Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu nareszcie ładny przedmiot użytkowy. Wiedziałem, że kiedyś nąstąpi ta chwila, gdy inżynierowie będą w stanie zrealizować w 100% projekty designerów. Często porównując pierwotne rysunki projektanta do wersji produkcyjnej widać było "karcącą rękę sprawiedliwości", w wyniku czego powstawały różne "potworki".


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ta lajba z filmu Wyspa ?

 

Dla mnie jeden z lepszych filmow (akcji) ostatnich kilku lat :P


Seiko SNM011

...w codziennej pogoni za dokładnością, w powietrzu, na lądzie, po wodą.

 

PMy nie dochodza (czasem), kontakt via email.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i wypas ale o ostatnich dokonaniach Forda mam złe zdanie. 3 letni rdzewiejący samochód to nie jest dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety też nie jestem przekonany co do jakości wykonania. Widziałem już na żywo trzy fordy z eksplodującymi silnikami... to chyba nie przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja potwierdzam informacje o korozji w Fordzie Mondeo 2 letnim


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój MKIII 4-letni się jakoś trzyma, nawet jednej plamki. Co do starszych to rzeczywiście focus I generacji lubił sobie zardzewieć, na moim rdza upodobała sobie klapę bagażnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak przeciętny Polak nadal uważa, że Ford jest lepszy od Fiata (niestety). Fordy ładnie wyglądają, ciekawie prezentują się na papierze, a w praktyce lipa (w dodatku wcale nie tania)...

 

Proszę mnie nie atakować za powyższe. To tylko mój pogląd. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mondeo mojego znajomego też rdzewieje... dwuletni samochód, kupiony nowy, w salonie :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 letnie MKI z przebiegiem 319tys lekko mi lapnela rdza (na powierzchni 2cm2) na lewym tylknym blotniku, oraz pod prawymi tylnimi drzwiami (3cm2) i tyle doslownie rdzy 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią: nie należy kupować samochodów na "F":

Fiatów, Fordów ani francuskich :twisted:


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość seth11
Jak to mówią: nie należy kupować samochodów na "F":

Fiatów, Fordów ani francuskich :twisted:

 

O folkswagenach zapomniałeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyundai_genesis_coupe_2116569.jpg

Hyundai_genesis_coupe_2116567.jpg

Hyundai_genesis_coupe_2116563.jpg

Zgodnie z zapowiedziami na salonie w Los Angeles Hyundai zaprezentował prototyp nowego pojazdu o nazwie genesis coupe.

 

Samochodem tym Koreańczycy chcą zagrozić pozycji m.in. infiniti G37 czy mitsubishi eclipse. Dlatego przekonują, że genesis coupe będzie oferował jakość infiniti w cenie mitsubishi.

 

Prototyp ma dach wykonany z włókna węglowego, podobnie jak BMW M3. Nadwozie auta ma 4.67 m długości, 1.90 m szerokości i 1.39 m wysokości. Pod maską znalazł się 3.8-litrowy silnik V6 o mocy przekraczającej 300 KM. Wynoszący 340 Nm moment obrotowy przekazywany jest za pośrednictwem sześciobiegowej, manualnej skrzyni biegów na koła tylne.

Według zapewnień Hyundaia samochód będzie przyspieszał do 100 km/h w mniej niż 6 sekund.

 

Wersja produkcyjna nowego koreańskiego coupe ma pojawić się w przyszłym roku. Pierwsze samochody trafią do salonów rok później. Niestety, genesis coupe powstał z myślą o rynku amerykańskim, dlatego nie ma planów sprzedaży tego auta w Europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:roll: To koreańczycy robią to amerykanom jako reparacje wojenne?


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ale po co drastycznie zmieniać coś niemal doskonałego? Poza tym to nie jest face-lifting. auto jest na nowej platformie. Tej samej co A5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

szczerze mówiąc : jak zawsze w audi niewielkie, wręcz kosmetyczne zmiany w stosunku do poprzedniego modelu.

I dobrze, ze trzyma styl. Jesli komus sie podoba audi to beda mu sie podobac wszystkie modele i nie bedzie zawiedziony jak wielu z nas np w przypadku subaru:(


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.