Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

A kto lub co to jest "esemy" ? :)

 

Edit. Pytam się serio.

SM.. nie Strażaki?

 

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bede zmienał caly wydech na catback-a w żonowozie.

Może znacie procz el tec-a i mgmotorsport jakieś inne firmy godne polecenia?

Do 200km od Olsztyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO warto pojechać do MG.

W mojej Miacie naprawdę się postarali, brzmi fantastycznie.  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy

Przemocar- nie odpowiada; rcp- będę próbował.

Właśnie wszyscy znajomi zachwalają MG- chłop podobno jest bardzo dokładny i sumienny. Chociaż u niego jest więcej spawów a nowoczesne giętarki mogą zdziałać cuda ( taką ma eltec).

Wiem że z g...na bicza nie ukręcę ale boxery fajnie brzmią i nie chciałbym aby stracił coś na dźwięku tylko zyskał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może ktoś z Was będzie wiedział. Chciałbym zmienić klimatyzacje z manualnej na automatyczną. Ibiza z początku 2017roku. Zna ktoś warsztat godny zaufania? wiem ze nie będzie to tanie, ale nie interesuje mnie to, ma być dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może ktoś z Was będzie wiedział. Chciałbym zmienić klimatyzacje z manualnej na automatyczną. Ibiza z początku 2017roku. Zna ktoś warsztat godny zaufania? wiem ze nie będzie to tanie, ale nie interesuje mnie to, ma być dobrze ;)

http://www.tech-mot.com.pl/kontakt.html

 

mi kiedyś montowali klimę od zero do auta bez klimy [Octavia]


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie automatyczna jednostrefowa klima to jednak... no cóż, wolałbym dwu strefową. Moja zwykle włącza 17 stopni i wichurę na twarz, ja tam wolę bez przeciągów i kończy się to awanturami, wyzwiskami i bijaty... no dobra, za bardzo sie rozpędzam ;-)


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam auto włączoną cały czas dwustrefową. Ale w zimny poranek to wolę ją przestawić w manual. W sumie nie wiem czy zmieniałbym manual na auto. Moja żona jedynie zawsze włącza swoją strefę ale jej zawsze gorąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie ciepła rano. Mam dogrzewacz, który można przerobić na ogrzewanie postojowe, należy jednak wstawć pompkę cyrkulacyjną, oraz tak w najprostrzej wersji zasilić pin nr 3 na webasto napięciem 12V z jakiegoś pstryczka..No i pstryczek ten ma też włączać pompkę i to wsio. Można grzać się na postoju. Wersja z grzaniem na odległość wymaga trochę bardziej skomplikowanego układu. No ale zacząć muszę od wymiany pompki paliwa od zasilania webasto. Przy tej nędznej pogodzie, na myśl o koszuli wyłażącej, odsłaniającej plecy aż mnie przygnębienie ogarnia. Wszystko wskazuje na to, że zabawa przy ogrzewaniu pozostanie mi na ciepłe wiosenne dni. A to już ociera się o bezsens.

 

Za to na dniach muszę wymienić klamki, wczoraj przyszły całkiem ładne chromowane. I nic, że auto poobijane, blichtr i odpustowość jarmarczna musi być.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jest to minimalnie wygodniejsze latem ale bardziej upierdliwe zimą.

Dlaczego uważasz, że klimatyzacja automatyczna jest bardziej upierdliwa zimą, niż manualna?

 

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prawie cały rok na 20 stopni. I to wygodne właśnie dzięki automatowi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dostawa przyszla do subaryny na lato: gumki i felgi

post-31778-0-65613500-1517512873_thumb.jpeg

 

 

post-31778-0-56773900-1517512956_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trzy sztuki :-)


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie- coś mi sie pomyliło. Jutro domówie :-)))

Zimowki do renowacji i malowanie na biało- sie żonka ucieszy :-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Dlaczego uważasz, że klimatyzacja automatyczna jest bardziej upierdliwa zimą, niż manualna?

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Moze dlatego ze w automacie zima nie dmucha na szyby, przynajmniej ja tak mam, i paruje przednia szyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musi być do d*py automat. U mnie wykrywa wilgotność i zaczyna wiać na szybę, co od razu słychać po nawiewach. 

Inna sprawa, że poniżej zera sprężarka i tak się nie uruchomi, więc powietrze nie będzie osuszane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Po wcisnieciu auto odrazu na maxa daje na nogi i rece, i oczywiscie grubo po nizej zera przewaznie. Cos wspominaja zeby miec tez odpalone AC i wtedy tego efektu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze dlatego ze w automacie zima nie dmucha na szyby, przynajmniej ja tak mam, i paruje przednia szyba.

 

No u mnie, po odpaleniu auta, para znika raz dwa.

 

Zaś co do parowania, to może też być wina zawilgoconego filtra kabinowego. Wymieniasz regularnie?

Wsiadam do auta, które jest po nocy lub po np. godzinnym postoju (zaparowana przednia szyba) i teraz:

 

- auto: włączam silnik i:

  - wyłączam "auto"

  - włączam nawiew na przednią szybę

  - ustawiam siłę nawiewu

  - ustawiam temp nawiewu

  - ustawiam prędkość osiągnięcia zadanej temp (wolno.srednio/szybko)

 

Jak w ciągu dnia wsiadam i wysiadam tak po 7-10 razy to by mnie ch.. strzelił od tego klikania za każdym razem, więc w okresie jesienno zimowym z klimy auto na siłę robie sobie manuala, który zawsze ma priorytet przedniej szyby i nigdzie nie wali gorącym prosto w twarz.

 

Co to niby za automat? Ja poza nastawianiem temp. nic nie robię - czasami tylko zmieniam kierunek nawiewu np. na nogi, jak wsiadam z mokrymi buciorami, żeby chociaż trochę je osuszyć (i dywaniki)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Dokladnie chodzilo mi oto jak koledze Xpovoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne opowieści Panowie macie na temat automatycznych klimatyzacji. U mnie w jednym i drugim aucie tryb auto sam wie gdzie ma mocniej dmuchać..., a jeśli to mnie nie zadowala to w obu mam guzik max na szyby ;).

 

Ps. Polecam także przy konfigurowania fury opcje podgrzewanej przedniej szyby ;) wtedy żadne nawiewy nie są potrzebne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakich autach macie takie denerwujące automaty, a w jakich te dobrze działające?

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.