Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, nie pozostaje nic innego jak tylko się zgodzić. Jak widać na zdjęciu, ta wersja ma regulowany rozstaw osi ;-)

 

W ramach edycji dodam, że podziwiam Twoje oko. Sam bym na to nie wpadł, tylko myślałbym, że to jest paskudne, ale z jakiego powodu? Chyba wyrobiłeś sobie oko podziwiając zegarki.

 

 

I od razu lepiej  :D

 

 

Co to za auto co lubi tak często serwis?

 

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka

 

Cytowałem wpis o BMW X5 M50d, ale to dotyczy wszystkich triturbo tej generacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałe, widziałem... zazdroszczę... Ale średnia prędkość na jakim poziomie? Ćamaro?

przy tamtej jeździe około 90kph, bocznymi drogami pojeżdżawka

b6b6537756866ba89ab1ffb4bd416aff.jpg

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do oceny. Nie mogę jednak w żaden sposób, w żadnym z SUV odnaleźć nawiązań do aut dostawczych.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... dfc5cd15863ab3920b0a17680547f4a4.jpg

 

Sent from my SM-G950W using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak karawan! ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim zajebiaszczym czarnym kolorze.

Na lotnisku wynamowalem samochód i to był najmniejszy jaki mieli, poważnie same takie I'm zostały tylko w różnych kolorach :). Ale prawdziwy gangsta tylko czarny uznaje :)

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek - u nas suvy są nieco mniejsze.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię suvy ale te prawdziwe jak wyżej ;). Nie pseudo napompowane hatchbacki choć i te są praktycznymi autami, wysoki prześwit, przestronność, tania eksploatacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek - u nas suvy są nieco mniejsze.

:)

:D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do oceny. Nie mogę jednak w żaden sposób, w żadnym z SUV odnaleźć nawiązań do aut dostawczych.......

Tu nie ma co szukać żadnych nawiązań ani podtekstów. Nie mam zamiaru nikogo przekonywać do swojej opini, co zreszta zaznaczylem na wstepie ani tym bardziej obrazić. Chodziło mi o to, ze suvy są dla mnie tak samo brzydkie jak dostawczaki, z tym, ze w przypadku tych drugich można to zrozumiec biorąc pod uwagę ich przeznaczenie. Podobają mi sie ładne sedany, limuzyny o zacięciu sportowm i terenowe. Suvy są nijakie ale to, ze sie dobrze sprzedają świadczy tym, ze są ludzie którym taki styl odpowiada i mi to nie przeszkadza.

Edytowane przez Balansujący Na Osi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co szukać żadnych nawiązań ani podtekstów. Nie mam zamiaru nikogo przekonywać do swojej opini, co zreszta zaznaczylem na wstepie ani tym bardziej obrazić. Chodziło mi o to, ze suvy są dla mnie tak samo brzydkie jak dostawczaki, z tym, ze w przypadku tych drugich można to zrozumiec biorąc pod uwagę ich przeznaczenie. Podobają mi sie ładne sedany, limuzyny o zacięciu sportowm i terenowe. Suvy są nijakie ale to, ze sie dobrze sprzedają świadczy tym, ze są ludzie którym taki styl odpowiada i mi to nie przeszkadza.

Tu nie chodzi o styl tylko o wygodę w ich użytkowaniu

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o styl tylko o wygodę w ich użytkowaniu

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka

Myślę, że o jedno i drugie, zależy co u kogo przeważy, a na to moda i marketing tez swój wpływ maja. Podobnie z zegarkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że o jedno i drugie, zależy co u kogo przeważy, a na to moda i marketing tez swój wpływ maja. Podobnie z zegarkami :)

Suvem możesz wygodnie i szybko pokonywać autostrady. Podjeżdżać pod wysokie krawężniki, ominąć korek jadąc polem - masz napęd na 4 koła. Jest to bardzo praktyczne auto. Przykład; nawaliła mi stara pralka. Pojechałem do Media Markt, kupiłem nową, załadowałem do auta i za godzinę pralka robiła swoje. Ty musiałbyś wypożyczyć do sedana przyczepkę. Kupiłem córce nowy materac do łóżka, 200x120x20. Do sedana nie włożysz. Dla suva to żaden problem. Co trzecie auto osobowe sprzedawane w Europie to suv lub crossover i jest to tendencja stale rosnąca. Mam wymieniać dalej...? Suv to postęp i bezpieczeństwo kierowcy oraz jego pasażerów...

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dochodzi jeszcze jeden plus SUVa - widoczność. To, że patrzysz ponad dachami samochodów poprawia bezpieczeństwo i płynność jazdy, bo widzisz znacznie wcześniej co dzieje się na drodze. Dodatkowo łatwiej włączyć się do ruchu spomiędzy dwóch SUVów, bo wtedy widzę cokolwiek przez ich szyby, a w mojej limuzynie widzę tylko połacie blachy samochodów obok.

Dodatkowy atut - w nocy rzadziej oślepiają Cię samochody jadące z naprzeciwka. Jeżdżąc przez parę lat Mazdą MX-5 znienawidziłem nocne przejazdy, gdy siedziałem tyłkiem niemal na samym asfalcie absolutnie każdy samochód jadący z naprzeciwka mnie oślepiał. 

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są plusy dodatnie i ujemne każdego typu samochodu. Ale widać na drogach, że SUVy chyba mają więcej tych plusów dodatnich, bo coraz więcej klientów je wybiera, dla mnie na przykład największym plusem dodatnim SUVa jest łatwość wsiadania i wsiadania.

Znam ludzi po wypadkach, którzy tylko z tego chociażby powodu jeżdżą tym typem samochodu

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja podążając za modą byłem dzisiaj obejrzeć nowe BMW X5. I muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Jakość wykonania jest na zdecydowanie wyższym poziomie niż w poprzedniku, a nawet na wyższym niż w serii 5. Obawiałem się elektronicznych zegarów, ale o dziwo pasują do tego wnętrza a jakość wyświetlacza jest wyśmienita, więc ta zmiana dla mnie na plus. Mieszane odczucia mam tylko w stosunku do kryształowej dźwigni zmiany biegów...  

Wreszcie też w X5 jest pełne pneumatyczne zawieszenie jest więc nadzieja na zachowanie na drogach godne tak komfortowego SUVa, bo poprzednik, szczególnie z pakietem M na dziurawych drogach zachowywał się jak wóz drabiniasty. Zresztą już w najbliższy czwartek sprawdzę to na jeździe próbnej.

Usunięto też, przynajmniej częściowo największą wadę bagażnika poprzedniego modelu, gdzie zamykając bagażnik trzeba było najpierw ręcznie podnieść i zatrzasnąć dolną część klapy, a dopiero później nacisnąć przycisk zamykania górnej części. W nowym modelu dolna cześć klapy też ma napęd i wystarczy nacisnąć górny przycisk i zamykają się automatycznie obydwie części.

 

2aorqo.jpg

 

1y6b2v.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczajenia też będzie wymagał przód z ogromną nerką:

mtxagh.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zęby szczerbatego królika! ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek napisz jak wrażenia po jeździe... Dla mnie niebo a ziemia w porównaniu z poprzednikiem, dużo pewniej się prowadzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.