Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

skrzynia i sprzęgło - nie wiem co chcesz wiedzieć :P  sprzęgło każde może się spalić a skrzynia zmielić, w V12 z manualami jest problem, miałem gdzies na dysku foty spawanych dzwonów skrzyń od R6 pod V12, jakieś dystanse itd, nie pamiętam. Co do tulei to pierwsze widzę, jeżeli mają jakieś zastosowanie to pewnie tylko do konkretnie jednego celu, być może driftowe ustawienia, nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, czy oplaca sie montowac 6 - stopniowa skrzynie, bo jest dosyc droga...

czy na 5 stopniowej tez bedzie dawac rade....

dwumasowe sprzeglo... ponoc delikatniejsze...

 

tuleja ma za zadanie ,,ustawienie kola,, , by niebylo tak wycofane do tulu... nieda sie nawet jechac na wprost (da sie ale haczy jak diabli)... niemowiac o skrecaniu.

caly myk polega na tym, ze nie trzeba ,,instalowac,, wahacza od m3 e36 3.2, by miec ,,kolo,, na 5 szpilek.

 

Pytanie tylko, czy takie rozwiazanie jest bezpieczne?!

Bo dla mnie to takie troche druciarstwo...


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie za dużo wyświetlaczy , niedługo zamiast przedniej szyby będzie monitor .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się powoli do kupna samochodu. Podobają mi się 2 modele: Honda Accord i Mazda 6.

 

Spójrzcie na nową generację Hondy:

 

http://automobiles.honda.com/accord-hybrid/

 

Jak na nowy ,wchodzący model to Honda Accord  wygląda jakby zaprojektowano ją dekadę temu . Mazda 6 trafia w moje gusta , gdybym szukał auta w tym segmencie to byłaby jednym z faworytów . 

Kolego emstel ten Accord wchodzi także na rynek PL ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znalazłem żadnej informacji, aby 9 generacja wchodziła do Europy :(

U nas nadal sprzedawana jest 8 generacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem Accorda nie będzie w Europie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Accorda nie będzie w Europie. Ósma generacja jest ostatnia. Może wywołam burzę, ale jakoś mi Accorda nie będzie brakowało, a ten nowy jest po prostu brzydki według mnie. No ale o gustach, jak wiemy się nie dyskutuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecna jest ładna. Nawet bardzo.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Accordy w wersji europejskiej stylistycznie zawsze bardzo mocno odbiegały od amerykańskich.

Bardzo możliwe, że w wersji europejskiej samochód wyglądałby całkiem dobrze. Ale nikt go nie chciał kupować, to zrezygnowali z dystrybucji w Europie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem Accorda nie będzie w Europie.

Z taka stylistyka kariery by nie zrobił ten model w Europie.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z taka stylistyka kariery by nie zrobił ten model w Europie.

Dokładnie.

Aletego europejska wersja się różniła od USA. Nasza wersja w USA to Acura


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Aletego europejska wersja się różniła od USA. Nasza wersja w USA to Acura

 

Nie do końca.

Acura miała być tym dla Hondy, czym Lexus jest dla Toyoty, a Infiniti dla Nissana.

Nie do końca wyszło, bo różnica pomiędzy modelami była zbyt mała, a samo bogate wyposażenie to za mało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak jest. Marka premium Hondy.

Pewnie dltego Europejskiego Accorda przerobili na Acurę. W środku różnice są. Ale z zewnątrz niemalże identyczne auto.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech Ci będzie, chociaż technicznie europejskie modele są równie daleko od amerykańskiej Hondy, jak i Acury.

Toyota robi podobnie, t.zn. na Europę przygotowuje zupełnie inne modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat design Hondy się podoba. Jednak obawiam się, że może być kłopot później z serwisem.

Więc wybór chyba padnie na Mazdę 6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Honda jest super. Ale mazda 6 jest obłędna :). Kilku znajomych ma i są mega zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo gwiazdka panowie, mam ojca pasjonata samochodów poruszającego się Seatem Altea XL, chciałbym mu kupić coś do samochodu.

Myślałem nad jakimś fajnym obszyciem kierownicy, ale nie dość że trzeba by ją zdemontować to jeszcze wysyłać na drugi koniec polski. Żaden do prezent jak mu powiem że ma kierownice oddać :D.

Doradzicie coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na francuza to nawet normalna deska rozdzielcza, biorąc pod uwagę niektóre Citroeny np. C4 gdzie wyświetlacz wyglądał jak licznik od roweru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Kolegi Waldek 1988BDG - zasponsoruj tacie coś takiego - http://www.autoprezent.pl/oferta/

 

Byłem i polecam :)

 

 

Tak z ciekawości, jakie macie zdanie o nowym Peugeocie 508 kombi?

post-57311-0-24419400-1449233701_thumb.jpg

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo gwiazdka panowie, mam ojca pasjonata samochodów poruszającego się Seatem Altea XL, chciałbym mu kupić coś do samochodu.

Myślałem nad jakimś fajnym obszyciem kierownicy, ale nie dość że trzeba by ją zdemontować to jeszcze wysyłać na drugi koniec polski. Żaden do prezent jak mu powiem że ma kierownice oddać :D.

Doradzicie coś?

Nie wiem, jak w twoich rejonach, ale u mnie są dojeżdżający na miejsce spece od kierownic. Bez demontowania obszycia na pełnym wypasie w nieco ponad godzinę. Wcześniej tylko pomiary robi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Kolegi Waldek 1988BDG - zasponsoruj tacie coś takiego - http://www.autoprezent.pl/oferta/

 

Byłem i polecam :)

 

 

Tak z ciekawości, jakie macie zdanie o nowym Peugeocie 508 kombi?

attachicon.gifpeugeot-508-sw-test-3-ca0ed6ef66,750,470,0,0.jpg

 

Jakiś czas temu miałem go z wypożyczalni - to już chyba nie taki nowy. Jak dla mnie bardzo niemiecki jak na francuza :) Kawał fajnego samochodu choć dużo milej wspominam ostatnie kilka dni z Avensisem w najnowszej odsłonie gdzie mocno poszła do góry jakość i samochód sprawia wrażenie dużo droższego niż jest naprawdę. W peugeocie bardzo fajne plastiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.