Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

na remontach tak a do takich baranów powinni strzelać, zrobiłoby się luźniej i wszyscy byli by szczęśliwsi

a co do zamulających terenówek  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas przeciwne kierunki jazdy na autostradzie odziela pas zieleni.

 

Miszowie może tak - ja staram się tyle cisną ć w lesie............... Zawsze jakiś dzik pod koła w padnie i tydzień żarcia dla całej ulicy. A jak bałwan z lakierka wpadnie to żadna strata.

 

 

 

Przybij sobie piątke z tymi jeżdzącymi pod prąd i magikiem, który zatopił wranglera, czyżby też wierzył w przyczepność opon terenowych na każdym podłożu? :lol:

post-87445-0-60249700-1476734647_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie mądrujesz się i bawisz w zaczepki. Napisałeś mało mądry post o terenówkach i  ich posiadaczach - i trafiłeś jak kulą w płot. Po prostu. Możesz przybić sobie co chcesz, nawet baranka z innymi teoretykami. I nie sugeruj mi zachowań o jakich nie pisałem - bo to słabe. Wyluzuj. ;) Ewidentnie nie wyczułeś ironii w moich postach - będących odpowiedzią na Twoje wyjątkowo "cenne inaczej" opinie o innych.

Znam świetnie kilkanaście osób mających Pajero/Patrola i  inne "zamulające terenówki. Ponad sto słabiej. Raczej zawalidrogami nie są a połowa z nich mogłaby uczyć Cię jeździć zawstydzając na każdym kroku - chyba, że uprawiasz z sukcesami sporty motorowe? Nie sądzę.

Ciekawostką jest to, że nie znam nikogo, kto ma takie auto i "Tak bywa, gdy kupowane są na pokaz, przez ludzi, których nie stać na ich utrzymanie"

Może czas zmienić środowisko - bo to nie jest standard.

W dziwnych kręgach się obracasz. Wyluzuj.... bo kierujesz się stereotypami i obnażasz swoją niewiedzę. :D

Pozdrawiam ;)

 

Trollu  - i patrz - brak przyczepności mu nie przeszkodził ;)

Ale chyba nie stać go na utrzymanie bo zderzaka nie ma :D

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i oni, co zderzaka nie mają, to takie blachy podcięte zakładają, bo ich na te oryginalne zderzaki nie stać po prostu...o


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Trollu  - i patrz - brak przyczepności mu nie przeszkodził ;)

Ale chyba nie stać go na utrzymanie bo zderzaka nie ma :D

jak wydał wszystkie oszczędności na silnik to się nie dziwię, ale micha mu się śmieje więc chyba zadowolony  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VW Golf VII Combii (dwa lata 194 tys km  :P )

Jaguar XKR 2001r (od 6 lat)

Mercedes CLK 500 (od roku)

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi, trafiłem w sedno pisząc o Twoim filozofowaniu czyli jak sam pisałeś  o jeździe 150 na AT mimo, ze buja ,i też czego powyżej dałes wyraz.. Chciałeś zaszpanować i się nie udało Kreujesz się na znawce, a nim nie jesteś i porównałem ciebie do tego magika ze zdjęcia wyżej, ktory zatopił wranglera. Zejdz na ziemie. :lol:

 

 

Kto ma wiedzę czyli nie ty, wie, żę auta mają różne przeznaczenie, zawieszenie, opony itd czyli tak jak crosover czyli podwyższona osobówka nie wjeżdza w teren, tak   terenówka  ma określoną głębokość brodzenia  i nie jest też niezniszczalna.

 

 

Poza tym uwagę o niedoinwestowanych szrotach  reagują ci, którzy  takimi jeżdżą lub też nie czytali ze zrozumieniem.  Kiniol wspominał wcześniej,że  wymieniał silnik,  pomijając już w jakim aucie i czy z kaprysu czy z konieczności wiec stać go na utrzymanie, post nie był pod jego adresem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ten co korzystal z tego typu "taksowki " ( lights and sirens)  3 razy powiem tak...... Powinni baranom pozabierac prawa jazdy.  

A tak z ciekawosci, uwas jednymi pasami na autostradzie jezdzi sie w dwoch kierunkach?   :)

 

Kiedy w Polsce powstaną autostrady, to Ci odpowiemy :P


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty Icberg dalej swoje - Ironia - klucz do zrozumienia. Podśmiewujemy się z Ciebie - stąd te 150 , zderzaki itp. A Ty jak ślepy we mgle dalej swoje- i jeszcze ta świadomość o "trafieniu" ;D. Najważnejsze, że się cieszysz ;)

I racja, ja nie mam pojęcia do czego jakie opony. O tych Atkach to w Onecie wyczytałem.  Zdemaskowałeś mnie. :D. Mnie nie stać, silnika nie wymieniałem. Może nie mam racji, bo się nie znam ale w Pajero mam dobry - no wiesz, te 150 jedzie, a w papierach napsali mu, że może 145  :lol: Ale tylko raz bo pali... oj pali.. Bo jak kogoś nie stać to kupuje za ostatni grosz terenówkę drogą w utrzymaniu.

Oj chłopie - brniesz....

