Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

. Jeżeli możesz, to napisz jakie masz argumenty przeciw Barcheccie.

3 litery które nijak nie pasują do Roadstera:

F

W

D

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 litery które nijak nie pasują do Roadstera:

F

W

D

Tapaltak

Tak myślałem. Racja. Mając tą świadomość w zasadzie odrzucam te auta, ale uroku im nie można odmówić. Będze MX-5 ;)

Cougar ma się doskonale. A garaż rzeczywiście by się przydał, choć nie bardzo jest jak i gdzie go postawić.

Twój Cougar jest fantastyczny. Pojeździłbym sobie takim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Fiat, to klasyk - X1/9 :)

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 MX5 zawsze kojarzyć mi się będzie z tęczą... ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Why not this

 

27ae5376cb12b141ade91b2dd4773f94.jpg

 

Wiem że miał europejskiego odpowiednika, ale nie wiem jak się nazywa.

Jakbym szukał niezbyt drogiego używanego convertible, to ten był pierwszy samochód po który bym poszedł

 

Ooo, juz znalazlem

 

Opel GT

 

31dd5c88bc2f9fcb3114aa6bcf039022.jpg

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

​wykonanie serwis ASO, po upływie gwarancji naprawa na koszt i ryzyko właściciela


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepepatryk przepiekny jest ten saab. Prosze wrzuc wiecej zdjec i opis. Mam slabosc do aut z lat 80/90/00. Dla mnie sa to auta, ktore mialy "dusze" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym premium to jest tak - każdy ma własne odczucia - koledzy piszą o dziadzieniu mercedesa - i takie tam.

Jednak są ogólnie, powszechnie przyjęte podziały. Segmenty w związku z wymiarami i klasy - popularna i premium. Wewnątrz każdego segmentu są różnice i wewnątrz klasy także są.

Ale Mercedes, BMW, Audi, Jaguar, Cadillac, Lincoln, Lexus, Infiniti, Volvo czy Porsche to marki premium i niespecjalnie jest o czym dyskutować - przeciwnie do tego jak się maja przedstawiciele tej klasy wobec siebie.

W zasadzie jeśli Infiniti to premium to wspomnę, że do takiego zaszeregowania uzurpują sobie prawo miłośnicy Alfy Romeo oraz Lancii :)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie jeśli Infiniti to premium to wspomnę, że do takiego zaszeregowania uzurpują sobie prawo miłośnicy Alfy Romeo oraz Lancii :)

Ciekawe podejście do tej kwestii pozycjonowania Infiniti. Mozesz sie nie zgadzać ale to jest premium .

Alfa to odpowiednik VW .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh przecież to never ending story. Merc prestiżowy ale złośliwcy się śmieją, że siedząc w A8/7er nie spotkasz na światłach śmieciary z tym samym znaczkiem, siedząc w S65 amg za 1.5mln już tak. Ktoś powie "kogo to obchodzi" - dlaczego Rolex nie produkuje zevarków za 500zl? Przeciez mogliby?

Porsche jest wyżej pozycjoniwane niż BMW czy Mercedes. Kiedyś czytałem jakiś tekst o fabryce porsche, chyba główny kierownich projektu 918 chwalił się, że skóry najpierw przyjezdzaja do Porsche a to co zostanie jedzie dalej np do Merca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takie coś ludzie spisują umowy, w razie W niezależny rzeczoznawca i dochodzenie swoich spraw. Jak ktoś wyśle do Szwajcarii rolka po gwarancji i odeślą z stłuczonym szkłem to każdy powie "trudno"? To tylko dowodzi jacy ludzie pracują w ASO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobre uzasadnienie :)

Tradycje Merca są trochę inne od chociażby BMW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh przecież to never ending story. Merc prestiżowy ale złośliwcy się śmieją, że siedząc w A8/7er nie spotkasz na światłach śmieciary z tym samym znaczkiem, siedząc w S65 amg za 1.5mln już tak. Ktoś powie "kogo to obchodzi" - dlaczego Rolex nie produkuje zevarków za 500zl? Przeciez mogliby?

Porsche jest wyżej pozycjoniwane niż BMW czy Mercedes. Kiedyś czytałem jakiś tekst o fabryce porsche, chyba główny kierownich projektu 918 chwalił się, że skóry najpierw przyjezdzaja do Porsche a to co zostanie jedzie dalej np do Merca.

 

z tymi skórami to na pewno bzdura :). Dla mnie Porsche to podobny poziom prestiżu co merc, audi, bmw. Kosztuje zresztą też podobnie. Topowe 911 turbo w podobnej cenie co np. Audi R8 V10 na wypasie, Nie sposób skonfigurować panamery w cenie Merca S65 AMG, a Cayenne kosztuje podobnie co podobnie skonfigurowane X5.

 

Często ludzie myślą o Jaguarze, że to Bóg wie co. W tej chwili prestiż tej marki staje się moim zdaniem mniejszy niż BMW, Audi i Merca.

 

Wyższy poziom prestiżu od tych 5 marek powyżej mają np. ferrari, rolls, bentley, mclaren czy aston martin.

