Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mi może wytłumaczyć, dlaczego w Polsce wciąż obowiązuje to głupie prawo, które nakazuje, aby w zasadzie za każdym razem, gdy samochód zmienia właściciela konieczna była zmiana tablic rejestracyjnych??

 

Dlaczego w PL nie jest podobnie jak w UK czy np takiej Portugalii, gdzie auto otrzymuje rejestrację raz na całe życie, a tam informacja  na temat rocznika, z datą miesięczną. To tak, gdyby istniał obowiązek zmiany nr PESEL, gdy tylko zmienimy miejsce zamieszkania. Czy ktoś jest w stanie obronić obecny system oraz sens jego istnienia?

 

 

Komuchy chciały wiedzieć jak ktoś obcy do miasta wpadał


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli blachy byłyby  te same, nie oznacza, że przerejestrowanie odbyłoby się bez opłat ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nawet jeśli blachy byłyby  te same, nie oznacza, że przerejestrowanie odbyłoby się bez opłat ;) .

Pewnie, że opłaty są, bo u nas inaczej być nie może. Ale w takim przypadku są one niższe  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że opłaty są, bo u nas inaczej być nie może. Ale w takim przypadku są one niższe  ;)

Za naklejkę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Za naklejkę :).

Ale jednak  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie ma

Rozsądek mówił mi , żeby kupić inne auto , a serce zawsze było z jeepem . Zdecydowałem się iść za głosem serca i w d*pie mieć  rozsądek  B)

Sahara 4.0 L 

pozdr

Gratulacje Jeepa. Miałem różne auta, terenowe też, ale Jeepa jeszcze nie i cały czas za mną chodzi (jeździ) :D

Choć kiedyś było już bardzo blisko zakupu Grand Szerokiego V8, niestety ktoś był chwilę szybszy.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Jeepa. Miałem różne auta, terenowe też, ale Jeepa jeszcze nie i cały czas za mną chodzi (jeździ) :D

Choć kiedyś było już bardzo blisko zakupu Grand Szerokiego V8, niestety ktoś był chwilę szybszy.

TXS

Najlepszym /najskuteczniejszym lekarstwem na chorobę - jeepozę jest kupienie go  ;) Każda zainwestowana weń złotówka daje mi radochę a możliwości ,,customizowania// liftowania" auta są praktycznie nie ograniczone  

Edytowane przez sapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos ustrzelenia, to co to?

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Corvette z lat 60tych Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, z lat 50-tych...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C1 były w latach 50 i 60, światła tylne podłużne lub okrągłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełom

Tego nie wiesz, bo nie widzisz przodu, jedyne co można powiedzieć to to, że jest po '56, ale jasne, może być i z '62 roku...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy któryś z was użytkuje lub może użytkował ostatnią generację mini (po 2014r)?

Mojej żonie zamarzył się mini do dojazdów do pracy.  Odkąd jest wersja 5d, to nawet ma sens (mamy 2 dziec wieku przedszkolno-szkolnym) jako 2 auto w rodzinie.  Jazda próbna już była, o dziwo całkiem

przyzwoicie resoruje (ponoć dużo lepiej, niż twardsze - poprzednie wersje, lub mocniejsze S i JCW).

Może ktoś coś powie dla przeciwwagi ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Taki ustrzelone w sobote:
 

 

Kiedyś byłem dwa dni w Monachium. Mniej więcej tak to wspominam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem dwa dni w Monachium. Mniej więcej tak to wspominam!

 

Dobry jesteś skoro poznałeś po tych zdjęciach, że to Monachium ;)


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i8 do czego było podłączone? Jeśli to Monachium to stacji tam trochę mają. Ja na piechotę tam nie chodziłem ale na drodze masę aut, których u nas aż tak dużo nie ma. Ja zawsze szukam jakiś zamaskowanych nowych BMW lub RR, z wiosny kilka razy widziałem nowego Phantoma czy 7er z testowanym automatycznym kierowcą. Tesla Model S u nas chyba na taxie jeszcze nie jeździ jak tam ;) 

Ogólnie nie ma biedy na drodze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i8 do czego było podłączone? Jeśli to Monachium to stacji tam trochę mają. Ja na piechotę tam nie chodziłem ale na drodze masę aut, których u nas aż tak dużo nie ma. Ja zawsze szukam jakiś zamaskowanych nowych BMW lub RR, z wiosny kilka razy widziałem nowego Phantoma czy 7er z testowanym automatycznym kierowcą. Tesla Model S u nas chyba na taxie jeszcze nie jeździ jak tam ;)

Ogólnie nie ma biedy na drodze

 

 

Te zamaskowane to nie tylko nowe modele są, ale po prostu też testówki istniejących modeli gdzie testuje sie nowe rzeczy w oprogramowaniu itd. Jak zamaskowany, to nie znaczy że przedprodukcyjny model ;)

 

I tak, to są foty z Monachium i było podłączone do stacji ładowania w centrum.

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, widziałem zamaskowanego Phantoma a kilka h później już "prywatnego". Brat mówił, że można się zapisać na testowanie auta, dostaje się je wtedy na jakiś okres czasu, żeby mogli zebrać info o użytkowaniu auta w zwykłych warunkach. Te 7er z autopilotem chyba nie były maskowane, za to wyróżniały się kamerami na błotnikach i słupkach.

Trochę mnie zastanawia, dlaczego w i8 kabel wychodzi spod auta. Przecież "i" mają gniazda pod klapkami jak w Tesli

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, widziałem zamaskowanego Phantoma a kilka h później już "prywatnego". Brat mówił, że można się zapisać na testowanie auta, dostaje się je wtedy na jakiś okres czasu, żeby mogli zebrać info o użytkowaniu auta w zwykłych warunkach. Te 7er z autopilotem chyba nie były maskowane, za to wyróżniały się kamerami na błotnikach i słupkach.

Trochę mnie zastanawia, dlaczego w i8 kabel wychodzi spod auta. Przecież "i" mają gniazda pod klapkami jak w Tesli

 

Wychodzi pod spodem, bo gniazdo jest na lewym boku ;)

A jeśli się można na takie testowe zapisać, to raczej nie w fazie testów tylko w początkowej fazie sprzedaży. Na testowe auta to trzeba mieć tonę papierów (specjalne prawo jazdy i licencję), żeby je móc prowadzić w ogóle. Oczywiscie zależy to też od fazy testów.

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do papierów to racja ale to nie przeszkadza, żeby znaleźć nowe (testowe) 7er zaparkowane gdzieś pod zwykłym blokiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.