszcze nie jest jakość Audi czy BMW, ale powiedzmy na poziomie ... Forda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w swoim Mondeo navy blue i jestem bardzo zadowolony , fajnie zmienia odcienie w zależnosci od pory dnia i roku i jest łatwy w utrzymaniu.

Mogę z czystym sumieniem polecić.

 

Niestety nie ma już tego koloru w nowym modelu. jest coś podobnego Moondast silver to się chyba nazywa, i nad nim się właśnie mocno zacząłem zastanawiać. Ten kolor co pokazałeś jest piekny. Zawsze jak widziałem MKIV w tym kolorze, to byłem zachwycony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowym Mustangu jest znacznie lepiej, chociaż to jeszcze nie jest jakość Audi czy BMW, ale powiedzmy na poziomie ... Forda :)

Zgadza się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu Amerykanie znoszą taką jakość. Wygląd paskudny - ale to kwestia gustu. Komuś może się podobać. Jednak plastik, spasowanie, zgrzewy plastiku - na poziomie europejskich miejskich sprzed kilku lat. Szkoda - bo te auta, szczególnie pickupy i nowe muscle cary wyglądają jak dla mnie świetnie.

Cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy, że Amerykanom nikt nie broni zakupu naszych Audi, MB i innych dobrze wykonanych aut. Kogo stać ten kupuje.

Natomiast ich krajowe marki mają za zadanie trafić do jak największej liczby klientów wewnętrznych ( do przeciętnego Amerykanina) a aby tak się stało trzeba iść na ilość i atrakcyjną cenę a nie jakość. Moim zdaniem słuszna polityka.

Natomiast w Europie każda marka chce się stać marką premium. Auta drożeją, mało kogo stać na nowe auto z salonu. Za to rozbudowany jest rynek używanych aut premium. Brakuje na rynku europejskim naprawdę tanich i dostępnych aut. Ostatnio trochę się polepszyło, po tym kryzysie, i mamy powrót do małych aut miejskich itd. Ale był okres kilka lat temu że niektórzy producenci w ogóle nie mieli w ofercie małych aut!, bardziej opłacało im się sprzedawać mało ale drogo niż więcej ale taniej.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni i tak mają samochody tańsze niż u nas, nawet te nasze marki premium jak Audi, Merc, czy BMW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Panie... Zarządziłeś. Gratki, świetny klasyk. Jaki tam motor siedzi? V8 czy V12?

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem BMW,ale to jest jedyny model wg mnie wart grzechu :D .Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moje maleństwo

 

Musimy się spotkać. Koniecznie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5.0 V12 Manual :)

 

 

Musimy się spotkać. Koniecznie.

Oj tak :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.