 

Choć rozmowa o prestiżu to tylko zabawa i nie ma niczego złego w gdybaniu, zestawianiu do testu porównawczego porsche z bmw, czy porsche z mclarenem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepepatryk przepiekny jest ten saab. Prosze wrzuc wiecej zdjec i opis. Mam slabosc do aut z lat 80/90/00. Dla mnie sa to auta, ktore mialy "dusze" :)

Dzięki wielkie. Jestem tego samego zdania, że te trochę starsze samochody maja "dusze". Odbieram je zupełnie inaczej niż te nowe. Jak na przykład nie jestem miłośnikiem marki BMW tak te starsze modele, już pełnoletnie podobają mi się bardzo.

 

To mój drugi SAAB, wyczekany, wymarzony. W dokładnie takiej konfiguracji jaka szukałem. Kolor nadwozia Cosmic Blue, środek czarne skóry, manula, 3 drzwi, wersja Aero (ale pierwsze miesiące produkcji, bez "sportowych zderzaków i foteli) na chwile obecna 220000 udokumentowanego przebiegu i prócz dolewki oleju (1-1,5 l od wymiany do wymiany) i wymiany klocków/tarcz itp nic nie robione, spisuje się na medal.

 

Silnik 2.0T i 205KM-280Nm, do setki 7s, a po setce jest jeszcze lepiej jak na samochód z 2000r osiągi przyzwoite. Nie szukam nic innego, to moj samochód marzeń, zostaje do końca. Ostatnio tylko myślałem o podniesieniu mocy, bo bez większych problemów mógłbym osiągnąć coś pod 300KM, ale nie wiem czy nie lepiej zostawić go w oryginale. Kilka zdjęć

 

BTW: mało tu SAABowców na forum.

 

c06c0a2ef1ba975e074f6c811faa0632.jpg61be3336b643025389f702129052fb5f.jpg3a8264f79429effbd4509aff9c3ad9ab.jpg6371ecd3320ddf61feb440cefa64e450.jpg43be90cddb57722d7c0aeefe08696dc6.jpg

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu infiniti mialoby byc nie premium?

A czemu Lancia i Alfa miałyby być nie premium? :)

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mial mozliwosci to chcialbym miec go (saaba) w swojej kolekcji!:)

 

Czemu wg mnie infiniti jest premium? Za jakosc materialow, za silniki, za technologie, za innowacje, za cene jaka trzeba zaplacic, za nietuzinkowosc i za niski wskaznik awaryjnosci.

 

A teraz slucham czemu wg Ciebie nie jest premium :)

Edytowane przez overrange

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lancia jest marką premium, tylko teraz ciulowe auta robi.

To nie kwestia odczuć, wyposażenia tylko pozycjonowania. To nie my konsumenci określamy co jest premium, tylko marketingi producentów. My możemy tylko portfelami głosować.

Vw może zapakować do uda wszystko co istnieje i tak będzie autem klasy popularnej a gołe A4 czy trójka Bmw będą premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Słowa klucz: "dla mnie".

 

Dla ścisłości, dla mnie ani Infiniti ani Alfa ani Lancia to nie jest premium na które bym się dał złapać. Lexus już np. zdecydowanie tak i umiałbym zdecydowanie odpowiedzieć dlaczego.

 

O jakich innowacjach Infiniti myślałeś?

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uklad kierowniczy i hybryda ktora na silniku elektrycznym potrafi rozpedzic sie do 100km/h.

 

Dokladnie dlatego podkreslam dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a od kiedy te 100 kph na prądzie jest na rynku? Pytam bo hybrydy BMW czy VW jeżdżą na prądzie 120 kph.

 

A co to za układ kierowniczy Infiniti? Z przykrością stwierdzam, że kiedyś mój stan wiedzy nt. nowinek stał na wyższym poziomie.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://m.auto-swiat.pl/porady,t3wlx

 

Byc moze i jezdza 120km/h ale wydaje mi sie (moge sie mylic), ze infiniti bylo pierwsze ktore osiagnelo 100 na pradzie w hybrydzie.

 

Do tego infiniti hybrydy mozna spotkac na ulicach a bmw badz vw? Sa raczej rzadkim widokiem

 

Dlaczego dla Ciebie infiniti nie jest premium?

 

Jakosc materialow, rodzaj silnikow, hybryda, spasowanie elementow, trwalosc, wyposazenie, osiagi to wszystko w kupie jednak jest premium - w moim slowniki tego slowa.

 

A Ciebie co zraza do infiniti, ze nie jest wg Ciebie premium?

 

Ps no i patrzac na infiniti wiesz, ze to infiniti bo tez ma na swoj sposob wyjatkowa urode :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obecna lancia nie jest premium!:)

Ani obecna ani była nie jest premium .

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no thema w latach 90 jezdzil nasz rzad to jednak na swoj sposob byla premium na tle polonezow, maluchow i duzych fiatow. Ale tylko w tamtym ustroju politycznym i w Polsce ;) bo ma zachodzie kariery nie zrobila :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.