 

Acha - dzięki - człowiek całe życie się uczy - do dziś nie wiedziałem czemu w głębszych kałużach mi gaśniei  i muszą sołtysa z traktorem wołać. A to to "brodzenie" - Szacun, THX ;)

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LCQ,

Przejechałeś OSOBIŚCIE 200 tys km w dwa lata??  :ph34r:

 

 

 

w sumie to grubo ponad 600 tys km osobówkami w 6 lat 10 msc  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wdawało, że dużo jeździłem - szczytowo 70 000 rocznie, a tu proszę - prawie stówa rok w rok. Co Ty robisz;)

 

Iceberg:

Ten w patrolu ani o oponach nic nie wie, ai o tym no... brodzeniu. Nikt mu nie powiedział - tak mamy w Wałbrzychu ;)

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi rób jak uważasz, ale nie pogrążaj się. Nie będę się rozpisywał,  wspomnę o tym co pisałeś na temat  hamowania przed zwalniaczami. Kaażdy się zgodzi, że inny styl jazdy jest na nisko profilowych oponach, nawet hamując do zera chroni się oponę i felge. Natomiast na wysokim profilu/ balonie można sobie pozwolić na więcej czy to na zwalniaczu czy kraweżniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

 A tak z ciekawosci, uwas jednymi pasami na autostradzie jezdzi sie w dwoch kierunkach?   :)

Niekiedy nawet w trzech kierunkach, u was pewnie tylko w jednym kierunku, żeby nikt się nie pomylił gdzie ma jechać.

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby się nie pomylić tylko żeby było bezpiecznie


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi rób jak uważasz, ale nie pogrążaj się. Nie będę się rozpisywał,  wspomnę o tym co pisałeś na temat  hamowania przed zwalniaczami. Kaażdy się zgodzi, że inny styl jazdy jest na nisko profilowych oponach, nawet hamując do zera chroni się oponę i felge. Natomiast na wysokim profilu/ balonie można sobie pozwolić na więcej czy to na zwalniaczu czy kraweżniku.

 

Ty naprawdę nie łapiesz że to ironia i "podśmiechujki". Wiem, że poczucie humoru jakie pokazałeś przy oficerze dyżurnym jest specyficzne - ale 3 (słownie - trzeci) raz piszę Ci otwartym tekstem, bez ukrytych aluzji - kluczem jest ironia... może sarkazm - nie bierz tego poważnie - nie traktuj ironicznych wypowiedzi jako odniesienia. Jaśniej nie dam rady - poddaje się.

Nie jeżdżę Pajero 150 bo jest podniesiony - pewnie nawet nie da rady, nie jeżdżę po krawężnikach bo w "cywilnym" aucie mam profil 45. Wiem co to brodzenie i profil opony. Nawet wiem co to zawieszenie. Nie ma u nas sołtysa ani traktora - coś pominąłem?

Natomiast Ty nie masz pojęcia zielonego o terenówkach a w szczególności, o ludziach, którzy nimi jeżdżą i co ich motywuje oraz czy i na co ich stać. Co zaś najważniejsze w tej prawie dyskusji - nie zauważasz ironii i żartów - nawet jak są najgrubszymi nićmi szyte  - stąd Twoja radość i ocena moje wiedzy..

EOD ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty naprawdę nie łapiesz że to ironia i "podśmiechujki". Wiem, że poczucie humoru jakie pokazałeś przy oficerze dyżurnym jest specyficzne - ale 3 (słownie - trzeci) raz piszę Ci otwartym tekstem, bez ukrytych aluzji - kluczem jest ironia... może sarkazm - nie bierz tego poważnie - nie traktuj ironicznych wypowiedzi jako odniesienia. Jaśniej nie dam rady - poddaje się.

Nie jeżdżę Pajero 150 bo jest podniesiony - pewnie nawet nie da rady, nie jeżdżę po krawężnikach bo w "cywilnym" aucie mam profil 45. Wiem co to brodzenie i profil opony. Nawet wiem co to zawieszenie. Nie ma u nas sołtysa ani traktora - coś pominąłem?

Natomiast Ty nie masz pojęcia zielonego o terenówkach a w szczególności, o ludziach, którzy nimi jeżdżą i co ich motywuje oraz czy i na co ich stać. Co zaś najważniejsze w tej prawie dyskusji - nie zauważasz ironii i żartów - nawet jak są najgrubszymi nićmi szyte  - stąd Twoja radość i ocena moje wiedzy..

EOD ;)

 

Wręcz odwrotnie ,Ty nie łapiesz aluzji do miszczów i magików. Bez obrazy, przypominasz  najmądrzejszego w swoim mniemaniu nielubianego przez innych smerfa ważniaka. :)

 

Wałbrzych, Szczawno Zdrój, malownicze okolice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo duży Cienkus ;-)

 

Wysłane z 1+2


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Klasyka gatunku :) Zawsze na czasie.

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mi mechanik opowiadał o takim znajomym co ciągał właście a6-tką lawetę z autami. Dobrze był przeciążony bo sama laweta to najmarniej 700kg ale silnik miał mocny to dawał radę. Podobno auto zrobiło się dłuższe o kilka cm, szpary w drzwiach miały po 2-3 cm. Nie szło tego naprawić, rzucało się w oczy koszmarnie i nie mógł potem tego sprzedać. No ale tak się kończą głupie pomysły.

szkoda że się szpary po 10 cm nie zrobiły

 

Wysłane z mojego SM-N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że się szpary po 10 cm nie zrobiły

Mógł jeszcze kilka razy powtórzyć ten numer i miałby limuzynę do ślubu.  :lol:


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.