Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przeczytalem ze ta mala oplata zwalniajaca VW ze spelniania norm emisji spalin dotyczy tylko silnika 2.0 tdi  :D, teraz im jeszcze dopiernicza osobna oplate za 3.0 tdi  :D.  Ale dali doopy. 

 

Teraz tylko Tesla pewnie musi sie obawiac bo mysle ze niedlugo VW bedzie najwiekszym ich konkurentem 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrali mala oplate zwalniajaca od norm. tylko w USA musza wystawic czek na $15 mld.

I to za jakaś smieszna liczbe samichodow, ciekawe ile im przywala w Europie? U Was to miliony trefnych samochod jest na drogach 

Nie jestem miłośnikiem koncernu VW - ale zapewne jest tak, że inni oszukują podobnie, normy są lawinowo podkręcane, a auta dla użytkownika nie są trefne jeśli ich nie spełniają. I zapewne taki passacik z tedeikiem i klimatronikiem smrodzi nie więcej niż 5.7 V8 ;)

Tyle, że oszukali - i to jest fakt za który zapłacą.

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz w aplikacji "zlap taxi" dla swojej lokalizacji. tam masz ceny za 1 km prawie wszystkich korporacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Bambosze" eleganckie :)

Wtrysk do ogarnięcia :)

Pewnie, ze do ogarniecia ;)

Mam nadzieje, ze to ostatni kaprys ,,siwej,, ;)

 

Bambosze byly poszukiwane dosyc dlugo... myslalem nad bbs rs, lub oz futura, ale wszyscy takie zakladaja...


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze do ogarniecia ;)

Mam nadzieje, ze to ostatni kaprys ,,siwej,, ;)

 

Bambosze byly poszukiwane dosyc dlugo... myslalem nad bbs rs, lub oz futura, ale wszyscy takie zakladaja...

Angelo to nie wszyscy. On musi się wyróżniać, i....prawidłowo :)

U mojej żony we Fieście coś piszczy i nikt za cholerę nie jest w stanie stwierdzić co to. Już dwa razy było auto u mechanika. Wymienione łożyska w alternatorze i nic. Piszczy jakaś rolka gdzieś, ale co to, to ni ku ku :)

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki koledzy za podpowiedzi 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tyle, że oszukali - i to jest fakt za który zapłacą.

Dokładnie tak jest, najsmieszniejsze jest to że Ci co wykryli oszustwo wcale nie testowali samochodu pod tym wzgledem,  Ci badacze z Virginia University ( jak dobrze pamietam)  testowali tdi ( jezdzili po zachodnim wybrzezu, pomiedz California a Oregonem)  żeby potwierdzic teze VW  jak czyste sa ich diesle I pokazac amerykanom ze dieslowskie siniki sa bardzo dobra alternatywa dla benzyniakow  :D.  Po pierwszym badaniu nastapilo lekkie zdziwienie, pomysleli ze dostali trefny samochod wiec zmienili na inny, itd. 

W koncu powiadomili EPA o swoich odkryciach 

 

VW u nas zawsze reklamowal tdi jako clean diesel vehicle I jak dobdze kupujacy robia srodowisku,  reklamy zawsze byly takie ze pokazywali swoje samochody na lonie natury, z  tecza I ze zwierzetami itp,itd  :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 reklamy zawsze byly takie ze pokazywali swoje samochody na lonie natury, z  tecza I ze zwierzetami itp,itd  :)

uczyli się od najlepszych  :D  tylko Polonez nikogo nie oszukiwał :lol:

 

 

 

a jak już jesteśmy przy polonezie i reklamach - moja ulubiona  :lol:  czym są Ferrari, Bentleye i inne za milion czy dwa skoro za poloneza trzeba było płacić milion czterysta miesięcznie, tylko milion czterysta!  :P no i Ferrari w takim stylu nie dostarcza samochodów klientom  ;)

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest face to face gadac ze Zlotowa. Ja ostatnio jechalem z Krakowa do Walbrzycha za 800pln z postoju, a cena wyjsciowa byla 1500 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat samochodowy to i pytanie samochodowe.

 

Szukam w Warszawie dobrą myjnię ręczną. Dodatkowo pasuje zadbać trochę o lakier więc w grę wchodzi jeszcze woskowanie i ogólne zabezpieczenie lakieru.

 

Możecie coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj po ogłoszeniach w OLX. Są przecież takie usługi, że człowiek może podjechać pod wyznacozny adres i dokłądnie umyć auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu selekcja naturalna cały czas działa  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avada Kedawrę mu rzucili.

 

A na poważnie, wielu dziennikarzy pogrzało z emocjonowaniem się systemami autonomicznymi samochodów. Nie widzi mi się jakoś ten kierunek w motoryzacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kierunek przyszłościowy ale ludzie myślą, że jak jeździ samo to hulaj dusza piekła nie ma a system jeszcze przez długi czas musi być udoskonalany, na drodze dzieje się zbyt wiele i sztuczna inteligencja musi być rozwinięta na wysokim poziomie żeby wszystko działo się jak należy, co i tak nie da 100% pewności 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już w nie jest OK ale...

Już męczy mnie szukanie samochodu z drugiej ręki w naszym pięknym kraju. Wszędzie ale to wszędzie oszustwa,krętactwa i szpachla.

Czy naprawdę nie ma już u nas jak kupić samochodu uczciwie?

Też ktoś z was ma przykre doświadczenia w poszukiwaniu autka na lata?

Założyłem sobie budżet do 50-52 tyś oraz że ma to być kombiak (byle nie skoda bo mi się nie podoba)

Autko ma służyć mojej rodzince na dłużej, nie jestem zwolennikiem zmieniania auta co parę lat.

Edytowane przez Waldek1988BDG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już w nie jest OK ale...

Już męczy mnie szukanie samochodu z drugiej ręki w naszym pięknym kraju. Wszędzie ale to wszędzie oszustwa,krętactwa i szpachla.

Czy naprawdę nie ma już u nas jak kupić samochodu uczciwie?

Też ktoś z was ma przykre doświadczenia w poszukiwaniu autka na lata?

Założyłem sobie budżet do 50-52 tyś oraz że ma to być kombiak (byle nie skoda bo mi się nie podoba)

Autko ma służyć mojej rodzince na dłużej, nie jestem zwolennikiem zmieniania auta co parę lat.

 

Tak, to problem, dlatego ja wybrałem opcję, mniej lansowy wóz a "nowy". Z mojego doświadczenia, mogę powiedzieć,że jest to do zrobienia ( kupić używany samochód z drugiej ręki),ale przez hmm, nazwijmy to zaprzyjaźnione salony.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w jednym takim salonie co to niby przy "dealerze" i w ogóle pan stwierdza że jazda próbna jest nie możliwa, on ma jednego człowieka na cały plac na którym stoi 150 samochodów i nie będzie przestawiać ich bo ja mam widzi mi się i chcę Bóg wie co sprawdzać. Koniec kropka. Ręce opadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto się zainteresować autami  od 1 właściciela, który kupił je w polskim salonie. Przy ewentualnych wadach prawnych czy tech, to  1 właściciel jest adresatem roszczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie jestem w poszukiwaniu auta dla drugiej połówki z okolic Krakowa. 

Narazie masakra! może ktos z forumowiczów ma na zbyciu coś sprawdzonego i  małego do 15 tyś?

Bo już mam naprawdę dość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będzie wysyp popowodziowych z Trójmiasta hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.