Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

No ale ludzie ci pisza, że takie rzeczy i u nas sie zdarzają :) Na NOWE schodzace X6 jak się zakręcisz dostaniesz 1/3 ceny w dół, pisałem o tym nawet niedawno.

Poza tym nasz rynek dóbr luksusowych to jest ciągle zascianek, mały popyt to i słaba podaż - kto jak kto, ale na tym forum to chyba wszyscy dobrze wiemy.

 

Nie dziwie się, że tą pomyłkę designerską sprzedają z takimi rabatami. Ten samochód jest jak świnka morska, ani świnka ani morska. X6 ani SUV ani Coupe. To auto dla takich co jednocześnie chcieli by M5 aby pokazywać na ulicy co to nie oni, ale nie mogą się pogodzić z tym, że jakiś gość w Skodzie Kurak mógłby na nich patrzeć z wysokości. Więc włala wymyślono to coś do podreperowania ego tych którzy tego potrzebują.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka pomyłka, że zrobiło sporo później X4 a i mercedes niemal skopiował to auto prezentując GLC. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, x6 było chyba najlepiej sprzedającym się modelem w PL i ogólnie. Merc też się smiał a teraz j/w - sami produkują takie auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie X4, X6, oraz serie 3 i 5 GT to to jest jakieś pokłosie gorszych dni w dziale projektowym BMW. 

 

Analogiczne modele Mercedesa też wyglądają jak kupa po jagodach. :/


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższym. Oczy musztardą zachodzą. Dla mnie również to wybryki natury...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy porażka czy nie - te auta się dobrze sprzedają i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koncerty disco polo też przychodzą tłumy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No troche mylisz poziomy. Na koncert disko polo może po∆śc do remizy każdy. By kupić X6 trzeba mieć trochę w portfelu. Disko polo to niewyszukana rozrywka dla mas. X6 masowe nie jest. 

I nie to, żeby mi się x6 specjalnie podobało. Nie sądzę by brano mnie pod uwagę przy projektowaniu ;), ale raczej wyniki sprzedaży potwierdzają, że wiedzieli co robią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór jest spory, nawet  z oferty bmw. NIe podoba się x6/x4 można kupić x5/x3 itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No troche mylisz poziomy. Na koncert disko polo może po∆śc do remizy każdy. By kupić X6 trzeba mieć trochę w portfelu. Disko polo to niewyszukana rozrywka dla mas. X6 masowe nie jest. 

I nie to, żeby mi się x6 specjalnie podobało. Nie sądzę by brano mnie pod uwagę przy projektowaniu ;), ale raczej wyniki sprzedaży potwierdzają, że wiedzieli co robią. 

 

 

No mnie trochę dziwi z jednej strony ale z drugiej nie dziwi ten świetny popyt na te modele. To takie coś dla ludzi, którzy nie wiedzą czy chcą SUVa czy coupe (bo nie oszukujmy się, ale nie zawsze chodzi o aspekt praktyczny, bo większość wozi w nich powietrze), ale mają sporą kasę do wydania na samochód. Albo bardzo chcieliby coupe, albo coś co ma odrobinę sportowego charakteru ale potrzebują auta, które jest bardziej praktyczne (rodzina itd).

 

Mi to się nie podoba i jakbym miał brać coś co ma troche właściwości SUVa  z oferty BMW to wziąłbym X5 albo X3. Chociaż ogólnie nie przepadam za SUVami i jest mało SUVów, które mi sie podobają. Wolę duże sedany albo nawet kombiaki (V90). Ale pewnie kilka fajnych SUVów też bym wybrał.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy nieograniczonym budzecie suv nr 1 to gelenda. Mimo,  że są auta przestronniejsze, szybsze, bardziej komfortowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy nieograniczonym budzecie suv nr 1 to gelenda. Mimo, że są auta przestronniejsze, szybsze, bardziej komfortowe.

Dla mnie gelenda jest bezapelacyjnym królem, nie zaprzeczalnym numerem 1.

Uważam ze kolega dopuścił się małego błędu, według mnie G nie jest SUV. To jest prawdziwe auto terenowe.

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gelenda jest bezapelacyjnym królem, nie zaprzeczalnym numerem 1.

Uważam ze kolega dopuścił się małego błędu, według mnie G nie jest SUV. To jest prawdziwe auto terenowe.

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Zgadza sie, terenowe zbudowane na ramie.

Przy okazji mercedesa, wkrotce ma wrócić do  6 cylindrowych rzędowych silników .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem jazdę próbną CX-5 2.5 L benzyna.

Już pisałem że jakość wykonania auta genialna (fajne przyszycia na desce, Extra siedzenia). Bose bardzo ładnie gra - zero wzbudzania albo drgań przy pełnej mocy

Silnik i skrzynia bardzo ładnie i gładko współpracuje

Dynamika - to słaba strona - nie ma jej. Rozpędza się bez rewelacji. Dodatkowo wyciszenie wnętrza niezłe - 160km/h można podróżować bez hałasu towarzyszącemu SUV. Całkiem przyzwoite spalanie - średnio 8.4l/100km


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gelenda jest bezapelacyjnym królem, nie zaprzeczalnym numerem 1.

Uważam ze kolega dopuścił się małego błędu, według mnie G nie jest SUV. To jest prawdziwe auto terenowe.

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

No własnie mnie uprzedziłes :) G to nr1 wśród trerenówek.

A SUVem idealnym dla mnie jest Cayenne  :wub:

No troche mylisz poziomy. Na koncert disko polo może po∆śc do remizy każdy. By kupić X6 trzeba mieć trochę w portfelu. Disko polo to niewyszukana rozrywka dla mas. X6 masowe nie jest. 

