Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Mazda fajna, ale dla mnie było za głośno przy prędkościach autostradowych. Poza tym bardzo fajne auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Byłem zakochany w tej Maździe, dopóki nie zobaczyłem jej testu u niejakiego Pana Marka z YT :D

Gościowi generalnie mało co pasuje, ale tu wychodzi, że ładne jest tylko opakowanie - dla mnie piękne :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

O tak, dokładnie. Nie znam gorszej marudy na YT i nie znam samochodu, który w jego opinii ma więcej zalet niż wad, no może poza Oplem Astrą, którego bardzo chwalił. Zdecydowanie polecam jego test Hyundaia Elantra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna - ta fajniejsza - wg mnie :)

 

O wrażeniach powiem tyle co na 3500 km przejechanych. 2.0 benzyna.

Szaleństw anie ma bo tylko 165 koni - ale daje radę w miarę bo lekka. jakieś 1400 kg. Charakterystykę wolnossącej benzyny lubię więc jest ok.

Wyposażeniowo ma wszystko na czym mi zależało i parę pierdół co mnie średnio interesują. Brakuje mi roletki na tylnej szybie. Niedostępna nawet za dopłatą.

Auto kupione na początku lipca. Od stycznia szukałem. Objeździłem wszystkie konkurencyjne z tego segmentu.

Jeździ podobnie jak passat i mondeo. Moim zdaniem lepiej niż Talisman, 508, Avensis i40 i Optima.

Jakość wykończenia - bez zarzutów poza wykładzinami podłogi. Są jak z auta klasy niżej. Żenujące trochę brak siłowników podnoszących maskę.

Powyżej 140 a godzinę szumi głośniej niż passat czy renault. Nie jechałem tak szybko Optimą- jest porównywalnie do 508 i ciszej niz w i40. Avensisa szybko odrzuciłem bo nie jestem w stanie na niego patrzeć - tym bardziej że miałem I gemerację i po Lądzie samarze to było najgorsze auto jakie użytkowałem. Wystarczy 1 raz.

A Mazda.

Dość elastyczny silnik jak na brak turbo. Bardzo mało pali. średnia z bardzo krótkich dojazdów do pracy i trasy 2x700 km - 7.8. I40 brata 10ll, Superb kolegi z 1.4 turbo 8,5, passat 1,8 9l.

Prawda jest taka, że za konkretną kwotę auta tego segmentu (poza premium) będa przyzwoicie wyposażone i dość podobnie. Jakość - pewnie też. Tu passat chyba nadl lideruje. B8 jest fajny, choć b7 nie zachwycał a b6 to kpina. Mnie urzekło jedno - skoro wsio podobnie - to wygląd mazdy jest z zupełnie innej bajki niż nawet najnowsi rywale. Tylko Mondeo nie wygląda przy niej jak wiejski obdartus - ale nadal to nie to ;)

To oczywiście moje prywatne zdanie (Jednak przeważające, we wszystkich opiniach jakie słyszałem i czytałem :))

 

A jeszcze zapomniałem o Superb. Więc na początku nowy model bardzo mi się podobał, minęło parę miesięcy jest już tak opatrzony że wygląda jak stary grat, do tego cała masa średniej jakości plastików wewnątrz i na zewnątrz i jeszcze atrapa reflektora światłach z ksenonami, wygląda to koszmarnie. A wyposażony jak mazda wcale nie tańszy.

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, dokładnie. Nie znam gorszej marudy na YT i nie znam samochodu, który w jego opinii ma więcej zalet niż wad, no może poza Oplem Astrą, którego bardzo chwalił. Zdecydowanie polecam jego test Hyundaia Elantra :D

 

No to musi być miszcz. Miałem Astrę I, 2 szt II, a teraz drugą sztukę IV. Wszystkie od nowości. Dobry wóz - ale bez przesady...

 

Jacek. obejrzałem test 6 sprzed liftingu i po. Raczej mocno na plus........ poza systemem navi. 

