Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przekroczenie było 4 lata temu to mają jeszcze rok na ściągnięcie od Ciebie kasy włącznie z odsetkami. :)

Za co, jeżeli mandat nie został nigdy wystawiony?

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straż miejska/ gminna ma takie uprawnienia?

Przecież władza zabrała im fotoradary i oddała pod władanie ITD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System jest prosty, przekraczasz predkosc wiec za to placisz. Nie ma znaczenia, czy ograniczenie ma wg. Twojej logiki sens czy nie.

Na szczescie nie w Polsce ...;-)))

Straż miejska/ gminna ma takie uprawnienia?

Przecież władza zabrała im fotoradary i oddała pod władanie ITD.

Tak. Itd. Zle mi powiedziala. Dopiero wvzoraj dostala kwity


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje BMW coupe 150KM diesel wróciło z hamowni. Zazdroszczą MI wózka po parametrach . Powiedzieli , że Jestem w czepku urodzony bo to pierwszy coupe E46 diesel u Nich bez seryjnego PDF. Zadzwoniłem do ASO i faktycznie, w Francji  Flitr DPF jest wyposażeniem dodatkowym .Pewno za tą kasę doposażył Sobie coś innego. Może skóry lub telefon. Bogaci Mają zawsze łatwiej  :D  :ph34r: .

post-38106-0-49016900-1516393518_thumb.jpg


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje BMW coupe 150KM diesel wróciło z hamowni. Zazdroszczą MI wózka po parametrach . Powiedzieli , że Jestem w czepku urodzony bo to pierwszy coupe E46 diesel u Nich bez seryjnego PDF. Zadzwoniłem do ASO i faktycznie, w Francji Flitr DPF jest wyposażeniem dodatkowym .Pewno za tą kasę doposażył Sobie coś innego. Może skóry lub telefon. Bogaci Mają zawsze łatwiej :D:ph34r: .

Mocy przybyło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocy przybyło :D

nie bez powodu na forum BMW żartobliwie śmiali się że 320d jest najszybszym autem w galaktyce, chociaż spora część ludzi ten tytuł przypisywała mitycznemu M52B28 - ja mam mało mityczne 2.8 bo już na podwójnym vanosie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka z pracy dostała list od straży wiejskiej dla auta, gdzie jest współwłasność  - ona i jej teściowie [to znaczy teściowie dostali bo są pierwsi w dowodzie].

Nie widać twarzy. List  jest odnośnie  wydarzenia sprzed m-ca.  88 km/h na 50 km/h [droga gdzie dookoła są firmy, pola, nie ma nawet przejścia czy jakiś domów - nie ma nawet wyjazdu z tych firm bo jest bariera energochłonna]

Jest quiz. 300 zł i 6 p albo 500 bez punktów.

Jutro ma przynieść kwity. Jechała ona albo mąż.

 

Co musi zrobić, żeby ich spuścić na drzewo ?

 

Najlepsza droga: przeczytać instrukcję obsługi urządzenia, które zrobiło fotkę i znaleźć punkty, do których się nie zastosowały asy z ITD. Dla ułatwienia dodam, że bardzo często ignorują zapisy dot. obecności metalowych (i nie tylko) obiektów w "polu rażenia" radaru.

Edytowane przez Wenceslas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktoś z Was miał styczność z Peugeotem 407 SW ?

 

Pozdrawiam.


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do znawców tematu w kwestii chip tuningu.

 

Pacjent:

 

Skoda Yeti 2.0 TDI CR 170KM/350Nm 4x4 (rocznik 2012)

 

Chce na wiosnę dać jej parę koników i niutków więcej, ale kompletnie nie wiem kto najlepiej ogarnie temat w Warszawie i okolicach.

 

Rozważam 3 opcje:

 

 

1. http://www.tdi-tuning.pl/home.htm --> ponoć legenda tuningu w Polsce, ale obrośli w piórka i lecą głównie na kasę

2. http://www.rperformance.pl --> ponoć bardzo dobre podejście do klienta i sumiennie zrobiona robota

3. http://www.kreatormocy.pl --> chyba najwięcej komentarzy w sieci, ale czy najlepsi?

 

Powyższe informacje to wyszperane z sieci, więc nie wiem jak wygląda to w rzeczywistości.

 

Kogo polecacie aby oddać autko w dobre ręce na chip tuning?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do znawców tematu w kwestii chip tuningu.

 

Pacjent:

 

Skoda Yeti 2.0 TDI CR 170KM/350Nm 4x4 (rocznik 2012)

 

Chce na wiosnę dać jej parę koników i niutków więcej, ale kompletnie nie wiem kto najlepiej ogarnie temat w Warszawie i okolicach.

 

Rozważam 3 opcje:

 

 

1. http://www.tdi-tuning.pl/home.htm --> ponoć legenda tuningu w Polsce, ale obrośli w piórka i lecą głównie na kasę

2. http://www.rperformance.pl --> ponoć bardzo dobre podejście do klienta i sumiennie zrobiona robota

3. http://www.kreatormocy.pl --> chyba najwięcej komentarzy w sieci, ale czy najlepsi?