I nie to, żeby mi się x6 specjalnie podobało. Nie sądzę by brano mnie pod uwagę przy projektowaniu ;), ale raczej wyniki sprzedaży potwierdzają, że wiedzieli co robią. 

Bardzo słuszna opinia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tłumy w disco polo i ilość sprzedaży dziwolągów BMW mają coś wspólnego. tzn. pytanie, czy większość ma zawsze rację?

ja mam takie zboczenie w charakterze, że nie idę tam gdzie ciągnie owczy pęd

to że te modele bmw mają dobrą sprzedaż nie jest dla mnie argumentem za tym że są ładne

ale rozumiem ludzi, którym może się podobać coś dziwnego, nie krytykuję ich wyborów. 

i to jest piękne w motoryzacji, że nawet multipla dała się sprzedać :)


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i to jest piękne w motoryzacji, że nawet multipla dała się sprzedać :)

Albo jeep renegade- też patrząc po ulicach, jakoś się sprzedaje- jakim cudem? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jeep renegade- też patrząc po ulicach, jakoś się sprzedaje- jakim cudem? :o

ma fajną piosenkę w  reklamie


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No troche mylisz poziomy. Na koncert disko polo może po∆śc do remizy każdy. By kupić X6 trzeba mieć trochę w portfelu. Disko polo to niewyszukana rozrywka dla mas. X6 masowe nie jest. 

I nie to, żeby mi się x6 specjalnie podobało. Nie sądzę by brano mnie pod uwagę przy projektowaniu ;), ale raczej wyniki sprzedaży potwierdzają, że wiedzieli co robią. 

No ale design X6 ma tyle polotu co wurst i golonka, czyli coś jest na rzeczy z tym disco polo ;) Każda jedna generacja zwykłych 5-czek wygląda lepiej.

W ogóle ta cała moda na Suvy jest masakryczna, u mnie na prowincji w niedużym bloku w garażu stoją 2x Kia Sportage i Tiguan, na osiedlu też pełno Qashqaiów itp.  ;) Trochę tego nie rozumiem, bo zwykły VAN, czy kompakt praktyczniejszy jest i lepszy w korkach, a w dzisiejszych czasach można sobie nawet do aut z klasy B zażyczyć prawie wszystkiego co w tych SUV-ach kompaktowych. Już pomijam, że żaden z tych SUVów nie ma 4x4. :D Zresztą auta klasy B - to już dawno rozmiar Golfa II, III, czy Kadetta E, Astry I. ;]

Nikt się jeszcze na nowego Dustera nie odważył, a w tej cenie wydaje się nawet nawet ;]

Teraz to nawet producenci próbują auta miejskie pod to podpiąć tworząc nowa kategorię crossoverów, te wszystkie Fiaty 500L, Ople Mokka, Citroen C3 Aircross...nie o take motoryzacje żem walczył za młodu ;) Multiplizacja motoryzacji jak nic. W ogóle jestem fanem Multipli bo jest ładniejsza niż większość SUV-ów, bardziej oryginalna i chyba zacznę jakiejś szukać, bo za 20-lat będą się o nią bić i będzie przebitka niezła ;)

 

o coś w ten deseń- target BMW x6 prosto z Tirolu

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gelenda jest bezapelacyjnym królem, nie zaprzeczalnym numerem 1.

Uważam ze kolega dopuścił się małego błędu, według mnie G nie jest SUV. To jest prawdziwe auto terenowe.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Obecna G jest super.

Niestety nowo pokazana wersja mnie mocno rozczarowała. To już nie to samo. :(

Odnośnie X6.

Jest ładnym niepraktycznym autem. Stąd sukces.

X4 jest brzydalem. Stąd mniej tego jeździ.

 

 

Za to super RR evoque cupe. Takim jeździłbym. Choć SUVów nie lubię. A dla lubiących wiatr we włosach jest cabrio.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem obecnej Gelendy jest tylko taki, że to jednak SUV, bo mimo, że ma właściwości terenowe to żal tym pudełkiem na kołach z wnętrzem a'la S-klasse jeździć w teren ;]

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież "nowo pokazana" jest obecną G. Co do wnętrza - to kupując G z np 2017 środek też nie zachęca do taplania w błocie, przynajmniej nie w wersji 63AMG  ;) to, że żal jechać w teren to już SUV? Zresztą - stara czy nowa G to worek pieniędzy. Submariner to też podobno sportowy zegarek najwygodniejszy na codzień. Mało kto może powiedzieć, że "nie żal" tyrać Rolka w cenie samochodu i nie przejmować się futrynami w domu.

 

A z X6 i innymi to psychologowie się wypowiadali na ten temat. Ludzie lubią sportowe samochody bo są dynamiczna, nawet z wyglądu. A ludzie lubią być dynamiczni. Z drugiej strony - SUV jest duży, siedzisz wysoko. Jak wiadomo - duży może więcej  ;)  A siedzenie wysoko daje poczucie bycia lepszym, "nad innymi". Tu nie chodzi o to czy auto ma dla kogoś sens czy nie - działa psychologia i naturalne instynkty. Ludzie tacy mądrzy a zapominają, że nie zawsze kierują się chłodnym rozumem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa G jest jakby wykastrowana. To juz nie to samo. Obawiam się ze nieodwracalnie, konstruktorzy poszli w kierunku mody, mody na SUV-y.

Myśle ze kupując teraz topowy model, można tylko na nim zyskać.

Na początku maja będą dostępne nowe modele Mercedesa, ciekaw jestem jak wyglądają na żywo. Liczę ze dostanę G na weekend, wtedy będzie można coś więcej powiedzieć.

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.