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No jak marudził na pewno, że "dywanik" w bagażniku jest jakości nie pasującej do tej klasy auta, coś było o niezakrytych suwakach klapy bagażnika....no chyba, że pomyliłem go z kim innym, ale jak dobrze pamiętam to on był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dywaniki to napisałem sam, że nędzne. Nie przystają to takiego auta. Fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, dokładnie. Nie znam gorszej marudy na YT i nie znam samochodu, który w jego opinii ma więcej zalet niż wad, no może poza Oplem Astrą, którego bardzo chwalił. Zdecydowanie polecam jego test Hyundaia Elantra :D

Poprzedniej generacji dodajmy, która faktycznie była kiepska. Nowa to zupełnie nowe otwarcie.

Lubiłem Marka do momentu kiedy nie zacząłem oglądać testów Zachara. Zachar jednak bije na głowę Marka pod każdym względem, jest naprawdę rzetelnym recenzentem. Marek to szowinista motoryzacyjny z uprzedzeniami do Francuzów, jak jakaś marka mu nie leży to robi test mocno po łebkach.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo w tym racji. Znam przynajmniej dwa auta, które pojechał, a które są naprawdę przyzwoite. Jest to Elantra i Mondeo. Elantre ma znajoma i auto jest fajne. Mondeo mam ja i Pan Marek chyba miał gorszy dzień robiąc test tego auta. Za to nak był na prezentacji Superba, to było to super auto. Pewnie Skoda wszystko sponsorowała i trzeba było się zachwycać. Zresztą to chyba domena Skody i Vaga, że jakoś w testach zawsze wszyscy się zachwycają. Nawet Zachar był posądzany o stronniczość, kiedy testował już któregoś tam Vaga pod rząd i chwalił. Znając szeroko rozciągnięty marketing Vaga, to kto wie :)

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a zauważyliście, że Volkswagen już nie jest "das Auto"  :P

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a zauważyliście, że Volkswagen już nie jest "das Auto"  :P

 

Teraz mają nowe hasło reklamowe na Polskę jest to:  VOLKSWAGEN  " Bauer Traume " :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Das "Bauerwagen" :)

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo będą pracować, żeby odbudować to co tak zwyczajnie spier... ^_^  Ale dobrze, mi nigdy VW nie pasowało...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie miałem VW...

Ja przez moment mialem corrado G60 ,calkiem fajnie to jechalo ,ale bardzo malo miejsca dla kierowcy. (Kolejny minus mojej nadwagi ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do osób które mają/miały kontakt z Jeppem Cherokiee Limited z silnikiem 3.2 benzyna model 2015. Proszę o wszelkie opinie które pomogą mi w pojęciu decyzji czy warto kupić to auto czy szukać dalej w innych markach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Ci się bardzo podoba...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test Losia tez.....

 

Moj kontakt z benzynowym GC ogranicza sie do jazdy probnej SRTkiem.

Z wad zaobserwowanych:

- mz za silne wspomaganie ukladu kierowniczego - o ile przy malych predkosciach bardzo OK, to przy wiekszych (tzn 90-100) dziwnie sie tym krecilo. Jakby nie bylo "progresywne".

- maly bagaznik (tyle ze ja sie z S-Maxa przesiadlem)

-troszku glosny (wina silnika, 3.2 jest cichszy niz SRT)

 

Z zalet:

- podoba mi sie wnetrze - deska itp (kwestia gustu oczywiscie)

-skrzynia biegow - 8 biegow robi swoja robote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam ze pytasz sie o wersje z silnikiem 3.6l.

Naped w tym samochodzie jest bardzo udany, system 4x4 zalezy od wersji jest bardzo dobry. Wyglad jaki jest każdy widzi, mi sie podoba

Wybralbym ten samochod zamiast np.Mercedesa Ml


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grand Cherokee jest fajny. Cherooke jest...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.