 

Powyższe informacje to wyszperane z sieci, więc nie wiem jak wygląda to w rzeczywistości.

 

Kogo polecacie aby oddać autko w dobre ręce na chip tuning?

 

 

z tych 3 znam tylko Marka i to sprzed 15 lat-18 lat jak sie VP37 robiło...

ale tam bym pojechał. [czyl opcja nr 1]

 

W Gdańsku masz Tune-up [bardzo profi] i V-tech.

Ew. Tucholka

 

IMO zrób gdziekolwiek kto ma hamownie 4x4


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieli , że Jestem w czepku urodzony bo to pierwszy coupe E46 diesel u Nich bez seryjnego PDF. Zadzwoniłem do ASO i faktycznie, w Francji  Flitr DPF jest wyposażeniem dodatkowym.

Dlatego mało tych e46 bez widzieli, bo 320cd było produkowane od 2003 roku, a od 2004 każda e46 spełniała normę EURO4 (oprócz automatów i 4x4) nawet bez DPF. Więc jeśli pierwszy właściciel nie potrzebował wysokiej na tamte czasy normy, to nie było sensu brać DPF.

Fajne były czasy, jak ludzie mieli wybór B) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam kreator mocy robiłem tam swój samochód 1,9 TDI ( skoda octavia II po face liftingu)

wzrost z 116 na 136 KM i na moment 330Nm, wszystko jest do dziś OK. Było to wprawdzie w 2011 nie wiem jak jest teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzrost ze 150 na 184km, ładnie i bezpiecznie :) 

Ja śmigam R6 3.0 benzyna i niestety chciałbym coś mocniejszego :( 

W przyszłości może jakieś e92 335i :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No k..a, żesz z...a była. Właśnie sie dowiedziałem, ze auto mi esemy odholowały. Znak postawili 2 dni temu, kobita nie zauważyła, że holują. Panika, że ukradli, serce do gardła podeszło, tym bardzoej, że klamki nowe za trzy ipół stówki kupiliśmy, ale na zimno, no co za dureń kradłby kijanę, na co komu ona? No i wyszło, że łudholowali! ciekawy jestem jak go na lawetę włożyli, bo dźwigiem raczej go nie brali, jak mi parking uszkodzili to albo zatłukę albo do sądu podam.

 

W ramach edycji, 330 zł kosztów wyszło, mam nadzieję tylko, że skrzyni nie uszkodzili.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli debile automat na siłę ciągnęli... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zrobiłem niedawno chip tuning w oplu corsie d.120 koni na 154.Ciekawi mnie tylko jedno niby normalnie miałem mieć 120 koni ale przed chipem pokazało 129 oczywiście bardzo dobrze ale niby te pomiary ponoć są orientacyjne a samochód był zimny i to też powoduje różnicę.Ale jestem zadowolony czuję teraz moc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę to corsa musi ładnie teraz latać. Co to za silnik?

1,4. Nie jeżdżę jak debil bo jestem za stary na to ale lubię wiedzieć że mam zapas jakby co :) Fruwa jak motyl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli debile automat na siłę ciągnęli... 

Na szczęście nie, moja pojechała po auto jak narozrabiała, mówili, że założyli jakieś wózki. Zaoszczędziliśmy stówkę na mandacie, pan strażnik pouczył jedynie ale co za holowanie skasowało miasto na współę z sępami to ich. Z jednej strony dobrze, że porządku pilnują, jak mi się ktoś poskarży, że coś źle na mojej dzielni stoi, to już się głowić sam nie będę, dryndnę pod 986 i będzie z bani. Ależ ja wredny jestem, sam siebie nie poznaję.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktoś z Was miał styczność z Peugeotem 407 SW ?

 

Pozdrawiam.

Miał i ma od 3 lat  :D  Pytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie, moja pojechała po auto jak narozrabiała, mówili, że założyli jakieś wózki. Zaoszczędziliśmy stówkę na mandacie, pan strażnik pouczył jedynie ale co za holowanie skasowało miasto na współę z sępami to ich. Z jednej strony dobrze, że porządku pilnują, jak mi się ktoś poskarży, że coś źle na mojej dzielni stoi, to już się głowić sam nie będę, dryndnę pod 986 i będzie z bani. Ależ ja wredny jestem, sam siebie nie poznaję.

W sumie - w świetle autoprezentacji - to sam możesz mandat żonie za nieuwagę wystawić ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że przed wypłatą o ponad trzy stówki biedniejsi jesteśmy. Miałem dać uśmieszek, ale co tu śmiesznego. A przy gorszym miesiącu to skąd ja bym wziął te ,,stóweczki"?


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto lub co to jest "esemy" ?  :)  

 

Edit. Pytam się serio.

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strażmaso albo Sadomiejska ;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.